Armsad kohalolijad, siin on teile uue aasta alguse puhul kingitus, mis loodetavasti maitseb sama magusalt kui M&M&M kommid. Palun saage tuttavaks – Monika, Merli ja Monika!

 

 

Räägi oma vanematest.

MONIKA PALM: Vanemad on olnud ja on minu jaoks väga kallid ning olulised inimesed minu elus. See, et mul on olnud lihtne ja tore lapsepõlv koos väga armastavate vanematega, sain ma sügavamalt tegelikult alles hiljem aru, kui suuremaks kasvasin. Ema oli mul hästi ilus, lõbus ja temperamentne. Säras ja sätendas. Pidudel oli ta alati seltskonna hing. Isa tema kõrval rahulikum ja tasakaalukam. Nad olid kena paar. Lapsepõlves pidasin oma isa maailma targemaks inimeseks, sest ta ravis loomi. (Mina tahtsin ka ravida, algul loomi ja pärast lapsi)

Ema enam kahjuks aastaid juba meie seas ei ole. Isaga oleme peale ema surma veel lähedasemad kui enne. Kõik need koosolemised isaga on meie kõigi jaoks väga olulised. Tee, mille ema valis meie hulgast lahkumiseks, raputas meid ikka nii tugevasti läbi, äratas unest ja suunas mind oma elu väärtushinnangud täielikult ümber vaatama ning tegelema vaimsemate ja alternatiivsemate asjadega. Ema oli mu üks äratajatest. Mõistsin ka seda, kui kannad kaasas mineviku taaka, kui palju see takistab nägemast seda, millised inimesed tegelikult on ning kui palju hoolivust ja armastust nad sulle pakuvad. Küsimus on selles, kas sa seda ka vastu oled valmis võtma?

MERLI MIRK: Pärisisa ei ole mu mälestustes üldse, olin kuue aastane, kui ta valis lahkuda siit ilmast. Aga minu sees toimus aegajalt suur ,suur ,igatsus ta järgi ja seda seletada ei saa. Olin 38a, kui Kristiina Raie läbi sain oma pärisisa energiapotensiaali endasse. Peale seda olen leidnud endas rahu. Ema on mulle suur eeskuju ja mida aasta edasi, seda rohkem mõistan oma kokkulepet temaga, oma valitud õppetundide eest. Kummardus meile mõlemale kogeda üksteist selles kehastuses .

MONIKA TÜÜR: Ema ja isa on olnud abielus 33 aasta. Ema on alati olnud hästi jõuline naine, muretsenud, et meil oleks vennaga olemas kõik. Rabanud tööd teha mitmetel ametikohtadel ja andnud meile eluks kõik vajaliku. Ema on innustanud julge olema.

Isaga on mul läbi elu olnud hästi tugev vaimne side. Tavaline,et unustame ennast rääkima erinevatel vaimsetel teemadel, et kes mida uut on kogenud. Mul oli eriline side vanaemaga, kellega me käisime tihti ravimtaimi korjamas, ta rääkis kuidas seda teha, et täpselt mis ilm peab olema mingi taime korjamiseks ja aeg. Millise mõjuga on mingi taim jne. Vanaemal oli selline suur kapp, mis oli täis ravimtaimi, kui oli vaja siis sealt kapist leidis alati abi.

 

Sinu lapsepõlve imed.

MONIKA PALM: Selle küsimusega meenub esimesena mulle igasuguste põnevate mängude loomine. Lasteaias mina ei käinud. Vanemad olid päeval tööl, õde vanaema juures ja mina väga sageli üksinda. Mul oli väga põnev. Kui mul õnnestus lapsepõlve sõbrannaga päeva koos veeta, olin täiega õnnelik. Me mõtlesime igasuguseid asju välja. Arvutit sel ajal polnud ja telekast tuli heal juhul õhtul paar multikat või nukufilm. Ühel kaunil suvepäeval sai meil sellest “külaelust“ villand ja plaanisime hoopis mõnele teisele planeedile sõita. Hakkasid kiired ettevalmistused. Ehitasime kokkuseotud toolidest kosmoselaeva ja nii palju õhupalle kui meil võimalik saada oli, puhusime täis ja sidusime toolide külge. Isegi kotid olid ära pakitud ja võiga suhkrusaiad tegime ka igaks juhuks kaasa. Mine tea, äkki seal ei ole? Siis istusime toolidele ja jäime ootama tugevamat tuult, mis meid aitaks Universumi avarustesse viia. Kahjuks juhtus olema vaikne ilm… Istusime ja istusime… hommikust sai lõuna…. ootamisest läks kõht tühjaks ja vahepeal sõime oma suhkrusaiad ära ja ootasime edasi… istusime ja istusime… kuni õhtu käes oli ja ema lõpuks tuppa ära kutsus. Järgmiseks päevaks oli teisele planeedile sõit juba meelest läinud ja meil oli sõbrannaga uued plaanid! Näiteks hoovi peal olümpiamängude korraldamine. Selline lugu siis, kuidas me ise lapsena imesid lõime!

MERLI MIRK: Suur ime on väga targad ja teadlikud inimesed minu ümber. Mööda metsi seigeldes, ronides, avastades ja vesteldes täiskasvanutega maast ning ilmast, andis mulle topelt rohkem kui nendele lastele kes käisid selles vanuses lasteaias. Suuremana piirid laienesid ja põgenesin tihti lihtsalt “lapsepõlve Kanadasse”. See oli onu elamine mere ääres. Mere võlu ja mõju avastasin alles siis kui kolisin merest kaugemale. Rahu ja tormamine, tuuled ja soolane maitse huultel .

