Eckhart Tolle, mis on kohalolek?

See pole see, mida sa arvad! Kohalolekust ei saa mõelda- mõistus ei saa sellest aru! Kohaloleku mõistmine on olevikus olemine. Teeme väikese eksperimendi! Pane silmad kinni ja ütle endale: “Huvitav, mis on mu järgmine mõte?” Ole nüüd väga tähelepanelik ja oota järgmist mõtet! Ole nagu kass hiireaugu ees! Missugune mõte tuleb?…

Päris kaua tuli oodata, eksole? Kui sa oled kohal ja erk, pole sul mõtteid. Hetkel, mil su teadvustatud tähelepanu langeb teatud tasemest madalamale, tuleb mõte. Meelemüra tuleb tagasi, vaikus kaob. Sa oledki tagasi ajas.

On teada, et mõned zen-meistrid hiilivad oma õpilastele seljatagant ligi ja löövad neid kepiga, selleks et teada, kui kohal nende õpilased on. Milline ehmatus! Kui õpilane oleks olnud erk ja kogu oma teadvusega kohal, oleks ta märganud ligihiilivat õpetajat. Pihta saades oli aga selge, et ta oli mõttesse vajunud. Oli ära ehk ebateadvuslik. Et igapäevaelus kohalolekut mitte kaotada, on hea püsida tugevasti sügaval iseendas, sest muidu võtavad su tohutu jõuga mõtted su enda võimusesse ja veavad sind kaasa nagu metsik jõgi. Endas püsimine on kehas olemine. Pidevalt oma keha sees asuvale energiaväljale tähelepanu pööramine. Niiöelda oma keha tunnetamine seestpoolt. Oma keha teadvustamine hoiab sind olevikus, köites sind kokku olevikuhetkega.

Zen-õpetajad kasutavad mittemõtlemise ja täieliku kohaloleku kirjeldamiseks sõna – satori. Kohalolek on vajalik looduse ilu, suursugususe ja pühaduse mõistmiseks. Oled sa mõnel selgel ööl vaadanud üles lõpmatusse maailmaruumi, hämmastunud selle absoluutsest vaikusest ja hoomamatust avarusest? Oled sa kuulanud – tõeliselt kuulanud – oja vulinat metsas? Et neid asju märgata, peavad mõtted vakka olema. Sa pead hetkeks kõrvale heitma oma probleemide koorma, mineviku, tuleviku ja kõik oma teadmised. Vastasel juhul sa vaatad, aga ei näe, kuulad, aga ei kuule. Täielik kohalolek on möödapääsmatu.

Väliste vormide ilu taga on midagi enamat. Midagi, millel polegi nime. Mingi sügav, püha sisu. Kõikjal ja alati, kui on ilu, kumab see sügav sisu mingil määral läbi. Sa näed seda ainult olevikuhetkes. On see võimalik, et see nimetu sisu ja sinu kohalolek on üks ja seesama? Kas see oleks olemas ilma sinu kohalolekuta? Mine selle sisse ja leia vastus üles!

Küllap sul jäi neid kohalolekuhetki kogedes märkamata, et su mõistus oli hetkeks vaikinud? Sest vahe selle seisundi ja mõttete voolu vahel on üsna üürike. Sinu satori kestis ehk vaid paar sekundit ja siis voolasid mõtted tagasi. Aga sinu satori oli tõeline, muidu poleks sa ilu märganud. Mõistus ei suuda ei näha ega luua ilu. Vaid mõneks sekundiks, kui su kohalolek täielik oli, ilmutasid end ilu ja pühalikkus. Kuna vaikus oli nii üürike ja sa ei suutnud olla piisavalt erk ja tähelepanelik, ei märganud sa tajude erinevust, ilu mõistusevälist teadvust- sa hindasid seda ja tõlgendasid nagu mõtet. Kuna satori kestis vaid hetke, pidasid sa kõike üheks protsessiks. Selge on aga see, et uue mõtte saabudes jäi sulle sellest vaid mäelstus.

Mida pikem on periood taju ja mõtte vahel, seda sügavam tähendus sel sinu jaoks on, seda teadvustatum sa oled. Paljud inimesed on oma mõtetes nii kinni, et nende jaoks pole looduse ilu justkui olemaski. Nad ütlevad küll:”Kui ilus lill!”, aga nende suust kõlab see pigem mehhaanilise hinnanguna. Kuna neis puudub sisemine vaikus, ei suuda nad ka kohal olla. Tegelikult ei märkagi nad lille, nad ei tunneta selle olemust, pühadust- nagu ei tunne nad ka ennast, ei tunneta enda olemust, enda pühadust.

Leia üles see kitsas värav, mis viib sinu elu juurde! Seda nimetatakse olevikuhetkeks. Taanda oma elu selleks hetkeks! Sinu elusituatsioon võib olla täis probleeme- enamikul ju on- aga sina vaata, kas sul on mingeid muresid praegusel hetkel. Mitte homme või kümna minuti pärast, vaid praegu. On sul praegu probleem?…

Kui sa oled täis probleeme, pole sul uute asjade ja lahenduste jaoks ruumi. Seega- tee igal võimalusel ruumi! Tee nii, et sa leiaksid elusituatsiooni alt üles oma elu!

Kasuta kõiki oma meeli! Ole seal, kus sa praegu oled! Vaata enda ümber! Ainult vaata, ära tõlgenda! Märka valgust, kujusid, värve, tekstuuri! Märka iga asja vaikset kohalolekut! Tunneta ruumi, mis kõigil asjadel olla laseb! Kuula hääli, ära hinda neid! Kuula häälte taga vaikust! Katsu midagi – ükskõik mida – ning tunneta ja tunnista tema olemist! Jälgi oma hingamise rütmi! Tunne, kuidas õhk sisse ja välja liigub! Tunne eluenergiat oma kehas! Lase kõigel olla – sees ja väljas. Lase kõige olemisel olla! Mine sügavale olemasoleva hetke sisse!

Sa oled eemaldumas mõistuse abstrakstioonide ja aja tapvast maailmast. Sa tuled välja hullumeelsest mõistusest, mis imeb sinust tasapisi välja kogu eluenergia ning mürgitab ja hävitab vaikselt Maad. Sa ärkad unest ja leiad end olevikust.  Sa oled kohal…

/katkendid E.Tolle raamatust “Siin ja praegu:kohaloleku jõud”/

____________________________________________


Muutused Maal 2010

Lille Lindmäe

8.11.09 teatas planeet Maa minule päevaune ajal sügava, madala häälega, et suured muutused toimuvad 9. juuli ja 9. augusti vahel.

www.zetatalk.com-is zetade teadaanded räägivad World Synergy Institute leheküljel, et Gregoriuse kalender on segi ajanud ajaarvamise ja Nibiru planeedi põhjustatavad muutused toimuvad Maal hoopis juulikuus 2010. Aastaks 2012 on kõik juba toimunud. Selle sõnumi avastasin Araabiareisi järel 20.12.09

31.12.09 saatsin kanaldaja Erkki Tuomalale emaili:

Kas oleksid nii kena ja küsiksid minule antud teate kohta täpsemalt?

Siin on vastus:

Armas sõber, need antud tähtpäevad on täiesti täpsed, sest suured, väga suured muutused toimuvad just sel ajal. Esiteks, Maa-planeet areneb edasi väga tähelepanuväärsel viisil ja teiseks, ka inimkond toob esile uusi, seninägematuid muutusi.

Paljud inimesed jälgivad ja saavad varasemast tähtsamaid teateid. Need suured muutused dateeruvad esmajärguliselt juulikuu poolele, kuid ka augustikuu poolel toimub mingeid muutusi. Võtke need muutused vastu suure rõõmu ja armastusega, sest need aitavad teid sobituda paljude uute ja tähtsate asjadega.

Oleme jälginud teie Maa-planeeti suure rõõmuga, sest seal hakkab toimuma nüüd väga tähelepanuväärseid muutusi. Suurim ja tähtsaim muutus on olnud selle planeedi arenemine, mille tõttu planeet pääseb täiesti uude keskkonda, kui nii võiks öelda, sest toimunud muutus on tõepoolest tähtis.

Inimkonna osas suurim ja tähtsaim muutus on see, et on toimunud inimeste teadvuse avanemine uutele, varem tundmatutele asjadele. Neist tähtsaim on teie teadvuse osaline selginemine, mille tulemusel toimub ka see laienemine. Rõõmustame selle üle ja ootame neid muutusi väga suure huviga.

Armastusega,

Suur ja Tähtis Sõber.

_____________________________________________

Aken Tulevikku

Meister-Juhendajalt Kirael (7D) läbi meedium Kahu Fred Sterling

Tere õhtust. Mu sõbrad, iga kord kui ilmun, tõmban ma järjest rohkem kaasa eetervalgust.

Siin on neid ingli-maailmast ja juhendajate maailmast, kes tahavad väga kuulda, mida ma Maatasandile räägin, mitte et neil oleks vaja seda õppida, vaid Maal toimuvaga kursis olemiseks.

Me hakkame rääkima „Nihke-järgsetest“ sündmustest ja olukordadest, sellest millised teie ja Maatasand pärast Nihet välja näete. Teie hulgas võib olla ka neid, kes ei saa Nihkest aru. Mu sõbrad, see on suurim nihe, mida siin planeedil kunagi kogetud on. Iga kord, kui Emake Maa jõuab oma arengus punkti, millest liikuda uuele teadvustasandile, lubab Looja oma piiritus armastuses ja tarkuses, kõigile neile, kes parajasti Maal kogemusi omandamas, kaasa arvatud inimolendid, pöörduda tagasi Valgusse. Ka siis, kui tekkisid võimsad Jääajad ja muud kataklüsmilised, purustavad sündmused, pöördus inimvalgus lihtsalt algsesse koju tagasi.

Ent sel korral viib paljude siinolijate kogemusterada läbi selle Suure Nihke kauniduse.

Üllatus-üllatus. Teie küsite: „Meister Kirael, millega me sellise au selles suures valguses ära teenisime, et Looja lubab meil Nihke kaasa teha?“ See ei ole Looja valik, mu sõbrad. See on iga valgusindiviidi valik, teie endi valik. Looja kogeb läbi teie.

Tahan teile sõnaselgelt öelda, et mõned asjad, millest ma teile täna räägin, võivad teie meelesopis hirmu tekitada. Ma palvetan, et te hirmud lahti laseksite ja valiksite näha selles hoopis valgustumist, sest kui kõik on ühelepoole jõudnud, mu sõbrad, ei eksisteeri enam hirmu. Hirm on teie meele väljamõeldis. See on pelgalt teie vasakus ajupoolkeras eksisteeriv energia-relee, teie parem ajupoolkera ei tea, mida tähendab hirm. Need, kel oli julgust täna õhtul siia tulla, mõistavad peagi, kui positiivne, kui võimas Suur Nihe olla võib. Ent siiski, ma hoiatan teid targu, et kui Nihe lahti rullub, siis informatsioon, mida ma teile täna jagan – iga killuke sellest – muutub, kuna senini pole mitte ükski selle planeedi eluvorm nagu on seda teie oma, kunagi läbinud nihkeprotsessi endiselt kehastusse jäädes. Niisiis teie, mu sõbrad, olete võimas, helde, imeline valgus, kel oli julgust tulla siiapoole (Maa tasandile) ja teha seda. Ma olen teie valguses. Ma palvetan, et teil oleks julgust meid täna õhtul ära kuulata.

