DJWHAL KHULI HUNA PALVE KÜLLUSE LOOMISEKS

Järgneva Huna palve on kanaldatud Terri Sue Stone’i poolt raha manifesteerimiseks maailma Valgustöölistele. See on võimas ning ma soovitan teil jagada seda ka teiste vaimsete kogukondadega, millega te seotud olete ning seda ka ise kasutada. Djwhal soovitas seda palvet öelda kord päevas, kolmnekümne päeva jooksul, et vabastada blokeeringuid ning manifesteerida oma jumalikku sünniõigust täielikule küllusele kõigil tasandeil, et te saaksite täita teenistust, mida te siia tegema tulnud olete.

ARMASTAV LOOJA!

Ma palun ning palvetan kogu oma südamest, hingest, meelest ning väest, et jumalik küllus võiks manifesteeruda minu elus ning tuua mulle ka isisklikku õnne ja edu.

Ma olen valmis läbistama ning lahti laskma kõik oma hirmud, et järgida Jumala plaani Maa peal ning mujal. Ma tõotan avada end finantsilisele küllusele selleks, et teostada om teenistust sellel planeedil.

Jumala nimel aktsepteerin ma oma jumalikku pärandit nüüd ja praegu ning tänan Sind Sinu vastuse eest, kallis Looja! Sündigu kõiges ja alati Sinu tahtmine!

Aamen!

(KORRAKE SEDA KOLM KORDA KÕVA HÄÄLEGA)

Mu armastatud alateadvus, ma palun ning käsin sind armastavalt, et sa viiksid selle palve nüüd Jumalani ning annaksid selle manifesteerimiseks ning demonstreerimiseks kogu vajamineva elujõu.

(HINGAKE SEE PALVE LÄBI KROONTšAKRA JUMALALE. OODAKE 10-20 SEKUNDIT.)

Looja, lase oma Õnnistusevihmal langeda!

Aamen!

(TUNDKE, KUIDAS ENERGIA TULEB JUMALA JUUREST TAGASI TEIE JUURDE. HINGAKE SEDA SISSE.)

Lõpetuseks võite toonida OM’i.