MONIKA TÜÜR: Mäletan,et mingi hetk sain teadlikuks, et kõik mida soovin läheb täide. Olin nii 6 või 7 aastane, kui mul tekkis järsku kõrge palavik ja minu keha muutus hästi kergeks ja hõljuvaks, hästi mõnus tunne oli. Mäletan, mu tuba oli täis erinevaid olendeid, kellega ma suhtlesin. Järgmisel hommikul olin terve.

 

Räägi oma lastest.

MONIKA PALM: Mul on tütar, kes on 20. aastane. Ta on mulle olnud üks suuremaid õpetajaid siinses kehastuses ja ta on väga, väga kallis mulle. Olen talle väga tänulik, ta indigolapsele omase käitumisega suunas otsima ja mind tegelema asjadega, millega ma praegu tegelen. Meil on põnev teekond koos olnud – nagu Ameerika mägedes! 🙂 Jõuluõhtul ütles ta jõulusalmi asemel, et olen talle kõige olulisem inimene maailmas ja see liigutas mind väga sügavalt. Olen talle alati toetajaks sellel teel, mida ta endale valinud on.

Meil on pere, kus on nn “minu ja sinu” lapsed. Lisaks minu oma tütrele on veel mehel 26.aastane tütar ja poeg 21, kelle kasvamisest ja arenemist olen üsna pisikesest peale ka osa saanud. Kõik need kolm toredat noort inimest on õpetanud mulle rohkem mõistmist ning tolerantsust, kui miski muu kokku. Ma väga soovin, et nad oleksid alati nemad ise ja teeksid elus selliseid valikuid, mis neid õnnelikuks teevad.

MERLI MIRK: Olen siia ilma aidanud kolm imearmast ja väga erinevat hinge. Kõige vanem poiss tuli mulle õpetama konkreetsust ja ei ütlemist. Keskmine, tütreke, peegeldab mind ennast vahel nii ehtsalt, et judinad tulevad peale. Ja kõige pisem pesamunast poeg on üllatusi täis. Vaimne teejuht mulle. Juba tema eostamine ja 9 kuud ooteaega olid väga erilised. Usun, et imelised ajad temaga on veel kõik ees. Ta on väga teadlik ja tark hing. Kui olin omadega sassis ja ei teadnud täpselt, mida edasi teha, siis ta lihtsalt tuli minu juurde pani oma pisikese käe mu laubale ja ütles : “Tahad ma laadin su täis?” Ise oli alla 4 aasta . Tema ütlemised on naljakad ja täpsed.

Reio vaatab tsakrate pilti ja ütleb :”Ehh see on see kuidas inimest õmmeldakse.”

Kodutu läheb mööda ja Reio küsib:” Issand milline vanamuti hais… kas ta ära ei aura kui ta nii kõva haisuga on?” 

“Emme kui sa suu kinni räägid, siis sa räägid tegelt mõttes!”

“Emme, kui mina sinu kõhust välja tulin, kas ma olin siis punast või rohelist värvi?”

Poes müüakse varajaseid maasikaid. Reio vaatab neid ja ütleb : “See maasikalõhn tuleb mulle lausa suhu!” 

“Emme, kui ma hingan, siis ma rahunen maha.”

MONIKA TÜÜR: Meil on kaks tütart Pärl 1,2 ja Lota 3,5 aastane. Nemad on meie elu tõelised imed ja teejuhid. Meie lapsed ei käi lasteaias, vaid kasvavad meiega koos läbi elu. Teeme perega hästi palju asju koos ja naudime seda kõike. Õpetame lapsi nägema maailma läbi looduse, et nad mõistaksid, kust tuleb toit ja kuidas ja kus elavad loomad.

Lota on hästi jõuline ja teeb oma valikud ise. Talle meeldib proovida uusi asju, et kas meeldib või ei. Näiteks läks ta omal soovil ratsutama, istus hobuse selga ja sõitis. Armastab loomi ja loodust. Alati sekkub kui kellelegi tehakse liiga, lohutab ja toetab.

Pärl on väliselt hästi õrn aga temas on tohutu sisemine jõud. Tavaline on see, et läheme poodi ja kõik inimesed kogunevad tema ümber ja kutsuvad ka teised vaatama. Ta lihtsalt on ja särab.

Imeline on näha, kui teadlikud on lapsed sellest, kes nad tõeliselt on!

 

Mis on perekond ja kes sinna kuuluvad?

MONIKA PALM: Perekonda kuuluvad kõik minu jaoks olulised inimesed. Need, kellega on mul alati hea koos olla ja kes on mu südames. Seal on palju selliseid inimesi , kes kõik ei ole mu nn veresugulased. Ja see seltskond muutub aeg-ajalt. Keegi tuleb mingil hetkel juurde ja keegi võibolla valib sealt ära minna….

MERLI MIRK: Minu jaoks on olemas kaht liiki perekonda. Esiteks minu vereperekond. Mina, lapsed, ema, õdE, vennad. Tunnen, et nemad on ainukesed, kes mul on. Teiseks on elukaaslane, tuttavad, sõbrad, kes tulevad ja lähevad, kes jäävad. Ja teise rühma jäävad ka inimesed, keda ma ei ole näinud võibolla 30 a, aga ma mõtlen nende peale ja tunnen, et nad on olemas. On ka siit lahkunute perekond . Kõik on tähtsad ja kõik liikmed on tulnud jagama minuga midagi .