Sulgege hetkeks silmad ja kujutage koos minuga maailma ette sellisena, nagu ta tänasel päeval on – inimesed jooksmas siia-sinna ja seejärel püüdke aru saada maailmast, mis on äkitselt kaotanud oma sünkroonsuse ja näib liikuvat teid hirmutavas suunas.

Mu sõbrad, maailm on turvaline, kui teie otsustate, et ta on turvaline, ja ma loodan, et te juba täna õhtul langetate oma otsuse selle kohta.

Hetkeks kujutage ette maailma, milles järsku hakkab õhku imbuma ootamatult tarretav külmus, millist te varem kogenud pole, külm, mis poeb läbi lihast ja luust. Enda ümber ringi vaadates märkate inimesi tukastusse vajumas. Olenemata asukohast, muutuvad inimesed ikka vähem ja vähem ringi sebivaks. Mõned inimesed naeratavad, kuid paljude silmist vaatab vastu hirm. Või edasi, kui soovite, kujutage keskpäevast päikest järjest tuhmimaks muutumas, kuni äkki teda enam polegi. Võtke lahkelt vastu kolm pimedusepäeva. Paljud otsustavad siis, et see ei ole nende soovikohane teekond, ja liiguvad teistele tegevusväljadele, mille kohta annan selgitust hiljem. Ma tahtsin vaid, et te kogeksite, mis tunne võiks olla, kui pole teada, mis edasi juhtuma hakkab. Teie võite valida kas hirmu või hoopis seikluse. Enamus siinviibijatest, kes on Valgustöölised, valivad oma kõrgeimal reaalsuse tasandil seikluse… ja lähebki lahti.

Kuulake hoolega – Teil on vaja olla avanenud teadlikkusele (teie ärkvelolek), te peate olema valvsad, teil on vaja teada, milliseks teie teekond peaks kujunema, ja te peate osalema sellel teekonnal jalamaid. Kõik toimub nii kiiresti. Küsimus, mida alati esitatakse ja millele ei ole vastust, on selline: „ Meister Kirael, palun öelge meile, millal see juhtub, et me võiksime ette valmistuda?“ Mida te kavatsete teha, kas hankida taskulampe?? Sellest ei ole kasu, kuna Nihke järel patareid ei tööta. Mida te kavatsete teha, kas täita auto bensiinipaagi?? Ka sellega ei tasu vaeva näha.

Asi, mida te peate teadma on see, et isegi Looja – Looja, kes lõi kõik selle, mida te näete, saate puudutada, maitsta, tunda, öelda, ja mõelda – kuni selle algusmomendini, ei ütle, millal see juhtub, kuna kõik on täielikult teie teha, see sõltub teie valikutest. Siis kui Meie – Inimesed, planeedilt Maa, otsustavad tõsta teie valguse oma suutlikkuse kõrgeimale tasandile, ja kui teid on arvuliselt piisavalt palju, avardate te endid läbi footon-energia vöödest, ja uus maailm saab alguse. Kuni selle ajani peate te ainult jätkama ettevalmistumist, kui Te olete teinud valiku, osaleda selles Jumalikus Plaanis – Suures Nihkes.

Ma tean, et teil on hulgaliselt küsimusi. Te tahate teada, milline hakkab Maa välja nägema, kuidas näete välja teie, mida te rahana kasutate. Kas me pöördume ajas tagasi? Kas me pöördume tagasi vana vahetuskaubanduse süsteemi juurde, kus kaupade müügi ja teeninduse eest saime vastu toitu? Kui kaugele me langeme? Kui kõrgele me üles tõuseme? Mis tunne see on? Kas me suudame laulda ja tantsida? Kas me oleme õnnelikud või pahurad? Mis saab kõigest sellest, mida me juba oma elus saavutanud oleme?

Et teil tekiks tugev turvatunne, räägin teile nüüd algusest. Kui te pole üldsegi mingi spiritualist, siis peale ärkamist niipea kui mõtlete: „Mu Jumal, kuidas küll teada saada, mis ülejäänud maailmas toimub?“ laetakse teile otsekohe alla (senist) mõistust hämmastav vajalik informatsioon.

Mu sõbrad, need keda me nimetame „Valguse Saatjateks“ on juba kohal, ja nemad suudavad saata sõnumeid ühest Maailma otsast teise. Üks Saatja saadab, järgmine võtab teate ilma seda muutmata või ilustamata vastu ja lihtsalt saadab selle järgmisele Saatjale edasi. Kui järgmine Saatja selle saab, laetakse see kellegi läheduses olija jaoks alla. Sedasi laetakse absoluutselt kõik Maatasandil kogetavad mõtted. Kõik need mõtted kogutakse kokku, pannakse korrapäraselt järjekorda ja saadetakse järgmisele Saatjale. Näiteks kogu Ameerika Ühendriikide katmiseks läheb vaja umbes nelja Saatjat. Kas kujutate ette, kuidas nad peavad teateid neelama, korrastama ja edasi saatma? Nad on elusad ja tänasel päeval tegutsevad teie Maatasandil. Nad on juba siin. Nad juba harjutavad omavahel. Meie Valgusmaailm koos ingelliku kohalolekuga, oleme juba moodustanud valguskette, mis juhatavad teid – inimesi, läbi minema oma kõige vaevalisematest hetkedest, mida saab esimestel päevadel ohtralt olema. Kujutage näiteks ette, et Nihke saabumise ajal, olete teel läbi Mojave kõrbe. Teie auto seiskub tee ääres ja te vajute sügavasse unne. Mulle meeldib seda nimetada „talveuneks“. Ärgates olete endiselt keset kõrbe, ja arvake ära… – teie auto jääbki sinna kus ta on, kuna Maa energiamuster, Maatasnadi uued võnkesagedused on seadistatud nüüd selliselt, et endised mehaanilised energiad ei toimi enam endistviisi. Kõik allub nüüd uuele võnkesagedusele. Kõigepealt, kui Saatjad saadavad, teevad nad kindlaks 6 elusolendi asukoha planeedil. Kas kujutate ette? Teid saab olema kokku umbes kaks miljardit, ja Saatjad määravad teie kõigi asukoha esimese 18 tunni jooksul pimeduse saabumisest alates. Iga inimese asukoht tehakse kindlaks. Teie kõigiga võetakse ühendust, ja teil pole põhjust paanikasse sattumiseks, sest te mitte ainult ei kuule teateid, vaid saate neid ka anda, mida siis Saatjad edasi saadavad. Me mitte ainult ei tea, kus iga olend on, vaid me teame ka millisel kujul ja millisel valmisoleku tasemel te saabusite. Üks põhjusi, miks te peate läbima kolm pimedusepäeva, on see, et teie planeedil on vaja süüdata footon-energiad. Footon-energia võimaldab teil kuude kaupa ilma igasuguse toiduta, sealhulgas ka veeta elus püsida, lihtsalt praana-hingates footon-energiat. Teil on vaja õppida seda kasutama, seega kuulake juba praegu neid juhendajaid, kes teile seda õpetavad. Nüüd muutusid küll paljude näod kurvaks justnagu oleksin ma kuulutanud teile maailmalõppu. Mu sõbrad, see on Maailma Algus. Pole sõdu. Pole vihkamist. Pole eelistust, kelle Jumal on parem või kelle religioon jätab varju teise oma, sest seal on Looja, on Päikese Jumala ilu või Kristus-teadvus, kui soovite, äratamas teid reaalsusele. Teie sõber Buddha, teie sõber Jumalik Ema on siin teid toetamas. Kõik meistrid, KÕIK meistrid osalevad teie Nihkes. Valik on teie, kas lahkuda siit täna õhtul hirm südames, ja kui nii, siis on minu tänane jutt teil mööda külge maha jooksnud. Kuid andke siit ära minnes endale, mitte kellelegi teisele, hoopis lubadus, et te hakkate praktiseerivaks spiritualistiks. See ei tähenda, et te peate astuma kirikuliikmeks või mingi kultuse kummardajaks või veel midagi muud. Praktiseerivad spiritualistid vastutavad iseenda oskuste eest, nad võtavad vastutuse iseenda arengu eest, lubades iseenda valguses teha kõik endast oleneva, et saada meistriks teekonnal, mida nimetatakse Eluks. See on kõik, mida on vaja teha, et olla spiritualist, ja see aitab teil kõigil jõuda Üksolemiseni. Seega karta pole midagi. Enne kolmepäevast pimeduseaega heidetakse maailmale valgust Suureks Nihke-protsessiks. See toimub paratamatult. Sellest ei saa kõrvale põigelda. Teil on vaja vaid välja nuputada, kas tahate olla siin või mitte. Kui mina oleksin inimolend, ei tahaks ma midagi enamat kui kogeda Looja sellist võimsat kingitust, mille tulemusena ma saan kasutada suuremat osa oma ajust (miks-mitte ka kõike). Mul oleks võimalik suhelda jõududega, kelle olemasolust ma kogu elu olen teadlik olnud, kuid pole kordagi näinud ega tutvunud. Ma sooviksin kogeda suurepärast teadmist, et ma olen Looja ülim valgusolend, et ma olen osa Nihkeprotsessist, ja ma tahaksin, et Maatasand teab, et mina olen siin. Seda kõike ma tahaksin, kui ma oleksin inimolend.

Küsimus: Kuulen esimest korda Valguse Saatjatest. Kas nad on Arenevate Ühiskondade Juhendajad? Kas nad on Galaktilised energiad? Kas nad on inglid?

KIRAEL : Nad on inimolendid. Nihke ajal on nad ülestõusnud inimesed. Praeguseks on neid umbkaudu saja ringis, ja kuigi sajast piisab selle töö läbiviimiseks, tahaksime me näha seda arvu pisut suuremana.

Küsimus: Kirael, oma esimeses raamatus „Suur Nihe“ te mainisite, et inimkuju muutub. Nagu ma aru sain, saab see olema paljuski erinev sellest inimolendist, kes meile praegu peeglist vastu vaatab. Ehk selgitaksite, miks see nii on ?

