Eile, 29. oktoobri pealelõunal, oli mul võimalus pildistada Radissoni Presidendi sviidis. Kui tihti seda juhtub, eksole? Minu modelliks oli taas imekaunis fitnesskuninganna Evelin Ainomäe, kellel ees  Eesti Meistrivõistlused kulturismis ja fitnessis. Juuksur oli oma töö juba lõpetanud ja meikaril oli käed tööd täis. Evelinil on hullult vedanud nende kahe inimesega! Bikiinifitness sisaldab endas tegelikult palju muudkui kui ainult lihased ja vinge siksbäkk. Kogu pakett peab olema tasakaalus ja super. Nii soeng, meik, ja kõik ülejäänu! Kaunid ehted. Hoiak. 

Kuna seekordne soeng oli väga Evelinile omane ja imekaunis, siis oskasin seekord võistlustel vaadata ka teiste võistlejate juukseid. Enamusel olid lihtsalt lahtised juuksed ja minu arvates oli Evelin ainus, kellel juuksed korralikult kinni olid ja nägu ka siis kenasti juustevabaks jäi, kui ta laval hoogsalt pööras. Ma vaatasin hotellis Evelini ja tegin mõned pildid. Mõtlesin, mida ta tunneb, ta oli mingis vaikses oma mullis, tundsin natuke rahutust ja see oli täitsa okei.
 
 
dsc09685
 
 
 
 
dsc09697
 
 
 
 
dsc09724evelinhea
 
 
 
 
dsc09703
 
 
 
 
evelin-iluspilt
 
 
 
 
dsc09662
 
 
 
dsc09737
 
 
 
 
dsc09651
 
 
 
 
dsc09687
 
 
 
 
dsc09732oige
 
 
 
 
Jalutasin uhkes sviidis ringi ja tegin endale tassi kohvi, imetlesin miljonivaadet ning Evelini kalleid esinemisriideid ja siis anti ootamatult alarm kohaletormamiseks võistlustele. See tuli meile kõigile ootamatult ja tekitas parasjagu segadust, aga kuna tiim on tugev, siis asjad said sekundiga kokku ning meikar jätkas rahulikult meikimist hotelli välisukse juures, oodates LuxLimut.
 
 
dsc09761
 
 
 
 
dsc09757
 
 
Mu elu esimene luxsõit. Selles luxvalguses oli Evelini meik eriti kummaline, aga see oligi tehtud vastavalt eelolevale lavavalgustusele. Täielik müstika, kuidas ja mida kõike sel alal arvestatakse. Kui kevadel sain fitnessi kogeda rohkem trennipoole pealt, siis nüüd avanevad sootuks teised pooled.
 
 
 
luxlimu
 
 
 
 
 
dsc09772
 
 
 
Seekord Salmes mind lava taha ei lubatud, aga õnneks pääses sinna meiki lõpetama meikar ja pildistama Elu24 fotograaf. Mina jäin saali ja ootama Evelini. Ammu pole ootamine nii pikk tundunud! Siis tuli Evelin ja tegi särades oma asja ära, jäime ootama kohtunike otsust. Evelinile tuli tubli pronks! Olen ta üle väga uhke. Olen uhke, et mul on selline vinge sõber, kes müttab jõusaalis, on fitnessmaster, on ema, on Spa juhataja, on kooliõpilane, on mulle ja paljudele mu sõpradelegi tohutu suureks inspiratsiooniallikaks ja motivatsiooniks trenni teha, mitte diivanil vedeleda. Ning tema iseloomu ja sisemist powerit teades – see oli vaid väike hüppelauake järgmisele uuele vingele kõrgusele. Evelin, mitte kunagi ära kuula kedagi teist, peale oma sisehääle. Isegi kui mõni hääl näib elus antud hetkel olulisem ja tugevam kui teised, aga kui see hääl palub sulle olla keegi, kes sa ei ole, siis sa ei saa enam seda häält arvesse võtta. Never ever! 
 
 
Kallis Evelin, kogu südamest palju palju õnne sulle pronksi puhul! Oled suure töö ära teinud!
 
 
 
dsc09816evelin