MONIKA TÜÜR: Minu perekond on kindlasti minu mees ja lapsed. Olen õnnelikus suhtes oma mehega, kes laseb mul olla täpselt see, kes ma olen. Oleme koos kasvanud ja arenenud, see on imeline teekond ja olen südamest tänulik, et saan seda jagada oma parima sõbraga. Meie suhtes on oluline vabadus, et kõik oleksid õnnelikud ja rahul. Minu südamesse kuulub veel palju planeedil maal elavaid inimesi, kes ühel või teisel moel on minuni jõudnud, armastan neid kõiki.

 

Mis on sinu jaoks kodu?

MONIKA PALM: Kodu on koht, kus on mõnus olla. Minu jaoks ei ole kodu seotud mingi kindla koha ega riigiga. Olen palju kolinud ja elanud ka välisriikides. Kodu on seotud pigem tundega, et seal on hea kodune ja mulle meeldib seal olla.

MERLI MIRK: Kodu….tuleb nukitsamehest lihtsalt laul…kodu see on imeline , tavaline paik…..ja nii ongi .

MONIKA TÜÜR: Kodu on seal, kus on minu pere.

 

Seleta mulle, kuidas sina näed seda,mida teised ei näe?

MONIKA PALM: Ma ei tea, kuidas teised näevad või mida ei näe. Saan rääkida ainult endast.Kui räägime peenmateeria nägemisest või selgeltnägemisest, siis tegelikult on see kõigile võimalik ja arendatav. Ise kasutan igapäevaselt nägemist, teadmist, tajumist, tunnetamist ja kuulmist kombineeritud vormis. Info saamisel jooksevad pildid, kujutised kongreetse asja kohta, millele tähelepanu suunan. Segatuna teadmise, tajumis ja tunnetusega, kuidas asjad on, kasutan kõiki oma tajusid energiate lugemiseks. Igapäevases olemises on selline teadmiste vastuvõtmine, tunnetuses, tajumises olemine tavapärane. Selgeltkuulmine on pigem nagu vajaliku raadiolaine sagedusele keeramine ja info hakkab jooksma. Enamasti kasutan seda kanaldamise puhul info vastuvõtmiseks. Ka tavareaalsusest väljaspool või erinevatest dimensioonidest olenditega kokkupuutumine või nende nägemine ei ole minu elus harvaesinev nähtus.

MERLI MIRK: See on väga lihtne – usun seda, mida tean ja mida süda tunneb. Täppi on läinud 98%.

MONIKA TÜÜR: Ma näen pilte ja kogen erinevad tundeid läbi oma füüsilise keha. Mulle antakse info ja edastan selle inimesele. Olen nii tänulik oma sõbrale, kes oli sel hetkel olemas, kui see kõik toimuma hakkas.

 

Inimesed kes helistavad sulle peale 20 õhtul . Soovid sa neile midagi öelda?

MONIKA PALM: Ole kena ja kirjuta mailiboxi.

MERLI MIRK: Võtan vastu inimeste kõned, keda suudan ja soovin aidata. Teistele lihtsalt ei vasta. Ja las nad helistavad, olen isegi kirjutanud sms kell neli öösel sest tundsin , et abi on vaja .

MONIKA TÜÜR: Vastan kui saan, parem on saata kiri.

 

Meil on hea sinult nõu küsida. Kellelt küsid sina?

MONIKA PALM: Oleneb mis tasandi teemadel nõu küsida on vaja. Lähedased on need, kellega paljusid asju arutame ja jagame. Oma mehega- Indrekuga on mul tõeliselt vedanud, sest saame kõiki teemasid arutada. Materiaalse maailma asjadest vaimseteni ja kuni Universumi müsteeriumideni välja. Samas oleme piisavalt erinevad ja seetõttu täiendame teineteist, aidates teinekord asju erinevast perspektiivist vaadata. Kui aga asi puudutab ainult mind isiklikult, siis teen valikud kõrgemast teadlikkusest ja oma tunnetusest lähtuvalt. Olen kasutanud ka teinekord erineva tasandi vaimsete õpetajate nõuandeid ehk siis kanaldamist. Hetkel küll rohkem eelistan mängida reaalsuse loomise võimalustega läbi küsimuste küsimise, mis on tõeliselt põnev ja lõbus mängumaa …..ja kus absoluutselt kõik on võimalik. Ja loomulikult õpetan seda ka kõikidele huvilistele.

MERLI MIRK: Alati alustan endast. Kasutan kaarte, raamatuid ja kui arutan lihtsalt oma lähedastega mingitel teemadel, nopin sealt vastused enda jaoks välja.Viimasel ajal on aktiveerunud unenägudes saadud vastused. Põnev maailm.

MONIKA TÜÜR: Annan endale aega ja usaldan universumi. Minu sees tekib teadmine.

 

Milline on sinu jaoks põnev klient?

MONIKA PALM: Klient, kes on avatud ja valmis muutuma. Minu jaoks on hästi põnev protsess see, kui inimese potentsiaal avanema hakkab. Muutused, mis siis toimuvad võivad tõepoolest hämmastavad olla.

MERLI MIRK: Põnevad on kõik olnud.Tihti tahan kaugemale ja kauem vaadata, kui kliendi kõrgem mina on aktiivne ja annab väga selgeid vastuseid. Põnevad on ka siis, kui avastan midagi uut ja leian sellele pildile hea seletuse.