KIRAEL: No nüüd te aitasite küll inimesi kõvasti hirmutada! Lubage ma üritan neid nüüd mitte-hirmutada. Iga inimene paigutab oma energia ümber teistest erinevalt, see on energia ülekanne. Kolme pimedusepäeva jooksul laiendatakse mõningate kõrgete spiritualistide aju. Selleks on vaja suurendada koljut, niisiis esimene asi, mis juhtub – ja ükski mu edev sõber ei pääse sellest – on see, et kuna teie karvanääpsud ei suuda suurenemist kaasa teha, ilmuvad suure tõenäosusega paljud teie hulgast teisel pool välja sama kiilatena, kui sündideski. Aga siis olite te kõige kaunimad. Paljudel on seniks rakumällu kogunenud ülearust ego, mida tahate kõrvale heita. See võib olla pisut valulik, niisiis ma ei üritaks eriti. Ja teie, naisterahvad, saate ka olema kaunid, absoluutselt ilusad ja kiilad nagu oma sündimise päeval. Inimese keha saab olema „elastsem“, painduvam. Kas teil on kunagi abaluude vahelt sügelenud, ja sügamiseks on puudu jäänud vaid veerand tolli. Te ei pea seda enam tundma. Te võite sügada ükskõik, millist kehaosa – ükski koht ei jää liiga kaugeks. Teie mälu maht saab olema palju suurem, kui ta seda praegu on. Kui praeguse maailma geenius kasutab oma ajust 17%, siis enamus teist hakkab kasutama 35 kuni 70%. Praegu ei suuda (ja ei peagi suutma) seda ettegi kujutada. 70% mälu-mahu juures teate te peaaegu kõike oma planeediga seonduvast. Teie kopsud tõmbuvad küllaltki palju kokku, sest te ei vaja suuri kopse. See on hea põhjus suitsetamisest loobumiseks. Teie kopsumaht väheneb märgatavalt ja kui olete olnud tugev suitsetaja, on teil algul raskusi sissehingamisega. See on võrreldav tugeva astmahaige läbielamistega. Kopsud tõmbuvad kokku, kuna teil pole vaja hingata endisel viisil. Selle asemel kasutate te palju praana-hingamist ja footon-energiat. Kuni te õpite praana-hingama, kuni te sellega harjute, võivad kopsud põhjustada teile ebameeldivustunnet. Teie süda hakkab praegusest aeglasemalt lööma, umbes 50 kuni 60 lööki tunnis ja hiljem veelgi aeglasemalt, niisiis ärge selle pärast nii väga muretsege. Nõrga südamega inimestele peaks see meeldima. Südamelihas läheb remonti Nihke hetkel. Ja veel midagi, millega tuleb leppida. Need, kes armastavad teisele silma vaadata, vaatavad Hinge Istmesse. Muide, Nihkejärselt pole teil enam võimalik valetada, sest kui valetate, hakkavad teie silmad välkuma. Ma räägin tõsiselt. Silmad hakkavad värelema, sest valetamine on loomuvastane toiming. Niisiis, ärge öelge „Ma armastan sind“, kui te ei mõtle seda tõsiselt. Hea uudis on see, et kahe päevaga õpite ära, kuidas armastada. Täpselt nii kaua kulub teil aega, et teada saada, mis armastus tegelikult on, umbes kaks-kolm päeva. Teie kuulmisorganid püüavad kinni linnu liikumise õhus. Te kuulete kõike, millele oma taju suunate. See, et teie kõrvad pisut suurenevad, ei pruugi teile arvatavasti meeldida. Te kuulete isegi kõrgel õhus vaid täpikesena paistva kotka tiivalööke. Siit teile väike näpunäide – ärge rääkige kellestki nende seljataga, ükskõik kui kaugel nad ka poleks. Kui nad on silmapiiril, suudab kõrv järgneda. Üsna põnev. Tuleb palju kehaga seotud muutusi. Paljudele meestele ei pruugi see meeldida, kuid – teid ei huvita enam niivõrd naise kehaline välimus, hoopis enam huvitavad teid naise värvid ja võnkesagedus. Armatsemise kunst ulatub kaugemale teie pöörasematestki fantaasiatest. Näiteks, üks võimsaim armuvahekord saavutatakse siis, kui kaks inimest puudutavad teineteise peopesasid. Uskuge mind, teile hakkab see meeldima. See on täiesti hämmastav. Niipalju siis füüsilistest muutustest.

Küsimus: Mind teeb murelikuks asjaolu, et mu pereliikmed, kes ei tegele vaimse edasiminekuga ega haaku seda laadi materjaliga, ei pruugi Nihkest läbi tulla. Kuidas see protsess toimib läbiminejate ja nende pereliikmetega?

KIRAEL: Ainult kaks miljardit ehk üks kolmandik inimkonnast teeb läbi selle ulatusliku teadvuse nihke. Kuid see, et teie sõbrad ja pereliikmed ei ole ‚sildistatud spiritualistid’, ei tähenda, et nad ei teeks seda läbi. Selleks et siia jõuda, võivad nad olla läbinud mitmeid kehastumisi aga praegu on loori taga magama jäänud ega ole suutnud üles ärgata. Nad ärkavad Nihet läbides, võib-olla küll madalamal tasandil, kuid nad saavad sellega hakkama. Seetõttu oleks kohane, et teie lähemad pereliikmed oleksid vähemasti teadlikud võimalikust energia- nihkest. Neile ei ole vaja rääkida kolmest pimedusepäevast. Tarvis on läita neis tuluke, et neil tekiks tahe Maatasandile jäämiseks. Lubage ma selgitan, mu sõbrad. Selleks ajaks, kui Nihe saabub, on enamus teist jõudnud otsuseni, et teid ei huvita, kes selle läbi teevad. Seda on praegu küll karm mõista, kuid selleks ajaks saate aru, et kõiges valitseb tingimusteta täiuslikkus ja kõigil, kes on otsustanud nihkeprotsessi mitte läbida, on õigus Looja juurde tagasi pöörduda, ja seda nad ka teevad. Ilma valuta, ilma pingutuseta, nad lihtsalt lähevad koju. Ja veel – ärge käige ringi kuulutades: „Mina olen spiritualist, mina saan Nihkega hakkama“, sest kõik ju ei ole seda. Mõned inimesed valivad lahkumise enne Nihet, et töötada teisel pool. Mõned teevad lihtsalt valiku enam mitte kehastuda, kuid enamus siiski valib selle. Isegi, kui te spiritualist ei ole, ei vähenda teie Nihkest läbi mineku võimalust.

Küsimus: Oma II raamatus „Sünnimaatriks“ te räägite Nihke mitmest tasandist, et vastavalt oma valgustumistasandile võivad inimesed leida end erinevatelt tasanditelt.

KIRAEL: Ärkamiseks on seitse teadvuse tasandit, millest igal on omakorda veel 7 tasandit, niisiis kokku 49 tasandit, milleni võite end üles kerida. Kõige parem on 4’s tasand. Midagi pole viga ka 2, 3’ndal, kuid 4’s on absoluutselt parim, kuna te olete selleks vaimselt valmistunud. Olete teada saanud, et juhendajad on tõelised, et inglid on olemas, ja Looja on jõud, keda ei saa nimetada „heaks“ või „halvaks“. Te teate, et Jumal ei mõista teie üle kohut. Looja loob. Te teate, et Jumala või Kristuse või Muhamedi või veel kellegi nimel ei tohi sõdida. Te teate, et teie sees on Vaimne Valgus. Sellel tasandil olete te täiesti valgustunud, et säilitada mõnus kohalolek siin Maatasandil. Te ei tahaks minna 1’le tasandile. Siis te juba parema meelega ei teeks Nihet läbi, sest kui ärkate tasandil 1, pole teil aimugi, kus te olete. Esimese asjana mõtlete kohe halbu mõtteid, ja kuna olete teadvuse neljandas võnkesageduses, kus iga mõte manifesteerub, lähevad täide ka teie halvad mõtted. Kui juhtute mõtlema: „Ei tea, kas siin kusagil peaks olema ka suuri karvaseid koletisi…“, siis kohe saabki su ees olema suur karvane koletis. Noh, ta ei saa sulle haiget teha, sest ta on vaid mõte, kuid sul on vaja kogeda veel palju halbu mõtteid, enne kui sellest aru saad. Üsna peagi jõuad arusaamiseni, et mõtted ei ole tegelikkus, kuni sa ei muuda neid reaalsuseks. See tasand hirmutab teid nii väga, et te ei tahagi Nihet läbida. Kõige hirmutavam mõte võiks olla: „Ei tea, kas ma jään igavesti siia ?“ Kulub kaua aega, et vabaneda sellisest mõttemustrist. Esimene asi, mis 1’l tasandil inimesele pähe tuleb, on peitu pugeda ja pääseda nende imelike, suurte peadega inimeste käest, kes sulle oma kätt ulatades üritavad sinu vastu kenad olla. Sa tahad leida teisi endaga samal tasandil olevaid inimesi, koguneda kokku ja varjuda nende tõepoolest imeliku välimusega inimeste eest, keda sa nüüd Maa peal näed. Üheks ülesandeks neile, kellest saavad välisportaali töölised, saab olema segaduses olevate 1. tasandi inimeste väravast läbituleku aitamine. Nüüd lubage ma viin teid teise äärmusse, 7’ndale tasandile. Siin olete te kõrgel valguse vallas, ega veeda eriti aega inimreaalsuses. Hetkel, mil avastate, et te suudate väljuda reaalsuse piiridest ja hõljuda ja teha ükskõik, mida soovite, tahate te sinna jääda. Teil saab olema täiuslik koordinatsioon, justnagu inglitel. Teil on huvitav teada saada, et 4’ndalt tasandilt viib trepp ka kõrgemale. Kas pole see hämmastav? 5.tasandile kerkib vähe inimesi, kuna see seostub Viienda Dimensiooniga, mis on kõikehõlmava armastuse dimensioon, seega liiga palju inimkogemuseks. Te saate käia seal „puhkust veetmas“. 5.tasand on koht, kuhu paljud teist lähevad, kui on valmis „välja lülituma“ ja kogemuse saamiseks valgusesse pöörduma. See oleks nagu luksushotellis elamine, kus sind ette-taha teenindatakse, kus viienda dimensiooni olendid delfiinid ümbritsevad sind. See on võrreldav taevas olemisega. Niipalju siis erinevatest tasanditest.

Küsimus: Kas kõik tasandid eksisteerivad üheaegselt, et 1.tasandi-inimene eksisteerib samal ajal 3. , 4., 5., 6., ja 7.tasandile jõudnud inimestega?

KIRAEL: Täpselt nii.

Küsimus: Kas välisportaali tööliseks olemine tähendab, et sa ei osale ülestõusnud dimensioonis, kuna sa tegeled inimeste toomisega Kolmandast Dimensioonist läbi portaali Neljandasse Dimensiooni?

