Hingedepäev. 2.11.2020

Kes kuidas lahkunud on siit maailmast.

Vähesed mäletavad. Üksikud jagavad.

Võib-olla aitab just see katkend TÄNA sinulgi paremini mõista, armastada ja toetada Vaimuna oma kallist keha – ainsat sinu praeguse kehastuse liikumisvahendit. Ja võib-olla meenub see katkend ühel hetkel kauges tulevikus veelkord… Kui ma muidu olen nö raamatuneelaja, siis seda raamatut lugesin üliaeglaselt kogu kehaga ja tundega, lause lause haaval, lõik lõigu haaval. Allolevat lõiku lugedes vesistan alati. See oli lihtsalt nii suur äratundmine, arusaamine, kehaline ja vaimne. See puudutab mind sügavalt. Võib-olla ka sind. Aga üks tingimus. Ära lihtsalt loe tähti, tunneta kehaga igat lauset ja lõiku…

Vaikset hingedepäeva, hea Hing, Looja Vaim!

Tiina 

*

“…Ma otsustasin kehast lahkuda mägedes, kauni vaatega kohas. Poolel teel mäkke andsin märku, et soovin edasi liikuda üksinda. Rahvas andis üksteisele teate edasi ja nad pöörasid tagasi koju. Oo, ma tundsin, et olen rollidest vaba! Olen ainult mina ja minu keha ja elav keskkond meie ümber. Milline nauding!

Kuhugi kiiret ei olnud. Olin õrnalt algust teinud kehast lahkumisega – tõmbasin oma Vaimu energiat natuke kehast lahti. Selline tegevus saatis kehale õige signaali ja keha põhivajadused hakkasid ennast välja lülitama. Keha ei tahtnud enam toitu juba mõnda aega, aga vajas veel väheses koguses vett.

Vaimuna oli suur vastutus lahkuda kehast nii,  et keha ei saaks traumat. Keha lagunedes võtab planeedi pind kogu keha energiainfo endasse ja saadab selle vastava keha liigi ühisteadvusesse. On oluline, et kehast tulev energiamaterjal toetaks planeedil harmooniat, rahu, tasakaalu ja võimaluse korral tõstaks üldist teadlikkuse taset.

Mäest üles ronides keha siiski väsis ja kui leidsin piisavalt sobiva koha keha jaoks, seadsin end mugavasse asendisse. Keha kohe lõdvestus. Ilm oli just muutumas – tuul kogus hoogu ja taevas oli hämar.   

Minus oli suur armastusetunne keha vastu ja soov hoida keha parimal viisil. Sättisin keha asendi enda jaoks mugavaks ja nii, et see oli tuule eest paremini varjatud.

Keha lõdvestus järjest sügavamal tasandil. See seisund erines täiesti sellest, kuidas keha tunneb ennast enne magama jäämist. Korraks tundsin vaimuna nagu ma oleks kuhugi kinnisesse ruumi sisse jäänud. Keha vajus järjest enam kooma moodi seisundisse – keha funktsioonid sulgusid. Kuulmine, nägemine, haistmine jne lõpetasid oma tegevuse, aga kuna ma olin Vaimuna veel kehas tugevalt sees, tundsin nagu oleksin hämarasse ruumi lukustunud. Aga see tunne oli korraks.

Hakkasin oma Vaimu elavat loovat energiat kehast lahti võtma – kokku korjama. Energia kokkukorjamine toimus alt üles – jalgadest ja kätest keha keskele. Keha keskosas läks rohkem aega – iga organiga töötasin eraldi. Süda lõi veel aeglaselt. Südame energiaruumis viivitasin energia lahtivõtmisega – kingitusena jätsin südame energiasse mälu jaoks oma Vaimu tasandi armastuse energiat, et selle keha ühisteadvus tunneks minu tasandi Vaimu energia hiljem kohe ära ja lõimuda oleks kerge.

Aju tasandil eemaldasin kogu oma Vaimu energia ja liikusin seejärel kehast täielikult välja. Keha oli alles suremise protsessis ja ma viibisin Vaimuna veel keha kõrval mitu päeva.

Vaimuna keha valvates tundsin vahepeal nälga – see tunne tuli harjumusest midagi süüa. Tegelikult ei vajanud ma enam Vaimuna materiaalsel tasandil midagi ja pealegi kehalised vajadused taandusid..

Vahepeal oli torm matnud minu keha õhukese liiva ja puru kihi alla, nii et keha oli vaevalt näha.Tundsin, et päev veel ja ma saan keha juurest lahkuda.

Minuga võtsid telepaatiliselt ühendust minu sõbrad Vaimud samal planeedil. Nad teadsid et lahtiühendumine kehaga oli edukas ja et ma veel valvan keha juures. Aga nad ei teadnud, mida ma edasi teen.

Viimasel päeval märkasin oma keha kohal valgust  – see oli viimane eluenergia, mis lahkus kehast sama liigi ühisteadvusesse. Peale seda oli keha sama energiaga nagu muld keha all.

Ma võisin lahkuda.

Olin tagasi pöördumas oma teadvuses selleks, kes ma tõeliselt olin – Puhas Looja Vaim.

 

*

Katkend Kristiina Raie raamatust “Minu kogemused Looja Vaimuna universumis”

Raamatu info: https://www.methodraie.net/raamat