MONIKA TÜÜR: Avatud ja valmis vastu võtma.

 

Milline on klient, kes oskab sul juuksed püsti vihastada?

MONIKA PALM: Ma ei ütleks, et keegi klientidest mind vihaseks on ajanud. Kasutan teadlikkust ja oskust, mitte reageerida inimestele ja olukordadele sellisel viisil.Üksikuid juhtumeid on, kus ma olen küll küsinud inimeselt , miks ta üldse minu juurde on tulnud?

MERLI MIRK: Siiani ei ole olnud kogemust, et vihastaksin millegi või kellegi peale. Kui klient tuleb vastuvõttu ja tema suhtumine on, et tee mind terveks. Siis mõtlen, et kas sa tõesti usud, et see on võimalik? Niisama lihtsalt võtan ja hakkan elama sinu eest ja sinu elu? Saan suunata ja aidata inimesel ennast selles elus tundma õppida , et olla õnnelikum .

MONIKA TÜÜR: Ma pole vihastanud aga kui tuleb inimene, kes palub kedagi mõjutada endale sobivas suunas, siis seda ma teha ei saa.

 

Kuidas ennast tasakaalustad?

MONIKA PALM: Tasakaalustamiseks on puhastuslaused, igasuguseid lahedaid nippe ja tehnikaid. Lisaks sobib tasakaalu leidmiseks igasugune füüsiline tegevus, looduses viibimine jms Ma ei keskendu sellele, et ma ei suuda või ei oska midagi. Suunan energia ja kogu oma teadlikkuse sellele, et mistahes küsimusele võimalikke parimaid lahendusi leida. Need ei pruugi küll ühe hetkega tulla. Vaid olles ühenduses oma vaimenergiaga ja sageli läbi küsimuste küsimise lasen Universumil endani tuua erinevaid valikuvõimalusi, et vaadata –tunnetada, mis nendest valikutest toob hetkel parima lahenduse. Ja siis ma lihtsalt valin selle ja teen seda.

MERLI MIRK: Ikka on olukordi, kus ise kõigun või maailm mu ümber kõigub. Läbi aegade on aidanud erinevad laused selle puhuL. Ma ise ilutegija. Mina olen mina. Olen selgelt teadlik, mis on minu kogemus ja mis mitte. Olen jumala laps ja mitte keegi ega mitte miski ei saa mulle haiget teha. Armastan ja väärtustan sind, Merli. Laused töötavad mingi aja ja siis kui tema aeg on läbi tuleb uus, täpsem ja minule hetkes vajalikum lause. See on kui meie isa palve, lihtsalt oma rütmi ja vibratsiooniga. Vahel aitab ka tugevasti jalaga vastu maad põrutada, et tekiks korralik maandus ja kohalolu tunne.

MONIKA TÜÜR: Kui asi ei lahene lasen lahti, mitte selles mõttes,et ma enam ei taha vaid teen selle asja või olukorraga rahu. Tasakaalustab loodus ja pere.

 

Mis mind kurvastab?

MONIKA PALM: Olen tunnetanud, et kurvastada võib mind pahatahtlikkus. Kui ma midagi sellist tajun, siis kustutan selle lihtsalt ära.

MERLI MIRK: Kurvastab mind emade ja isade suhtumine lastesse. Olen vahel sisimas väga kurb, kui seisan poes ja lapsega ei räägita vaid röögitakse. Jällegi tegelikult ebavõrdne olukord lihtsalt. Laps on ka väga ilus, imeline hing, lihtsalt ta on pisemas kehas. Kui me võtame omale pisikese ja suure koera, siis kas me röögime ainult pisikese koera peale …..?

MONIKA TÜÜR: Mind kurvastab kui näen, et laste vastu kasutatatakse vägivalda.

 

Mis mind hirmutab?

MONIKA PALM: Ma ei tea, et enam mind miski nii väga hirmutaks. Hirm on lihtsalt energia, mida saab muuta, kustutada, vabastada, ära saata ja elimineerida.

MERLI MIRK: Hirmutab mind alati väga jõuline negatiivsus . Kui inimesed jõuliselt ajavad oma rida ja ei näe teist nurka asjale ja olukorrale lahenduseks . Nad on kui sütikuga pommid ja mina ei vali olla tikk . Astun üpris kiiresti sellisest olukorrast välja . Ei ole vaja tõestada teistele oma suhtumist ellu vaid kuulata ja püüda mõista , et nii on ka võimalik elada nagu teine seda teeb .

MONIKA TÜÜR: Vägivald.

 

Mida teed, kui süda ja mõistus on vastuolus?

MONIKA PALM: Siiani olen oma tegemistes ja valikutes järginud oma südant. Südametee on see, mis juhib sinna, mis on panustav ja edasiviiv. Kuid, jah, südame valikud ei pruugi sageli ühtida teiste inimeste arvamusega sellest, mis sinu jaoks hea-õige on. Kergus, avarduv ja rõõmutunne on need, mille järgi on hea enda jaoks õiget suunda ära tunda. Nagu eelpool vastustes kirjutasin, kasutan väga palju küsimuste küsimist võimaluste avardamiseks ja võimalustega ühendumiseks ning kustutusi kõige ebavajaliku kiireks vabastamiseks. Kui tekib vastuolu südame ja mõistuse vahel, siis võib küsida: Kui palju ma kasutan siin oma mõistust,et luua piiranguid? Kõik, mis on… hävita ja kustuta lihtsalt ära. Tavaliselt tekib avardav ja kerge tunne piirangute vabanemisel.