KIRAEL: Kas mäletate filmi „Matrix“, kus peategelased laskusid maatriksisse? Tere tulemast, välisportaali tööline. Üle kogu planeedi saavad olema energiataskud, mis on täis 1.tasandi ja isegi 2.tasandi madalama astme rahvast, kes pole suutnud tegutseda, ei ole suutnud tööle panna oma meeli ja on hirmul. Nad kogunevad väikestesse kogukondadesse ja linnadesse. Need segaduses olevad inimesed juhatatakse väravatest läbi, kus nad puhastatakse blokeeringutest ja suunatakse siseportaali tööliste juurde, kes õpetavad neid ja toovad nad kõrgemasse võnkesagedusse. Niisiis, välisportaali töölise peamiseks ülesandeks on minna välja ja koguda kokku need , kes ei tule toime oma ärkamisjärgse seisundiga. Seetõttu on teil vaja, niikaua kui võimalik, Nihet tagasi hoida, sest kui Nihe toimuks täna, oleks teile – välisportaali töölistele – umbes 1,5 miljardit taolist inimest! Kas välisportaali töölised saavad puhkust? Loomulikult. Näiteks, esimese kahe aasta jooksul anname teile vähemalt kaheksa kuni kümme tundi tööd siseportaalis. Seal võite puhata, ja siis tagasi tööle. Saab olema massiliselt inimesi, kes tahavad portaalist läbi tulla, seega on välisportaali töölistel kiired ajad, sest 1.tasandi inimesed ei tule kergesti, vaid ikka vastu puigeldes, sest nad on hirmu meelevallas ja ei kuule ise oma hinge häält. Kui sa oled siseportaali tööline, oled heas olukorras. Enamus väljapool töötajaid kuuluvad niinimetatud sõdalase seisundisse, seespool olijad on aga õpetajad –õpetlased.

Küsimus: Kas välisportaali töölised määratakse sellesse ametisse igaveseks?

KIRAEL : Ei. Enamus saavad sellest välja. Oleneb, kui head tööd teete inimeste aitamisel. On olemas piirkondi ja kaugeid kohti, kus spirituaalsust ei mõisteta täielikult, ja see on teile suurimaks väljakutseks.

Küsimus: Kuidas Nihke läbimisel teada saada, millisel tasandil oled? Kas see lihtsalt tuleb pähe ja teadki kohe?

KIRAEL : Sellepärast ma rääkisingi teile Valguse Saatjatest. Saatjad annavad selle kohta informatsiooni üle kogu maailma. Niisiis see energia ringleb kogu maailmas. Kuna mõned teist ei mäleta, kes nad on, saadavad Saatjad esimestel päevadel juhtnööre ja teie võtate need vastu. Kui oled 1.tasandil, ei saa sa arvatavasti aru Saatjate sõnumitest, kuid kui liigud kõrgemale tasandile, suudad sa häälestuda neile signaalidele nii nagu häälestad raadiot. Niipea, kui end häälestad, oled võimeline esitama küsimusi Saatja-energiale, kuna see on Maad ümbritsev energiaring, ja kõik Saatjad edastavad sama võnget. Kohe kui Saatjad teevad kindlaks sinu energia, tuleb koos sellega ka teave, millisele tasandile sa oled jõudnud, kus on portaal/värav, kes on selle eest vastutav, ja kes sinuga tegelema hakkab. Pidage meeles, on olemas 49 teadlikkuse taset, kõik nad on erinevad.

Küsimus: Kuidas üksteist Nihke ajal abistada? Kuidas saada sooja või kuidas lohutada üksteist kolme pimedusepäeva jooksul?

KIRAEL : Pidage meeles, et see meenutab rohkem karude talveunes olemist kui kolme pimedusepäeva. Selleks ajaks on teie keha end juba selle tarvis häälestanud ja joondanud. Näiteks, hetkel mil märkate, et väljas hakkab hämarduma, sirutate käe neile, kes teiega hetkel koos on. Te püüate neid rahustada, ja siis „klõpsate lülitit“ ja vajute nagu talveunne. Jääte sinna kolmeks päevaks. Teie jaoks pole suurt vahet, kas kolm või kolmkümmend päeva. Kolmanda päeva lõpus tõusete püsti ja ütlete: „Oh, selles polnud ju midagi hirmsat.“ See teadmine peaks pisut vähendama hirmu eelseisva ees. Neile, kes ei tea midagi kolmepäevasest pimedusest, võib algus olla pisut vaevaline, sest keha külmub – mitte nii nagu jääkuubik, vaid teadvus külmub rakutasandil. Kõik teie kehas joondub kindlale võnkesagedusele, see tähendab, et energia võrejooned läbivad teie keha teatud spektreid ja sünkroniseerivad teie südame lööma ühe korra iga kahe või kolme tunni järel. Ülejäänud aja olete ümbritseva ja kõige muu suhtes täiesti elutu. Ei unenägusid, ei midagi. Ma ütleksin, et suur enamus Nihke läbijatest vajab seda kolme-päevast „seisuaega/uneaega“, et füüsilises kehas saaks toimuda muutused, ka hulk molekulaarseid muutusi.

Küsimus: Kas tervendajaid on Nihke järel vaja?

KIRAEL : Kui te enne Nihet pole suutnud oma mingi sellist olukorda (haigust) tervendada, siis toote te selle ka Nihkejärgselt kaasa. Ka Nihke-järgselt tuleb tervendajatel tegelda asjadega endistest aegadest. Kui te jõuate piirkonda, kus ei ole ühtki tervendajat, on Teil lihtsalt tarvis ühenduda Saatja valgusega, et saada ümber seadistatud, heita pikali ja uinuda, nii kauaks kuni Saatja energiaga ühendumiseks kulub. Mõne päeva pärast sa ärkate ja kõik on korras.

Küsimus: Kas Ilmutuse või Nihke järel tuleb taevas või põrgu?

KIRAEL: Taevas või põrgu, mu sõber, on meele seisund. Te võite uskuda, mida tahes, ma ei hakka teiega vaidlema. Saage aru, et taevas on välja mõeldud kõlama kui mingi hea koht ja põrgu kui midagi halba. Sellist seisukohta on hakatud kasutama teie hirmutamiseks, võimu omamiseks ja kontrolli saavutamiseks teie maailma üle. Selles, mida te nimetate Ilmutuseks, näeme meie hinge enda dünaamilist ärkamist. Selleks ajaks, kui te Nihkesse rakendute, on teis juba ärganud arusaamine, et Kolmandas Dimensioonis kogetud taevas ja põrgu olid vaid mõttemustrid, millega pidite tol ajal töötama. Kui kord olete juba uues energias, saate aru, et olemas on vaid Ilu ja Valguse Looja. Kui te tahate pidada seda taevaks, siis olgu pealegi, kuid me soovitaksime teil võtta seda kui Looja Valguses ja Armastuses Olemist.

Küsimus: Kuidas jääb Kohtumõistmise päevaga?

KIRAEL : Ilmselt on paljudel teist Kohtumõistmise Päev kolm-neli korda nädalas. Laske sel minna ja ärge lubage enam mingisugusel ’kohtumõistmistmisel’ oma valguse juurde kuuluda. Vaadake endid ja oma valguse ilu. Vaadake, mida te suudate korda saata hetkest, kui keskendute oma valgusele, ja teile saab selgeks, et te ei vaja enam Kohtumõistmispäeva. Ainus asi, mille üle võiks mõelda, on see, millisele tasandile end viia, sest Looja on liiga ilus, et teid heaks või halvaks pidada, kuna olete tema enda Valguse osa.

Küsimus: Mida galaktiline vennaskond arvab Nihkest enne ja pärast?

KIRAEL : Te võite järele vaadata Piiblist Hesekieli raamatust ja leida, et juba siis ja isegi varem külastasid teie poolt nimetatud galaktilised energiamustrid Maatasandit. Nii võib seda lihtsustatult vaadelda. Teil on Looja Allikas, teil on Kristusteadvus (või Looja mõtted), teil on Juhendajate Maailm, teil on Inglid ja teil on oma armsad Inimesed. Teadvustage Looja kohalolu, teadvustage Ingleid endi ümber, teadvustage oma lähedaid kaaslasi… see kõik on väga vajalik. Kui te tunnete (kellegi/millegi suhtes) lihtsalt Armastust, olete jõudnud Äratundmisele. Ma ei rääkinud teile teie galaktilistest vendadest ja õdedest, sest nad tegutsevad samal valguslainel nagu teiegi inim-maailmas. Asi on selles, et paljud neist on juba läbinud oma planetaarsed nihked või ükskõik kuidas neid ka nimetada. Enamus neist on teinud läbi ühe nihke teise järel nii nagu teie siin tasandil. Nad on kohal, kuna käimasolev nihkeprotsess on täiesti unikaalne, sest te lõpetate Suure Nihke ilma, et teid oleks Maalt eemaldatud. Nad ei muuda end nähtavateks, kuna nad tahavad vaadata kõrvalt, kuidas te sellega hakkame saate. Nihke-eelselt on nad teile juba mitmeid aastaid palju kingitusi teinud, sealhulgas ka arvuti. Nihke-järgselt hakkavad nad teiega isiklikult mitmel kenal viisil suhtlema. Nad pakuvad reisimiseks teile oma õhusõidukeid, annavad võimaluse viia teid oma planeetidele. Nad on siin, et mängida teiega. Te hakkate nendega suurepäraselt aega veetma.

Küsimus: Te olete varem rääkinud galaktilistest tegelastest, kes töötavad teatud inimestega eetertasandil, et neid Nihkeks ette valmistada. Kes need väljavalitud on?

KIRAEL: Suuremalt osalt sõdalased, kuna nemad peavad töötama kõvemini kui teised. Nemad otsivad üles alumistele liinidele häälestunuid ja mistõttu vajavad tugevat ettevalmistust.

Küsimus: Kas me Nihke-järgselt kõneleme samu keeli, kui praegu ?

KIRAEL : Loomulikult. Kõik saavad olema mitmekeelsed. Kui te satute olema välisportaali tööline, kõnelete seda keelt, mida räägitakse kohas, kus parajasti olete. Sisepoolel suheldakse enamasti südame kaudu. Te saate olema dimensioonis, te ei vaja keelt, et ennast väljendada.

Küsimus: Kas Emakese Maa välimus jääb endisekseks?

KIRAEL : Ma lootsin, et pääsen sellest küsimusest. Kolme pimedusepäeva ajal ja ka vahetult pärast seda, tuleb suuri ümberkujundamisi, mida teie võib olla nimetaksite hävinguks. Teil on vaja meeles pidada, et enne Nihet tekib palju energeetilisi mustreid (ma ei nimetaks neid kurjadeks), kes mõistes, et nad ei pääse ’Nihke pardale’, üritavad palju kahju teha. Seega muutub planeedi füüsiline tasand üsna drastiliselt, kuid enamus teie kontinentidest jääb üsna heasse töökorda. Mõned neist saavad olema suuremad, mõned väiksemad.

Küsimus : Mis on meie eesmärk peale Nihke sooritamist ja Neljandasse Dimensiooni jõudmist?

