By Ilme Meesaak in Telos – Lemuria – Mt.Shasta

Adama

Aurelia – Adama, palun räägi meile Igavese Nooruse ja Surematuse Allikast. Kas sa tahad öelda, et selle loomine käib oma mõtte ja taotluse abil?

Adama – Loomulikult, kuid see on vaid üks aspektidest. Kui sa siiralt soovid saavutada seda täiuslikkuse tasandit ja teadvuse seisundit, pead sa seda kõigepealt kogu südamest, meelest ja hingest soovima. See on sinu esimeseks võtmeks. Samuti pead sa päevaringselt, iga päev esitama ja uuendama oma taotlust, et jõuda sellele täiuslikkuse tasandile, kaasates sellesse kõik oma vaimsed võimed, kuni jõuad eesmärgini. Püsivus on sinu teine võti. Aeg-ajalt katsetamine ei ole kunagi erilisi tulemusi andnud. Ei ole kunagi liiast rõhutada, kui oluline on absoluutne püsivus oma taotlustes ja valmisolek teha seda, mis selle seisundi saavutamiseks vajalik on.

 

Teie ihaldatav igavese nooruse ja noorendamise allikas asub endiselt teie sees

 

Ta on seal, ootamas teie ärkamist ja temast teadlikuks saamist. Võtmeid tema leidmiseks pole kunagi hoitud saladuses. Tegelikult on nad alati teada olnud, kuid teie olete nad tähele panemata jätnud. Ajastute jooksul on teid huvitanud nende leidmine endast väljapoolt, läbi kiire joonde ajamise, mis asendaks tegeliku vaimse transformatsiooni. See on teie kolmas võti. Ma küsin teilt nüüd: mu sõbrad, kas need välised allikad on toiminud? Kas teil on oma ühiskonnas õnnestunud vältida vananemist, haigusi, surma? Või hoopis ehitate juurde uusi hooldekodusid, haiglaid ja tervisekliinikuid?

 

Siiani on maapeal haruharva olnud mõni inimene valmis rakendama transformatsioonivõtmeid sellisel määral, mis viiks ta lõpliku DNA transformatsioonini ja surematuseni. Kuigi ajastute ja aastatuhandete jooksul on mõningaid erandeid ette tulnud. Teie DNA on järgmiseks – neljandaks võtmeks teie nooruse ja igavese vitaalsuse allika juurde. Ta areneb sama kiirusega, millega arendate oma teadvust ja suurendate oma armastusemäära. Teie keha on teadvuse peegliks. Kui teadvus areneb, hakkab keha peegeldama uut teadvust, mille olete saavutanud. Nooruse läte on alati teie sisemuses olnud, kuid selle aktiveerimiseks on teil vaja oma teadvust edasi arendada.

 

Teie mõtted, teie sõnad ja tunded juhatavad viienda võtmeni. Milline on teie sisedialoogi kvaliteet, millel te enese sees hetkest hetkesse jätkuda lubate? Kas ta peegeldab seda, mida soovite saavutada? Milliste mõtetega täidate oma meeli ülejäänud päeva, pärast igapäevaseid mõneminutilisi afirmatsioone? Kui hästi hoiate silma peal oma mõtetel, oma tunnetel ja sõnadel, mida endale ja teistele igal hetkel jagate? Kuidas tunnete ennast iseendas ja oma kehas?

 

Kui kord arendate oma teadvuse surematuse seisundisse, avastate, et see sünnib lausa pingutuseta. Te avastate, et aastate lisandumine teeb teid vaid elukogenumaks, küpsemaks ja tugevamaks. Jah, meie muutume ealt vanemaks, ent me teeme seda kaunilt, hingesuuruse ja väärikusega nagu meistrid. Ka teie ettemääratuseks on jõuda meisterlikkuse tasandile, säilitades oma füüsilise võimekuse, reipuse ja tugevuse kõikide teile teadaolevate vahenditega. Te märkate, et mida rohkem te tegutsete, seda rohkemaks alati suuteline olete. Ärge laske vanusel või inimeste ütlemisel end piirata. Te olete piiramatud olendid, kes on selle teadmise unustanud.

 

Teie ihaldatav Nooruse Allikas on Olemise seisund, mitte niivõrd millegi tegemine

 

Selleks, et aktiveerida seda imetabast allikat, peate kõigepealt sellega ühenduma ja seejärel selleks saama. See on teie kuues ja ühtlasi ka kõige tähtsam võti. Tõeline nooruse allikas on Puhta Valguse allikas, viienda dimensiooni tööriist. Selleks et teda mina sees aktiveerida, peate suurendama valgust oma füüsilise keha kõikides rakkudes ja samuti ka kõikides oma teistes kehades ja peenkehades. Te peate puhastama oma emotsionaalkeha kogu inimemotsioonide negatiivsusest, te peate kontrollima oma mõtteid ning hakkama mõtlema ja tegutsema nii nagu teeb seda meister. Kui te ei tea, kuidas meister igas konkreetses olukorras mõtleks, minge meditatsiooni ja esitage see küsimus. Mida teeks meister, kuidas hindaks seda meister ning kuidas toimiks meister? Mis tunne on olla jumaliku väljenduse meister nagu meie vennad ja õed Teloses? Teie süda teab kõiki vastuseid, on alati teadnud. Teil on tarvis vaid temaga konsulteerida ja õppida uuesti sellele tarkuselainele häälestuma.

 

Hakake nägema oma keha kui „maagilist vormi“, nähke teda kui kõige mitmekülgsemat masinat, mis eales loodud, mis võib vaeva ja piiranguta teha kõike, mida temalt soovite. Ta võib peaaegu välgukiirusel siinses universumis ükskõik kuhu isegi teleporteeruda, niipea kui olete saavutanud selle teadvustasandi. Senise arusaama muutmine, mida oma keha kohta hoiate, kuidas võtta kasutusele keha täit füüsilist potentsiaali, millega neid vahendeid on õnnistatud, on teie endi teha.

 

Hakake elama oma uue tõe järgi ning teie ihaldatud tulemused teostuvad. Teisiti ei ole see võimalik. See on seitsmes võti. Selles suhtes on nooruse allikas tõeline. Ta asub päris teie enda meeles ja südames. Te saate olema üllatunud ja rõõmsad, avastades kui lihtne on säilitada oma nooruslikku välimust.

 

Olendid, kes kehastavad „musti jõude“,

mõistavad väga hästi liikumapaneva emotsioonilaine

püstitamise põhimõtteid.

Nad on märksa ärksamad

oma pimeduse impulsi püstitamisel,

kui on olnud seda Valguse Rahvas

oma Valguse impulsi rajamisel.

 

-Meister St.Germain

 

Aurelia Louise Jones „Telose“ 3