MERLI MIRK: Minu pea ütleb ühte ja süda räägib teist keelt. Laulan vaikselt, ümisen viisijuppi ja see aitab peal selgineda ja leida südamega üks rütm.Vahel kasutan seda ka siis, kui ei saa kohe kliendiga kontakti südame tasandil. Tihti saan sellest aru mingil kummalisel moel. Kuulen linnulaulu , kirikukellasid taamal või hoopis naabrite omavahelist tüli.. .

MONIKA TÜÜR: Kuulan südant ka siis, kui on väga raske. Lähen jooksma või ujuma. Pean saama ennast füüsiliselt lõdvestada, siis tuleb ka selgus.

 

On sul mingi rituaal?

MONIKA PALM: Ilmselt pesemisrituaal… 🙂 Teatud füüsilisi harjutusi või muid mingil hetkel vajalikke asju teen tunde järgi. Kuid igapäevaselt kasutan Auratransformeeritute väga efektiivseid puhastuslauseid oma energiavälja korrastamiseks. Oma päeva lõpetan ma tänulikkusega kõige eest ja kõige vastu selle eest, mis mu elus on. Ja üks minu lemmikumaid küsimusi hommikuti on: “Universum, mille eest ma täna tänulik saan olla? “ See ühendab koheselt kerge ja avarduva energiaga. Sellega annad võimaluse Universumil Sinuni tuua just need kogemused, mille eest võib tõepoolest rõõmuga tänulik olla. Toimib superhästi!

MERLI MIRK: Väljakäik, hambad, tass kohvi, hommik. Kirjakast, FB, äratuskell õhtu .

MONIKA TÜÜR: Alustan iga päeva rõõmus, ma lihtsalt ei suuda kurb olla. Laulan, mediteerin, tantsin, olen koos mehe ja lastega.

 

Oled üksikul saarel. Keda sa seal veel näha tahaksid?

MONIKA PALM: Esimesed, kes meelde tulid olid Dalai Laama ja Pipi Pikksukk!!! 🙂 Kuigi viimane neist on raamatukangelane. Aga keegi tema sarnane lahe tegelane võiks ju üksikul saarele külla tulla, et nalja ka ikka saaks.:) Pean veel natuke tunnetama, kes see võiks olla.

MERLI MIRK: Kindlasti ei pea nad olema kuulsad ja rikkad. Olen alati tahtnud sügavalt vestelda mõne mehega, kes on reisinud maailma erinurkades. Naisega, kellel on palju lapsi. Ja tõmbab mind mees nimega Ernst Muldashev .

MONIKA TÜÜR: Mooji-Päike, Prad Pitt – kasvatab lapsi ja on imelises suhtes, samas valgustab oma tegudega maailma, Pipi Piksukk-julgeb elada nii nagu süda ütleb.

 

Millised omadused pekasid olema mehel, et sulle muljet avaldada? Ja milline üks omadus võib kõik eelnevad nullida?

MONIKA PALM: Hoolivus, arukus, mõistmine, huumorimeel on need, mis mulle muljet avaldavad. Sellised omadused nagu valelikkus ja omadus kritiseerida ning näha partneris ainult vigu, nullivad kõik muu.

MERLI MIRK: Minu jaoks on üks lihtne ja hea mees, kes oskab kuulata ja oskab naise südamesoove täita nii , et naine usub ja tunneb seda kogu oma olemusega, et ta on hoitud, vajalik ja armastatud.  Nullib ära kõik mees, kes on ropp ja jõuliselt negatiivne, kusehaisune, kiimas ja ise selle kõige üle veel uhke. kes ei austa ennast, elu ja teisi enda ümber .

MONIKA TÜÜR: Avatud, lõbus, armastav, toetav ja teab mida tahab. Nullija on pahur ja negatiivne.

 

Kui sind välja kutsun,siis millise koha sa valid ja miks?

MONIKA PALM: Eelistan teadlikku toitumist. Süüa seda, mida mu keha soovib. Olen märganud, et mu kehale meeldivad kodus valmistatud toidud rohkem. Üldiselt on toiduvajadus aina väiksemaks muutunud. Aga, kui kutsutakse välja, siis kindlasti võiks olla koht meeldiva atmosfääri ja hea seltskonnaga, kerge energiaga, hea teeninduse, kus on armastuse ja rõõmuga valmistatud toitud.

MERLI MIRK: Valiksin turvalise koha ehk siis kus olen käinud. Miljöö on rahulik ja tasakaalus. Söök on hea ja järeleproovitud. Olen täheldanud , et tunnen ennast hästi nendes kohtades, kus on väike eraldatud nurgake. Aga loomulikult olen avatud uuteks kohtadeks ja üllatusteks. Miks mitte kutsuda mind oma kööki ?

MONIKA TÜÜR: Mahemarketi Päikeseline vegan kohvik. Nii imelised inimesed ja toidud. Alati on tunne, et lähen oma sõprade juurde külla.

 

Mis on armastus ja milline on armunud sina?

MONIKA PALM: Puhas ja ehe armastus toob välja kõik selle imelise, mis inimeses peidus võib olla. Armastuses lahustuvad kõik takistused, mis pole lubanud mõista, andestada, anda, vastu võtta, edasi minna, terveneda…..jääb ainult armastus. Armunud mina – kiirgav, sädelev,energiast pakatav, lõbus, mänguline, kirglik ja natuke pöörane….