KIRAEL : Teie eesmärk on, nagu praegugi – arenemine. Teil on umbes 2000 aastat aega, (kahetuhande-aastane rahuriik), et jõuda välja Neljandast ja minna edasi Viiendasse ja Kuuendasse Dimensiooni. Neljas Dimensioon on nii kaunis ja teil kulub kaua, et seda kogeda ja tõeliselt nautida. Oma Maatasandi-rajal olete te olnud palju kordi ja te tulete ikka ja jälle tagasi. Kui olete jõudnud Neljandasse, saate te jääda pikemateks perioodideks, seega ei pea te tulema tagasi nii mitmeid kordi. Mõned teist kehastuvad Neljandas Valguses võib-olla vaid korra või paar, sest seal võite te elada nii kaua kui soovite. Mõnikord lihtsalt jõuate punktini, kus ütlete: „Ma ei vaja seda enam läbi teha,“ ja lähete tagasi Jumala juurde. Seal te hõljute kogu ilus. Seejärel ütleb Jumal mõne aja pärast: „Kes arvestaks Neljanda Dimensiooniga? Kas on vabatahtlikke?“ Tundes sind, oled sa esimene, kes ütleb: „Mina lähen, mina lähen, “ sest nii toimid sa alati. Sa lihtsalt armastad Maad.

Küsimus: Kas peale praana-hingamise harjutamise saame veel kuidagi Nihkeks ette valmistuda?

KIRAEL : Praana-hingamine on vaid elementaarne osa sellest. Esimene asi on hoida nüüd oma keha nii terve kui võimalik, sest siis kulub teil sealpool vähem aega joondumiseks.

Parim soovitus, mida ma teile anda saan, on järgmine: Omandage oma õppetunnid. Tehke seda, mida tunnete, et on vaja teha, kuna iga omandatud õppetund kindlustab teile kõrgema vibratsiooni Nihkes. Kui olete ratastoolis ja kerkite neljandale tasandile, võite püsti tõusta ja ringi jooksta, kuid kui te jõuate peale Nihet teisele tasandile, peate sellest olukorraga jätkuvalt tegelema. Seega – mida rohkem endaga tegelete, end korrastate ja õppetunde omandate, seda kõrgemale peale Nihet satute. Kui te tunnete, et praegu on õppetund õppetunni otsa, siis nautige seda – see kõik on teie Kõrgemaks Hüvanguks. Need asjad on lihtsalt vaja selgeks saada. Ja mida rohkem saate korda praegu, seda kergem on peale Nihet.

Niisiis, tehke kõik, mis võimalik valmistades ette kõiki oma nelja keha ja oma intuitsooni. Avardage neid, ja teist saab tervendaja, mitte niivõrd teiste jaoks, vaid omandage tervendamise algteadmised ja tervendage iseennast. Õppige hoolitsema oma füüsilise keha eest ja kõige selle eest, mis sinna juurde käib. Praktiseerige kõigi nelja keha valgustumist, ja võite kindlad olla, et olete teinud kõik, mis vaja.

Kokkuvõtteks. Armastuses ja valguses on Nihe üks suurepärane asi. Kui aga tahate muretseda, on teil selleks muidugi veel mitu aastat aega. Mu sõbrad, teil on vaja vabaks anda oma hirmud. Avanege oma valgusele Valguses. Tunnetage, kes te olete ja kasvage selles. Õnnitlen enamust teie hulgast, kes te siin kuulate või seda loete, Teie jõuate pärale. Mina olen seal ja teadke, kui kerkite neljandale tasandile, siis kohtume.

Head õhtut, mu sõbrad, varsti koidab…

________________________________________

Intervjuu Joviel Straw’ga.

Joviel on üks Elulille programmi juhendajatest, kes vahendab Drunvalo õpetust. Joviel on pühendunud oma elu kasvamisele Valgusesse ning teiste abistamisele sellel teel. Järgnevas intervjuus jagab ta meiega oma mitmeid olulisi taipamisi selle kohta, kes me oleme ning kuhu läheme.

Küsimus: Kas te oskate määratleda, mida ülestõusmine teie jaoks tähendab?

Joviel: Alustagem kõige üldisema tähendusega. Mõiste “ülestõusmine” tähendab paljude jaoks meie seast seda, et me ei ole siis enam Maa peal. Ning meie vaimse kasvu ülim eesmärk on tõepoolest ülestõusmine oma tõelisesse koju – Jumala südamesse. Mõned inimesed usuvad isegi, et on võimalik ka oma füüsilist keha sellesse protsessi kaasata.

Mina usun, et varem või hiljem lahkume me sellelt planeedilt, et mitte kunagi enam naasta füüsilisse vormi. Kuid ülestõusmine hõlmab veel palju muud. Tegelikult lahkume me iga kord sellelt teadvusetasandilt, mis meie jaoks füüsilises vormis elamisega seondub, kui lubame endal olla täielikult hetkes ning loobume kohtumõistmisest ja klammerdumisest.

Mõiste “ülestõusmine” puhul võib eristada kolme tasandit. Esimene neist hõlmab paljude elude jooksul kuhjunud valikute läbitöötamist ning puhastamist, teine väljendab ülestõusmist kui igapäevast praktilist kogemust ning kolmas tasand on see, mida ka enamik inimesi “ülestõusmise” all mõistab – nimelt meie lõplikku lahkumist Maa pealt, reaalsuse kõrgematesse dimensioonidesse.

1997. aastal sisestati Maale läbi portaalide avamise uus paradigma. 1997. aastast alates ei pea me enam kehast lahkuma, kui oleme lõpetanud esimese ehk õppimise- ning puhastumisetasandi oma ülestõusmiseprotsessis. Ning me mitte ainult ei jätka oma arengut antud kehastuses, vaid võime ka mitmeid elusid ühe elu jooksul läbi elada. Meil on siiski alati olemas võimalus kehast lahkumiseks ning taas tagasitulemiseks, kuid me võime valida ka pikema eluea ning lahkumise siit plaanist koos kehaga. Meil ei ole enam vaja füüsiliselt surra. Inimestel pole sellist valikuvõimalust varem olnud. Võimalus arenguks pole kunagi olnud nii kergelt kättesaadav. Varem oli kehastumise eesmärk see – “lõpeta oma töö ning lahku”. Seepärast lõime minevikus alateadlikult valu ning laastavaid haigusi, et kehast välja saada. Me ei osanud teisiti. Me sõltusime haigusest, mis tegi valiku meie eest – me isegi ei teadnud, et meil on potentsiaalselt olemas võime teistmoodi toimimiseks.  Ning paljud inimesed surevad nüüdki haigustesse, sest nad pole teinud valikut tõusta üles koos füüsilise kehaga. Kui inimene on haige, kuid otsustab, et tahab terveneda, siis saab tervenemine võimalikuks. Tegelikult võiks inimene lihtsalt voodist üles tõusta ning silmapilkselt terveks saada. See ei ole võimatu. Seda nimetatakse imeks ning imesid juhtub.

Küsimus: Kui valime ülestõusmise füüsilises kehas, siis muutub ju kehasse suhtumine ning selle eest hoolitsemine väga tähtsaks?

Joviel: Keha eest hoolitsemine on tähtis, sest kui me oleme terved, oleme võimelised keskenduma kogu oma olemusega ülestõusmisprotsessile. Me võime luua seda, mida me tahame. Seega, miks ei võiks me luua ilusat keha? Miks mitte teha füüsilisi harjutusi ning võtta ette pikemaid jalutuskäike, kogemaks ilu avaldumist selles muutuvas maailmas? Me võime muuta oma kehasid ning tõsta oma vibratsiooni nii kõrgele, et hakkame järjest enam resoneeruma muutustega, mis leiavad aset meie reaalsuses.

Küsimus: Kas te usute, et lõpliku ülestõusmise jaoks on paika pandud ka kindel ajahetk?

Joviel: Ma ei usu, et see toimub aastal 2012. Ma arvan, et protsess on juba ammu käivitunud. Minu käsutuses olev informatsioon ütleb, et üks järjekordne portaal avanes aastal 2001 ning et energia, mis läbi antud portaali tuli, pani kokku varisema ajapiirid lõpliku ülestõusmise jaoks. Teine portaal avanes 2002 ning tõi läbi tugevama äratundmise, et oleme valmis liikuma järgmisesse dimensiooni (või dimensioonidesse). Pean ütlema, et ka dimensioonid ei ole need, milleks oleme neid seni pidanud. Tegelikult elame isegi praegu kõikides dimensioonides korraga. Me eksisteerime tegelikult nii esimeses, teises, kolmandas kui neljandas dimensioonis ning seda kõike samaaegselt, kuid meie reaalsusetaju ei viibi enam madalamates dimensioonides, sest oleme sealoleva energia integreerinud selleks, kes me praegu oleme. Loor muutub üha õhemaks ning õhemaks sedamööda, kuidas saame teadlikuks iseenda jumalikust minast ning siseneme kõrgematesse vaimsetesse maailmadesse. Oleme nüüd valmis edasi minema suuremasse teadmisesse ning mõistmisesse – ühinema iseendaga meie kõrgematel olemisetasanditel. Ning isegi läbi neljanda dimensiooni on paljud meist hakanud nägema Looduses esineva värvi ja vormi erksust, mis viitab sellele, et oleme loonud silla iseenda nende osadega, kes asuvad viiendas dimensioonis ja kõrgemal.

Küsimus: Kuid mis saab inimestest, kes ei koge ülestõusmist? Kas nad surevad, kui uus maailm end ilmutab?

Joviel: Ma arvan, et nad lihtsalt jäävad teistsugusele tasandile, mis baseerub sellel, kuidas nemad reaalsust näevad, ning see võib olla vägagi erinev meie nägemusest. Minu usk on see, et sedamööda, kuidas me laseme lahti kolmanda dimensiooni reaalsuse, me lihtsalt lakkame kohtumast inimestega, kes on otsustanud jääda kolmandasse dimensiooni. Seega on üks osa ülestõusmiseprotsessist loobumine oma klammerdumisest harjumuspärasesse viisi konstrueerida reaalsust – see hõlmab inimesi ja kohti, mida arvame moodustavat meie reaalsust. Me peame ka loobuma klammerdumisest oma “asjadesse”. Asjad on head, kuid mitte tõelised. Sedamööda, kuidas liigume edasi, õpime ka lahti laskma klammerdumist neisse. Veel on tähtis mitte olla klammerdunud ideesse, mis võiks meie meelest juhtuda, kui liigume kõrgematesse dimensioonidesse. On kerge arvata, et kõik meie probleemid lahenevad läbi ülestõusmise kõrgematesse dimensioonidesse, kuid sedasorti mõtlemisest võib saada tõsine takistus. See oleks sarnane arvamusele, et kui me kahe kuu pärast Havaile läheksime, oleksid kõik meie probleemid korraga lahendatud. Tegelikkuses võtaksime me oma probleemid lihtsalt Havaile kaasa. Ning kui me liigume edasi kõrgematesse dimensioonidesse, tulevad kõik moonutused meie energias, mida me seni lahendanud pole, meiega sinna kaasa.

Mõtlemine teistest dimensioonidest või keskendumine tulevikule võib osutuda takistuseks. Me tahame alati seda, mida me ei saa; me ei igatse kunagi olevikku. Kuid igatsedes millegi järgi, lahkume me olevikust ega viibi enam hetkes. Sellega aga hülgame me väärtusliku kingituse, mis meie käsutuses on. Ainult olevikus peitub suur saladus – võimalus muuta oma reaalsust. Muidugi tunneb igaüks meist elevust, kui on toimumas mõni suur kosmiline muudatus, nagu seda oli näiteks Harmooniline Konkordants. Me mõtleme: “Nüüd juhtub see!” või: “Nüüd juhtub too!” Kuid tõde jääb alati samaks – see ei ole niivõrd energia, mis loeb, vaid kuidas meie antud energiat kasutame. Rohi ei ole teisel pool kunagi rohelisem. Rohi on nii roheline, kui ta olla saab siis, kui me elame hetkes. Olemine hetkes ON ülestõusmise saavutamine.

Küsimus: Kuidas liikuda läbi õppimisprotsessi, mida mainisite, olles kehastunud?

Joviel: Kasutagem selle võrdluseks redelit, mida mööda saab üles ronida. Ütleme, et vaimne kasv on redel, mida mööda iga päev ülespoole ronime. Sel redelil on pulgad, mis märgivad õppimist ning igaüks neist kätkeb endas üht mõistmise tasandit. Kui teeme ära selle, mida vaja, ühel tasandil, tõuseme järgmisele pulgale. Ning see võib võtta kas palju aega või vähe aega. On neid, kes kiiresti kogemuse läbistavad ning liiguvad läbi kõikide tasandite, samal ajal kui teised jäävad igale astmele kauemaks pidama.

Kerge liikumine läbi tasandite hakkab juhtuma siis, kui lakkama pingutamast selle nimel, et seda teha, ning kui me mõistame, et ülestõusmine ei seisne püüdes minna kuhugi, vaid see on vaimsuse arendamine juba antud kehastuses. Kui oleme lõpetanud õppimisprotsessi, jõuame redeli tippu. Siis vaatame me alla ning näeme, mida oleme saavutanud sellel redelil (või dimensioonis) ning ka teistel redelitel (dimensioonides), mida oleme siiani läbinud.

Ja siis on meie ees järgmine redel – järgmine dimensioon! Nii me jätkame, sest otsime alati vaimset kasvu ning edasiminekut. Kuid ette tuleb ka “tagasilangemisi”. Kui ronime mööda redelit ülespoole ning jalg juhtub libastuma pulgal, siis võime end leida redelil rippumas, hoides kinni oma pulgast üksnes käte abil. Siiski oleme me teel. Kõik, mida meil teha on vaja, on tõmmata end taas üles. Ning mõistke, et mitte kunagi ei kuku me tagasi päris algusesse. Me läheme alati edasi, ka siis, kui näiliselt tagasi libisenud oleme. Ja lõppude lõpuks tõuseme me üles – kuid üksnes järgmisele redelile.

Küsimus: Te rääkisite enne ülestõusmisest, mis leiab aset iga päev. Palun selgitage seda ideed lähemalt?

Joviel: Jah. Ülestõusmiseprotsessist on võimalik teha oma igapäevase elu lahutamatu osa. See toimub siis, kui hakkame suhtuma igasse päeva nii, otsekui oleks tegu parima päevaga meie elus. Nii suhtudes muutuvad meie sõnad ja teod – energia, mida toome füüsilisse maailma – kõigile rahu-, armastust- ning kaastunnettoovaks. Enam kunagi ei vaatle me toimuvaid sündmusi kaotuse valguses. Me saame täidetuks rõõmust. Sel viisil elades – suhtumisega, et iga päev on täiuslik –, võime me igal päeval kogeda ülestõusmist. Iga päev viib meid järgmisele pulgale meie redelil.

Küsimus: Kui tähtis on ühendus inglitega selles ülestõusmiseprotsessis? Tean, et inglid on ühendav jõud meie ning Jumala vahel. Kuidas see ühendus ülestõusmisprotsessis rakendub?

Joviel: Ma tunnen, et praegu on väga tähtis paluda juhatust inglitelt ning meie sisemistelt õpetajatelt. Kui me ei küsi, ei pruugi me seda juhatust saada, mida vajame. Kui soovime näiteks liikuda kiiremini läbi ülestõusmiseprotsessi, siis inglitelt abi palumine on viis muuta see soov oma elus aktiivseks valikuks. Me võime paluda juhatust ükskõik mille puhul. Me võime paluda seda, et võiksime hoida kõrgemat vibratsiooni hea tervise tagamiseks, me võime ka paluda majanduslikku õitsengut. Miks mitte küsida abi ning usaldada siis asi inglite hooleks? See on palju kergem viis läbi ülestõusmisprotsessi liikumiseks ning palju kordi imelisem kui püüd teha asju omapäi. Rääkimine Jumalaga ning inglitega arendab usaldust ning distsipliini. Mina isiklikult pean endale seda pidevalt meelde tuletama, et paluksin oma ingleid appi selle asemel, et püüda kogu tööd ise ära teha. Samuti pean ma endale meelde tuletama, et tuleb olla tänulik ning tänada neid kõige eest, mida nad teevad. Kõige tähtsam aga on see, et pean õppima usaldama saadud sõnumeid ning tegutsema vastavalt juhatusele. Paljud inimesed on väga intuitiivsed ning saavad juhatust oma inglitelt, kuigi ei otsi seda abi otseselt. Ning siin on olemas vahe. Üks asi on kõrgemate olendite kohalolu tunnistamine oma elus, teine asi aga aktiivne suhtlemine inglitega. On tuhandeid ingleid, kes ainult ootavad, et me paluksime neilt abi. Miks me seda siis ei küsi? On palju lihtsam, kui abi palume, sest siis kulgeb kõik meie elus palju sujuvamalt kui muidu.

***

Kallid sõbrad,

enne kui asute lugema alljärgnevat, palun avage oma süda selle vastuvõtuks ja lubage endal see tekst läbi tunnetuse südamesse voolata! Pool aastat tagasi printisin järgneva välja ja panin kleepsuga arvuti kõrvale. Et see oleks mul silme ees, kui tekivad küsimused või olukorrad, mis nõuavad minu sekkumist. Lugege seda südamega ja nii mitmeid kordi, et tunnete, kuidas selle arusaamine on teie südames mõistetav, ärkav ja vastukajav. Lööge oma südame väravad valla ja lugege edasi!

Armastusega,

Tiina

***

Küsimus: Kas on vaja muutusi meie suhtumistes või emotsioonides, millest peaksime olema teadlikud, kui kulgeme läbi ülestõusmiseprotsessi?

Joviel: Meil tuleb võita oma viha ning õppida olema tähelepanelikud mõtete suhtes, mida välja saadame. Nii kaua, kui me pole võitnud oma viha ega saavutanud kontrolli ebapuhaste mõtete või mõtlematute sõnade üle, ei tõuse me üles. Lahkumine sellelt kogemuse tasandilt võtab kauem aega, kui me ei viibi oma jumalikus teadmises või kui teeme tegusid, mis ei kasva välja armastusest. Eelkõige on meil aga vaja väljuda kohtumõistmisest, vanast mõtteviisist, mis liigitab kõike heaks ja halvaks. Millal iganes hakkame me kohut mõistma, lahkume olevikust ning suundume minevikku. Me ei saa kohut mõista millegi ega kellegi üle ega pidada asju headeks ega halbadeks ilma selleta, et väljuksime olevikust kas siis oma mõtete või tunnete tasandil.

Kohtumõistmine on klammerdumise vorm, mis tuleneb meie mineviku kogemustest, ning meil on vaja lahti saada kõikidest klammerdumise vormidest. Me ei saa olla oma keskmes, kui mõistame kohut.

Ning isegi siis, kui kohtumõistmine on õigustatud, pole meie käsutuses kunagi piisavalt informatsiooni, et seda teha. Näiteks on kasutu mõista kohut kellegi üle, lähtudes üksnes käesolevast elust, sest me ei saa nii tõenäoliselt näha kogu pilti selle inimese teekonnast. Kuidas me teame, mida ta antud elus õppima peab? Meie jumaliku arusaamise tasandil kohtumõistmist lihtsalt ei ole.

Ning ma ei usu ka, et meie üle mõistaks kohut mingi kõrgem jõud. Ma usun, et meie eest hoolitsetakse alati, sõltumata meie valikutest.

____________________________________________

Katkendid raamatust “Magdaleena käsikiri”

Tom Kenyon  &  Judi Sion

– Üks –

Kasvasin üles keskkonnas, kus mõisteti maagiat. Mu isa pärines Mesopotaamiast, mu ema Egiptusest. Enne mu sündi palus ema Isist, et too õnnistaks teda lapsega. See laps olen mina. Ja kutsuti mind Maarja Magdaleenaks.

Kui olin saanud 12–aastaseks, saadeti mind õppima salajasse pühitsetute ordusse, õdede hulka Isise tiibade varjus. Sain väljaõppe Egiptuse salateaduste tundmises. Õppisin Horose alkeemiat ja Isise seksuaalmaagiat. Kui kohtasin teda, keda teie Yeshuaks kutsute, olin kõik oma pühitsused läbi teinud. Mind oli selleks kohtumiseks ette valmistatud.

Evangeeliumides vihjatakse, et olin prostituut, kuna pühitsetud meie ordust kandsid käsivarre ümber maokujutisega kuldset võru. Sellest teati, et valdame seksuaalmaagiat. Ja heebrealaste silmis olime me prostituudid.

Kui nägin Yeshuat ning meie pilgud kohtusid, mõistsin, et oleme saatuse poolt teineteise jaoks määratud.

See, millest ma teile nüüd räägin, ei ole laiemalt teada. Seda teadsid vaid need, kes olid mu kõrval. Paljud legendid jutustavad juhtunust. Kuid minu jaoks on see lugu suurimast armastusest. See, et Yeshual oli nägemus, mis hõlmas kogu maailma, ei puudutanud mind. Minu lugu on armastuselugu.

Paljud inimesed järgisid Yeshuat. Ja võimalusi meil omavahel kahekesi koos olla polnud just palju.

See lugu ei ole kirjas evangeeliumides, sest mitte keegi ei teadnud meist, välja arvatud meie kõige lähemad sõbrad. Kuid enne kui Yeshua Ketsemani aeda läks, sigitasime lapse, kelle nimeks sai Sar’h.

– Kaks –

Lugu, millest ma teile nüüd jutustada kavatsen, võib kõlada veidi uskumatuna.

Ma mäletan roostikku Maries-de-la-Meris, ehkki seda kohta siis veel nii ei nimetatud. See oli paik, kus meie laev randus. Sar’h oli alles üsna väike. Ta polnud aastanegi. Mind lõhestas lein ja hämmastus.

Olin seal, kui Yeshua risti löödi, nägin teda hauakambris, kui koos ta emaga teda surilinasse mähkisime. Jään alatiseks mäletama mürri lõhna. See oli üks võietest, mida kasutasime.

Yeshua ilmus mulle hiilgavas valguses. Ma ei suutnud uskuda oma silmi ja nii puudutasin ta haavu. Jüngrid tundsid armukadedust, et ta kõigepealt minu juurde tuli.