MERLI MIRK: Armastus on kausitäis sooja suppi, soe säng ja hommikune musi. Armunud mina on mulle endale hirmutav… räägin kõvemini ja rohkem, silmad on kolm korda suuremad kui muidu, igasugune aktiivsus tõuseb esile ja …  rohkem te ei taha teada!

MONIKA TÜÜR: Armastus on rahu, et oled kodus. Armunud mina on õnnelik, kes tahab kõike ja kõiki kallistada ja jagada. Särada õnnest – endale, oma perele ja inimestele minu ümber. Imeline on tunne, kui saan armuda jälle ja jälle oma mehesse.

 

Mis on õnn?

MONIKA PALM: Õnn on sisemine seisund. Täielik rahulolu iseenda ja kõigega.

MERLI MIRK: Turvalisuse tunne , soe , pehme , leebe , andestav ja arvestav ….ülendav.

MONIKA TÜÜR: Õnn on rahu sügaval sisimas.

 

Kus tulevad lapsed?

MONIKA PALM: Hea küsimus, hihihihiiii….ikka, emme kõhust. Kui ma laps olin siis kõik ümberringi rääkisid, et kurg toob lapse. See tundus nii tobe, sest ma ju TEADSIN, kuidas lapsed tulevad….ema kõhust! Kui juba muinasjutte seletuseks kasutada, siis mulle oleks see variant rohkem meeldinud, et lapse toovad INGLID.

MERLI MIRK: Me kõik teame seda vastust. Lapsed ise kaaaa. Aga oleme loonud suure näitemängu pealkirjaga Alguse illusioon. Mehed ja naised teevad koos lastega kokkuleppe, enne kui keegi siia üldse kehastub. Valime oma hingele parimad ja puhtamad hinged, läbi kelle astuda füüsilisse vormi siia maa peale . See kuidas me läbi füüsilise keha areneme ja ilmale tuuakse on ime .

MONIKA TÜÜR: “Kodust” suuremas või väiksemas plaanis. See on nii suur ja lai teema ja ma kindlasti räägin sellest kunagi pikemalt. Oleneb milleks me vanematena valmis oleme ja muidugi meie keha. Suur takistus on meie keha, hingel on raske siseneda. Hinged teevad koostööd, ehk korraks tuleb üks hing ja annab vanematele teatud kogemuse ja rasedus katkeb, siis siseneb suhteliselt kiiresti teine hing. Meditsiiniliselt pole see võimalik, aga nii on. See on nii super ,kui kiiresti ja teadlikuks võib inimene läbi raseduse saada, hing õpib mingid kogemused tänu rasedusele ära hästi kiiresti ja saab teadlikuks oma jõust. Palju kehastub hingi, kes pole kunagi varem planeedil maa olnud,neil on oma eesmärk. Hästi oluline on teadlikult rase olla, olla rasedana teadlik, sünnitada ja oma lapsega suhelda.

 

Mida beebi teab?

MONIKA PALM: Mulle meeldib see tohutu elutarkus, mida väikeste inimlaste suurtest säravatest silmadest energiana lausa välja pritsib. Ja kui nad siis vähe suuremaks kasvavad ja piiratud inimkeeles ennast väljendama hakkavad, suudavad nad ikkagi nii mõnigi kord öelda nii, et sõnatuks võtab…ahahahhaa… Ilmselt on seda enamus ise omal nahal tunda saanud.

Mida siis beebi teab? … Minu ema rääkis kunagi sellise loo, et ma olin olnud siis 2-3 kuune, kui ema ise tuba koristas ja pulkadega beebivoodi oli lükatud keset tuba täpselt raskest kristallist lühtri alla. Äkki olin hakanud meeletult nutma ja karjuma, mille peale ema tuli ja võttis mu kiiresti sülle. Vaevu oli ema mu voodist välja tõstnud, kui lühter laest alla beebivoodisse padja peale kukkus.Selline lugu siis. Mida beebi teab?…. Ilmselt teab ja tunnetab kõike, mis toimub või toimuma hakkab.

MERLI MIRK: Mulle tundub,et beebi teab vähe (meie mõistes teadma ), aga tunneb väga palju. Mul on võimalus olla beebide seltskonnas ja vaadata-võrrelda, kuidas on selles ajas sündinud lapsed ja milline oli hetk kui sündisid minu enda lapsed. Vaadelge beebide silmi . Mitte vaadake vaid just vaadelge. Silmavärv on selge ja kristalne, pupillid on hoopis teise rütmiga kui meil. Kui vaatad ja naeratad, siis vaatavad nad sind ja sina tunneta, mis emotsioon teda valdab ja mis emotsioon sind valdab. Mida väljendavad need väga, väga ilmekad silmad. Kui avastad , et sinu silmarõõm ei soovigi otsa vaadata, siis on tema sees midagi valesti. Valesti on see, et tema ei tunne ennast armastatuna. Lihtsalt armastage oma lapsekesi ja ärge piirake nende arengut arvutite ja kolisevate ja lonkavate mänguasjadega, see on lihtsalt müra mitte puhtad helid. Kõige hullem karmavõlg on see, kui teie lapse lemmikmänguasi on teie telefon. Need kiirgused, mida saadavad elektririistad edasi-tagasi meie ümber, on kõige laastavamad meie kõige pisematele. Sageli näen ja kuulen pilti kui ema telefon heliseb lapsevankris. Kas saab hullemat asja olla… (Olen näinud pilte kus teismelised jooksevad mööda arste, sest on peaaegu pimedad ja noored naised on naistearsti juures järjekorras kuna ei viljastu.) Tagajärjed saame ära hoida meie ise ja just siin ja praegu. Hoidke palun meie kõigi kaasavara (Lapsi) nendest lainetest eemale .