Tekitas kummalise tunde, et mu armastatu oli läinud teise ilma, samal ajal kui mina ja meie tütar Vahemerd ületasime. Egiptuses, kuhu olime suundunud kõigepealt, polnud meil enam turvaline olla, seega tuli meil edasi liikuda.

Siirdusime maale, millest hiljem sai Prantsusmaa, kuid tol ajal oli see veel täiesti metsik paik. Meid võtsid vastu Isise preestrinnad, kes saatsid meid põhja poole, druiidide kaitse alla, sest Isis oli nendega kõnelenud, ja nad olid kuulnud üleskutset kaitsta Isise tütart Sar’hi. Ja nii suundusime me põhja, üle teise suure veekogu, et maabuda maal, millest kunagi pidi saama Inglismaa.

Ja salaja toimetati meid druiidide poolt nende kõige pühamate paikade südamesse, Glastonbury mäele. Kuigi siin oli meil turvalisem kui Israelis või Egiptuses, ulatus Rooma mõju ka Inglismaale, seepärast varjasime me end.

Elasime seal kandis palju aastaid ning Sar’h abiellus mehega, kelle järeltulijatest said templirüütlid. Mina aga suundusin põhjapoole, Walesi, ning elasin oma ülejäänud päevad mere ääres.

Pean ütlema, et noil aastatel, mil elasin üksinda mere ääres, külastas Yeshua mind sageli. Muidugi ei olnud see nii nagu varem, kuna tema keha oli nüüd rohkem energia kui liha, rohkem valgus, kuid sellegipoolest oli suur õnn temaga taas koos olla.

Kui surin, viibis ta mu kõrval ning viis mu sinna, mida mõned nimetavad taevaks, kuid mis tegelikult on vaid paik hingetasandil.

– Kolm –

Alustan oma lugu kohtumisest allikal, sest nii mitmeski mõttes sai mu elu tegelikult alguse just seal. Kõik eelnevad aastad olid vaid ettevalmistus selleks kohtumiseks.

Juba hommikul teadsin, et midagi on juhtumas, kuna mind valdas seletamatu erutus – värin käsivartes ja jalgades –, veel enne kui temaga kohtusin. Olin allikal, kui ta saabus. Olin oma kannu süvikusse lasknud ning tema aitas mul selle üles tõsta. Mõned apostlid nägid mu kuldset maokujulist käevõru, ning eeldades, et olen hoor, olid jahmunud, et Õpetaja kedagi säärast aitab.

Kuid see ei puudutanud mind. Viibisin otsekui teises maailmas, kuhu olin kantud Yeshua silmade poolt. Kui meie pilgud kohtusid, valdas mind tunne, otsekui vaataksin igavikku, ning ma teadsin, et tema oli see, kelle jaoks mind oli ette valmistatud – ja seda teadis ka tema.

Ma liitusin nendega, kes teda järgisid, ning õhtuti eraldusime me teistest. Seda ei juhtunud küll igal õhtul, sest pidevalt vajas keegi ta abi.

Mina, kes ma olin saanud väljaõppe Horose alkeemias ja Isise seksuaalmaagias, ning keda mu õpetajad olid arvanud kaugelejõudnute hulka, tundsin end esmakordselt Yeshua käte vahelt leides väriseva naisena, ning ma pidin enesega võitlema, et leida üles keskmine kanal, mis kandis mu läbi kirelõõma kõrgeima troonini, sest nii nõudis mu ettevalmistus.

Yeshua ja mina rakendasime tehnikaid, mida ma tundsin, kõrvuti meetoditega, mida tema oli õppinud Egiptuses, et laadida tema Ka’d, tema energiakeha, suurema väe ja valgusega, nii et ta suudaks kergema vaevaga aidata neid, kes abi saamiseks tema poole pöördusid. Ja nii ka sündis.

Ning siiani leian irooniat selles, et evangeeliumid kajastavad meie kohtumist allikal, kuhu jõudes Yeshua mind eest leidis. Sest neil paljudel öödel, mis veetsime Yeshuaga kahekesi, tuli ta minu allikale, et ammutada minust Isise väge, et ehitada üles ja tugevdada iseennast.

– Neli –

Ma vaatan tagasi sellele ajale, nagu olnuks see kõik vaid unenägu. Ja ometi – nii ere ja kirgas. Mu süda väriseb, kui meenutan toimunut, justkui oleks see alles eile aset leidnud. Esimene öö Yeshuaga kangastub mu silme ees nii selgena, nagu on taevas Jeruusalemma kohal.

Kui olin suutnud ületada oma naiselikud ihad ning tõusta vaimse alkeemia rajale, milles olin saanud väljaõppe, võisin näha Yeshuat vaimu kujul – juba siis – särava ja valgust kiirgavana.

Tuvi ta pea kohal heitis kuldseid valguskiiri. Ka Saalomoni, Hatori, Isise, Anubise ja Osirise pitserid olid tema vaimukehal nähtavad. Need olid märgiks, et ta oli nimetatud pühitsused läbi teinud. Seal oli ka teisi sümboleid, mille tähendust ma ei mõistnud, sest need pärinesid kultuuridest, mille kohta mul teadmised puudusid. Kuid Egiptuse pitseritest järeldasin, et ta kulgeb Ülijumal Horose teed.

Kuid ta polnud veel läbinud surmapühitsust ning oma värisevas südames teadsin, et seepärast olemegi seekord kokku juhitud – et aitaksin tal tugevdada tema hinge Isise ja Kosmilise Ema väega, nii et ta võiks läbida pimeduseportaali ja saada Horoseks.

Sel ööl, pärast seda, kui olime armastanud, lõiminud ja sulandanud ühte oma vaimukehad, kui alkeemiline protsess meie vahel oli käivitunud, jäi Yeshua magama. Kui hoidsin teda oma käte vahel, tundsin eneses muutust, soovi teda kaitsta, igatsust jääda temaga alatiseks, ning teadmist – mis oli külm nagu noatera –, et meid lahutavad jõud, mis on suuremad minu igatsusest…

– Kolmkümmend kaks –

Olin täiesti rahul, et võisin seal (taevas) viibida ning kanda tema (Yeshua) olemust oma südames ja meeles, ent nüüd tuli minu juurde Isis ise ja ütles, et on saabunud aeg jutustada minu lugu… nii et kaks tuhat aastat valitsenud valed võiksid saada kummutatud… sest jumalik naispool naaseb tasakaalustama meespoolt… ning Kosmiline Ema ilmutab end aegade lõpu alguses taas kord.

Ja nii ma siis paljastangi ühe kõigi aegade suurima kaotsiläinud saladuse: nimelt kui Vaim ehk meesprintsiip soovib Mateeriast läbiviivalt teekonnalt tagasi iseendasse pöörduda, vajab ta selleks naisprintsiibi ehk Mateeria enese sisemise tarkuse abi.

Kuid meesprintsiibi solaarvalgusest täidetud perspektiivist vaadatuna peidab naisprintsiip endas tumedat, niisket ja ohtlikku kuristikku. Solaarprintsiip tunneb end lunaaraspekti pimedusest ohustatuna. Ent üksnes Päikese ja Kuu ühinemises, mees- ja naisprintsiibi liitumises, ekviliibriumis, energeetilises tasakaalus saab aset leida tõeline valgustumine.

Kui Yeshua valmistus koos minuga enne Ketsemani aeda oma katsumuseks, kehastasin ma Isist. Ma olin Isis. Ei olnud vahet Isise ja minu vahel. Mind oli ette valmistatud, et niisugust samastumist tagada. Ja nii Yeshua, olles Päike, solaarprintsiip, mis manifesteerus materiaalses maailmas, ühines minuga, Kuuga. Tegelikult oli ta ühinenud Isise endaga ning tema ülendumist ei oleks ilma Isise abita aset leidnud. Tema on Kosmiline Ema. Teised kultuurid nimetavad teda teiste nimedega, kuid ta jääb alati samaks.

Vastavalt sellele, mil määral suudab meespühitsetu puhata oma Armastatuga ühiselt loodud magnetväljades ning tõmmata endasse nende väljade energiat, suudab ta ka luua ühendust Isise enesega, Kosmilise Emaga, kogu aegruumi olemusega.

Vastavalt sellele, kuivõrd naispühitsetu suudab alistuda neile magnetväljadele ning lasta lahti omaenda olemus, saab temast Isis ise. Kui need kaks sündmust kosmoloogilisel tasandil aset leiavad, häälestub meespühitsetu energeetiliselt Osirisele ning naispühitsetust saab Isis, ning nende omavahel segunevatest magnetväljadest sünnib Horos – selle vahega, et antud juhul ei võta Horos lapse kuju. Horos tekib ja tõuseb lendu pühitsetute Ka-kehades. Neid tõstetakse väga otseses mõttes. Nad võivad nüüd rännata läbi omaenese olemuses asuvate taevaste.

Tõde on see, et Osiris ei saa tõusta ilma Isiseta, nagu ka Isis ei saa tõusta ilma Osiriseta. Ülijumal Horos sünnib nende kahe ühinemisest tekkivatest magnetväljadest.

Meespühitsetu, olles oma loomult elektriline, arvab, et ta saab seda ka üksnes solaarjõududele tuginedes juhtuma panna, kuid ta ei saa.

Isis ootab, et mees seda mõistaks, kuid ta ei mõista.

Sajandeid on Isis oodanud ning nüüd oleme jõudnud aegade lõpu algusesse ning surve on väga tugev. See on ka üks põhjus, miks olen esile astunud.

Need meessoost pühitsetud, kes on võimelised leidma enese seest üles salajased teerajad ning alistuma Isise väele, mida kannavad endas nende Armastatud, või mis – juhul kui nad praktiseerivad üksiku teed – ilmutub nende endi loomustes, teadku, et te ei tee seda ainult iseendi, vaid kogu inimkonna heaks.

Kui inimene hakkab praktiseerima Isise seksuaalmaagiat, mõistab ta peagi, et tal ei ole võimalik teha seda ainult iseenda heaks. Need praktikad ülendavad pühitsetu kiiresti elavaks müüdiks oma kõige kõrgemas tähenduses, sest nagu me juba enne mainisime, saab meespühitsetust Osiris ja naispühitsetust Isis ise… ning nendevahelistest külgetõmbejõududest sünnib Horos.

Nende jaoks, kes praktiseerivad üksinda, saab see teoks lunaar- ja solaarkanalite vahelisest külgetõmbejõust. Kui peamine praktika, mida eespool käsitlesime, on selgeks saanud, hakkab Kuu Must Madu, kes kannab eneses Tühjuse olemust, Ka-kehas võppuma ja värisema, küllaltki sarnaselt sellega, nagu naispühitsetu võpub ja väreleb seksuaalmaagiat praktiseerides mehe käte vahel.

Kui pühitsetu praktiseerib üksiku teed, siis saavad Päikese Kuldne Madu ja Kuu Must Madu kokku tema peas, ning magnetväljad, mis tekivad madude ristumisest tšakrates ehk pitserites, sünnitavad Horose.