MONIKA TÜÜR: Kõike mida ta peab teadma. Iga hinge kogemus on erinev ja sellest tuleks siin pikk lugu.

 

Beebilugu ?

MONIKA PALM: Siinkohal tuleb mulle meelde kaks lugu, mis on seotud väikeste lastega ja sellega, kui palju heasoovilikke toetajaid meil on:

Minu tütar oli sel ajal umbes 3 või 4 aastane. Laps magas oma toas ja mina oma magamistoas. Olen hästi erksa kuulmisega ja tavaliselt kuulsin alati kui laps nutma öösel hakkas või häält tegi. Seekord ärkasin üles selle peale, et üks kummaline olend äratas mind üles. Ta tuli uksest sisse ja viipas käega, läks magamistoast välja tagasi. Ta kutsus mind … Kui ma kohe unisena kiiresti ei reageerinud, siis tuli tuppa tagasi ja viipas uuesti käega ja kutsus mind jälle endaga kaasa. Ta oli mitte väga pikk, hästi peenikese kehaosaga, käed ja jalad olid ka täitsa olemas, aga ei saanudki aru, kas tal oli seljas midagi või mitte. Kui, siis oli mingisugune hallikat värvi kombinessiooni moodi asi. Tõusin krapsti üles ja mõtlemata, kes mind kutsub, teadsin kohe, et mu laps vajab mind. Lapse juurde jõudes avastasin, et ta on öösel haigeks jäänud ja tal oli väga kõrge palavik. Samasugune kogemus oli mul veel korra ajal kui laps veel väikene oli. Olin sellele sõnumitoojale väga tänulik.

Teine lugu puudutab minu õde ja õe väikest last. Meie ema oli selleks ajaks siit ilmast meie hulgast juba lahkunud. Õde magas oma toas. Ta nägi unes, kuidas keegi tuli läbi seina tema voodi juurde. Uni oli tal hetkega läinud, ilma igasuguse kahtluseta tuli talle teadmine, et voodi juures seisab tema ema, kes tuli sõnumiga, et tal on vaja kohe oma lapse juurde minna. Hetkega oli ta täiesti ärkvel ja lapse juurde minnes selguski, et laps oli haigeks jäänud. See lugu on üks näide, kui palju võivad meile toeks ja abiks olla meie hulgast juba lahkunud kallid inimesed.

 

MERLI MIRK: Kui poes vaadelda neid beebisid, kes istuvad ostukärudes… Kui oled saanud silmsideme, siis toimub alati üks mäng. Kes muigab ja teeb nägusid, kes hakkab peitust mängima, kes tuleb sinu suunas ja lihtsalt seisab su kõrval ning haarab sul käest. Kunagi olles taas kuskil kaubanduskeskuses oli äkisti minu kõrval ja tugevasti käest kinni nii kahe aastane poisike. Vaatas alt üles ja oli väga rahulolevalt minu kõrval edasi. Vaatasin olukorda kõrvalt ja tundus , et ta otsib oma ema. Lasin sellel hetkel olla ja uurisin pilguga poes ringi, et kes teda otsib? Ei otsinud tükk aega keegi. Hetk oli nii ilus ja vaatasin poisikese silmadesse ja küsisin hästi tasa:” Mis on su soov, kullake?”  Ta vaatas veelkord mulle hästi sügavalt silma ja ma mõtlesin sel hetkel – kas nüüd näed, et ma ei ole su ema? ja lapse pilk vastas:” Mu soov on tagasi saada oma ema!” Võpatasin ja siis astus veekalkmel silmadega arg isa riiete osakonnast välja ja ütles (ise mulle sama sügavalt silma vaadates kui poegki) :”Meie ema ei ole enam pea pool aastat,aga ta otsib teda siiani , ma ei tea mida teha…”  Ja võttis lapsel käest ning hakkas edasi liikuma. Ma kükitasin kiirelt, endal nutt kurgus. Võtsin lapsel ümbert kinni ja hoidsin ning sosistasin vaikselt talle kõrva : “Sinu ema on väga, väga ilus ingel ja ta on alati sinuga. Llihtsalt tea seda.”  Ta vastas : “Jahh ma tean seda, aga ikkagi on sinul tema silmad…” Ükski tunne ja tundmus meie sees ei ole niisama. Ja lapsed tunnevad kõike seda.

MONIKA TÜÜR: Minu juurde tuli naine, kes soovis saada oma mehega last, aga polnud aastaid rasedaks jäänud. Tema hing oli nii teadlik, et piisas ühest seansist ja juhistest ,mida tita vaim meile andis ja naine jäi kohe rasedaks. Vahest on vaja väga väikest puudutust, et ime sünniks. Kindlasti on ka ime see, kui naine suudab sünnitada oma väes ja jõus ise. Olen saanud olla paljude naiste kõrval ja toetada neid teel selleni.

 

Naine-naine. Mees-mees. Samasooline armastus sinu vaatenurgast.

MONIKA PALM: Minu jaoks ei ole vahet, kas on armastus samasooliste vahel või mehe-naise vahel. Laiemas plaanis vaimenergial puudub sugu. Armastus on ilus ja igaüks teeb omad valikud ise, kuidas või kellega ta seda füüsilises kehas jagab või kogeda tahab.

MERLI MIRK: Minu jaoks ei eksisteeri piire ega piiravat vormi keda võib ja keda on kohane armastada ja keda mitte. Kõik on armastus ja kõik on armastamist väärt. Ei ole vahet millises vormis ta selles hetkes on, kas naine või mees kas must või valge kas kass või koer või hea tee või mugav diivan. Armastus on sügav emotsioonide segu meie sees, mitte pelgalt füüsiline kontakt kellegi vahel. Kui meie hing ütleb ma soovin siiralt oma sisemist armastust jagada just selles hetkes just sellega siis nii on ja jääb .

MONIKA TÜÜR: Oluline on armastus.

 

On sul konkreetne soovitus, millele võiks tähelepanu pöörata praeguses energias naine, millele mees?

MONIKA PALM: Naised võiksid lubada endal kõike seda teha, mis neid naisena tundma paneb. See aitab tuua välja naiselikult pehme ja armastava olemuse. Mehed – ka mehed võivad vahel nõrgad olla. Tunded annavad elule värvi juurde. Olge julgemad oma südamest tulevaid tundeid väljendama.

MERLI MIRK: Naised kallid, avage oma süda ja hingake läbi südame rohkem ja rohkem . Mehed armsad, avage oma silmad ja õppige tunnetama tundeid ridade vahelt ja lennult .

MONIKA TÜÜR: Laulge, tantsige, lõbutsege, naerge, mängige koos lastega. Armastaga ja hoidke ennast.

 

On sul unistus?

MONIKA PALM: Unistuste juures on lahe see, et need kipuvad täide minema, kui neisse ei klammerdu. Mul on unistusi ja mitte vähe.  Hästi palju on mu unistusi seotud sellega, et anda ikka edasi oma panus maailma teadlikumaks muutmiseks. Isikliku tasandi unistused jätaksin hetkel enda teada.

MERLI MIRK: Unistusega on huvitav lugu. Küsin oma tuttavalt kuidas ta suhtub hennamaalingusse? Vastus: “Ehh see on midagi pisikest kuskil , mina tahaks ikka terve keha maalida lasta” …. Tajusin ,et me unistuse suurus on vastavuses meie endi olemusega. Kui isegi püüda unistada suurel,t siis alati on keeg,i kes lükkab sinu vaate unistusest kummuli. Ja saab taas otsast alata!

MONIKA TÜÜR: On. Tahan suuremalt panustada rasedate toetamisse ja laste heaolusse.

 

Kui sul oleks võimalus saada endale praegu võluväel mingi oskus, siis mida sa sooviksid?

MONIKA PALM: Muudaks võluväel kogu maailmas oleva mitteteadlikkuse teadlikkuseks. See oleks vägev!

MERLI MIRK: Oskus olla 10 korda … kiirem. Vahel sooviks olla mitmes kohas korraga või teha kümmet tegemist korraga.

MONIKA TÜÜR: Tahaks lennata.

 

Mida ootad uuelt aastalt?

MONIKA PALM: Ma valin luua hästi küllusliku 2014. aasta. Seda igas mõttes ja et see oleks külluslik ka kõigi teiste inimeste jaoks, kes seda soovivad.Veel rohkem kergust, rõõmu ja mängulusti reaalsuse loomisel. See on tõesti lõbus!

MERLI MIRK: Ootan algavalt aastalt asjade paika loksumist mulle parimal viisil ja ühte väga head ja nauditavat reisi

MONIKA TÜÜR: Armastada ja armastatud olla.

 

Mida sa soovid sellele inimesele, kes just praegu neid ridu loeb?

MONIKA PALM: Luba endal olla õnnelik ja elust rõõmu tunda. Ole Sina ise.

Julgustan inimesi endaga tegelema, tegema elus uusi valikuid. See panebki asjad elus liikuma! Vali oma ellu need tegemised, mida naudid.Veeda rohkem aega inimestega, kellega ennast hästi tunned, kes väärtustavad Sind sellisena nagu Sa oled ja panevad ennast tundma armastatuna. Ja jaga seda rõõmu ja armastust ka teistega, siis hakkab Sinu olemuse vägi kaugele paistma …..Ja siis Sa saadki olla Sina ise. Ja veel…..Hea lugeja, milliseid muutusi Sinule meeldiks 2014.aastal luua?….

MERLI MIRK: Kallis, kes sa oled olnud tubli ja kannatlikult suure õhinaga jõudsid lõpusirgele, soovin sulle siiralt ja südamest – hoia ennast, armasta ja väärtusta ennast! Ole sõber endaga ja abiellu enda sees oma olemisega. Siitmaalt algab algus ja uus elu ning uus hingamine sinule ja läbi sinu õnnetunde ja rahulolu iseendast ka kõigile,  kes on sinu ümber .

MONIKA TÜÜR: Nautige elu ja armastage ennast!

 

***

Meie kontaktid:

Monika Palm

www.tasakaalukeskus.ee

info@tasakaalukeskus.ee

tel: 5282331

***

Merli Mirk

 www.headsoovid.eu

ilrem.krim@gmail.com

tel: 5296474

***

Monika Tüür

monika.tyyr@gmail.com