Seega pole lõppkokkuvõttes tähtsust, kas seda praktikat teostatakse üksi või koos partneriga, sest see, mis peab ilmnema, on sama. Päike ja Kuu peavad saama tasakaalustatud ning siis leiab aset Valgustumine, mida me nimetame Horose sünniks.

– Kolmkümmend kolm –

Olen kinkinud teile oma loo ja need õpetused sügavaima lootusega, et leiate tee iseeneses peituva suuruseni, sest just seda vajab maailm praegu rohkem kui kunagi varem.

Loodan ka, et saate oma tõusuteel abi minu äratundmistest ja taipamistest ning et teid täidab samasugune inspiratsioon, nagu täitis mind selle imelise ja vägeva olendi tõttu, keda teie kutsute Yeshuaks, mina aga oma Armastatuks.

Neile, kel on julgust praktiseerida Horose alkeemiat, ning neile, kes valivad elamise Pühas Suhtes kas iseendaga või kellegi teisega, annan ma oma õnnistuse.

***

Saatku Kosmilise Ema õnnistused teid teie teekonnal iseenese juurde.

Saagu rada Päikese ja Kuu vahel nähtavaks.

Kõige Elava Vaim, ole mulle tunnistajaks. Aamen.

Maarja Magdaleena

__________________________________________________

Vaikne Palve

Oma südames  võtan vastu oma täiusliku Olemuse.

Ma tunnistan, et rõõm, mida olen oma ellu kutsunud, on juba siin.

Ma tunnistan, et armastus, mida oma ellu olen palunud, juba elab minus.

Ma tunnistan, et rahu, mille poole püüdlen, on juba minu tegelikkus.

Ma tunnistan, et küllus, mida olen otsinud, juba täidab mu elu.

Oma tões, võtan vastu oma täiusliku Olemuse.

Kogu oma loomingu eest võtan ma vastutuse

ja kõige eest, mis on minu elus.

Ma tunnistan Vaimu jõudu, mis on minus

ja tean, et kõik on nii nagu olema peab.

Oma tarkuses, võtan vastu oma täiusliku Olemuse.

Oma õppetunnid on mu Hing hoolikalt valinud

ja nüüd kulgen läbi nende kogemuste täie teadlikkusega.

Ma olen pühal teekonnal, millel on jumalik eesmärk.

Minu kogemus saab osaks Kõigest, Mis On.

Oma teadlikkuses, võtan vastu oma täiusliku Olemuse.

Just praegu istun ma oma kuldsel troonil

ja tean, et Mina Olen valguse ingel.

Ma vaatan kuldset kandikut enda ees – Vaimu kingitust –

ja tean, et kõik minu soovid on juba täidetud.

Armastades iseennast, võtan vastu oma täiusliku Olemuse.

Ma ei koorma end hinnangute ega muredega.

Ma võtan omaks, et kõik minu minevikus on tulnud läbi armastuse.

Ma võtan omaks, et kõik minu elus praegu sünnib armastuses.

Ma võtan omaks, et kõik minu tulevikus loob suuremat armastust.

Oma Olemuses, võtan vastu oma Täiuslikkuse.

Ja nii see on.

***

Vaikse palve Tobiaselt on kanaldanud Geoffrey Hoppe:

Vaikne palve on Kõige Olemasoleva teadvustamine. Selles palves tean ma, et kõik palved, mida ma eales olen esitanud on Vaimu poolt kuulda võetud ja Vaim on mulle andnud kõik, mida palun. See on teadvustamine, et minu hing on Jumala armus ja armastuses täielik. See on oma tervikliku kohalolu ja täiuse teadvustamine. Kõik mida mu hing ihkab, kõik mida ma soovin koosluua on juba minu tegelikkuses. Ma nimetan seda Vaikseks palveks, sest tean, et mu Olemus on juba täidetud. Ei olegi Vaimult midagi paluda vaja, sest mul on kõik olemas.

_______________________________________________

Maiade kalender  võimaldab aru saada meie maailmas toimuvatest protsessidest


Carl Johan Calleman selgitab teadvuse avardumist alljärgnevalt:

“Tunnen, et pean selgitama mõningaid oma Maiade kalendri mõistmise lähtepunkte, kuna mitmed ideed, mis praegu on välja pakutud, erinevad üksteisest märkimisväärselt. Näiteks on neid, kes usuvad, et Maiade kalendri lõppkuupäev märgib ainult ühe tsükli lõppu ja uue algust. Aga mina arvan, et me läheneme palju enamale, kui ühe tsükli kordus. Ainuke Maiade kirjeldus vanast ajast – Tortuguero monument, mis kirjeldab nende kalendri lõppu, ütleb, et siis ilmnevad üheksa kosmilist jõudu. On olemas küllaldaselt tõestusmaterjali uuringutest, et me läheneme punktile ajas, mil Kosmilise Plaani üheksa arengulist tasandit (nn Allmaailmad) saavad samaaegselt lõpetatud. See vihjab, et me ei ole lähenemas ühele uuele tsüklile või nihkele, vaid kõikide nihete lõpule, mis on juhtinud arengut alates universumi algusest. Niisugune kõikide nihete lõpp paneb aluse harmoonilisele igavesele rahule Maal.

Hakkab ilmnema see, mis pole universumi ajaloos kunagi varem juhtunud. See eesolev muutus, osaliselt tundmatu, põhjustab laiaulatuslikku eitust, mis inimestes praegu domineerib. Sotsiaal- ja majanduslikes suhetes tulevate muutuste asemel eelistavad paljud rääkida mingist füüsilisest või astroloogilisest sündmusest, mis arvatavalt toimub 21. detsembril 2012. Tegelikult ei räägi Maiade kalender sellest, mis toimub ühel kindlal kuupäeval, see on inimkonna arengu jumaliku plaani kirjeldus, kus kvantnihked kalendrilistes energiates toovad esile nihked teadvuses. Seega jätkatakse inimteadvuse transformeerimist samm-sammult selle plaani järgi seni, kuni me jõuame reaalse loomisprotsessi lõppkuupäevani 28 oktoobril 2011. Ja siis sellel kuupäeval saavutatakse universumi kõrgeim kvanttasand, kui harmooniat lõhkuvad nihked lõppevad. Selge on see, et me pole veel seal.

Teadvuse arengu plaanis oleme Galaktilise Laine Kuuendas öös, mis on kaheksas üheksast tasandist, mis algas 8. novembril 2009 ja kestab kuni 2. novembrini 2010.

Kui minu arusaamine Maiade kalendrist on õige, siis oleme tunnistajaks kõige märkimisväärsemale teadvuse muutusele inimkonna ajaloos.

Mis on selles erutavat?

Põnev on see, et ma tunnen, et suhteliselt selge pilt, kuidas uus maailm sünnib, hakkab lõpuks ilmnema. Teisest küljest saab aina selgemaks, et see sünd on tõenäoliselt väga pretensioonikas. Sel põhjusel saab tähtsamaks mõista, kuidas mõned eelolevad raskused tegelikult teenivad selle uue maailma sündi, isegi kui see hetkel nii ei paista. Kui inimesed saavad realistlikuma arusaamise, kuidas see uus maailm sünnib, võivad nad säilitada lootuse tuleviku suhtes, mis baseerub enamal, kui lihtsalt ühel soov-mõtlemisel.

Kahjuks valitseb Maiade kalendri suhtes palju segadust ja paljud, kes nimetavad end iidsete Maia-teadmiste ekspertideks, eitavad iidsete maiade teadmist, et on üheksa kosmilist jõudu, mis hakkavad ilmnema. Need on just need ja mitte miski muu, mis selgitavad uue maailma sündi.

Seda, mis tulevikus toimuma hakkab ei saa mõista ainult Galaktilise Allmaailma Kuuenda Öö kaudu. Arvesse tuleb võtta ka tsüklite kattuvust, mis valmistavad ette üheksandat, kõrgeimat tasandit kosmilise evolutsiooni plaanis ja Universaalset Laine Liikumist (vt joonist) koos Kuuenda Öö energiaga. Selle kattuvuse tõttu ja aja kiirenemise tõttu, mis on eriti seotud viimase Laine Liikumisega, arvan ma, et eesolev periood on eriliselt intensiivne ja energeetiliselt keeruline.

Selle artikli kirjutamise ajal (31.okt.2009) oleme liikumas kuuenda päeva lõppu, mis on nagu õitsemise periood protsessis idanemisest küpsemiseni Galaktilise Laine Liikumises, mis eelneb kuuendale ööle. Nagu ma ühes varasemas artiklis ennustasin, võib mõnele majandusteadlasele tunduda, et globaalne majanduskriis on juba läbi (või halvim sellest).

Praegu on maailmas käimas protsessid, mis seda ei toeta ja mis lähevad rohkem kokku minu ennustusega (http://bit.ly/qeisX), et majanduskriis süveneb ja Ameerika dollar langeb kuuenda öö alguses (vt http://bit.ly/2faPHG). Kuna mitmed allikad ennustavad dollari langemist, on oluline märkida, et mina tegin oma ennustuse tükk aega tagasi ja kui see osutub õigeks, on selge, et majanduses juhtuv on osa jumalikust plaanist, mis on kirjas Maiade kalendris.

Minu majanduslanguse ennustus põhines tähelepanekul, et ööd, vähemasti evolutsioonilise Laine Liikumise teises osas, tähendavad tavaliselt majanduskasvu aeglustumist. Samasuguse languse näitajaks eeloleval ööl on kullapalavik, mis esimest korda ületas maagilise limiidi – 1000 dollarit untsi eest. Sisekauplemise indeks näitab, et inimesed, kes on teadlikud Ameerika aktsiate tegelikest hindamise väärtustest, peavad neid kõrgelt ülehinnatuiks. Ja veelgi enam, maailmas räägitakse palju naftadollari süsteemi asendamisest ja seoses sellega ka Ameerika dollari kui maailma reserv-valuuta asendamisest. Need mõlemad näitavad, et langus ei ole läbi ja et majanduslangus intensiivistub, eriti võlgades olevas Läänes. Näib, et investorid tahavad vabaneda paber- ja digitaalsetest varadest, mis on täpselt see, mida ootame Galaktilise Laine Liikumise viimasest faasist, kui toimub teadvuse nihe, mis viib omakorda nihkele abstraktsetelt majanduslikelt väärtustelt reaalsetele väärtustele. Paljud ütlevad, et need muutused on USA-vastase konspiratsiooni tulemus, aga tuleb mõista, et kui see oleks nii, poleks see olnud Maiade kalendris ennustatud.

Ma usun, et see, mis toimub maailma majanduses, on palju sügavam kui ajutine langus ja on otseselt seotud teadvuse transformatsiooniga, mille Galaktiline Liikumine kaasa toob. Nagu ma oma uues raamatus The Purposeful Universe (http://bit.ly/yvXjH) selgitan, on teadvus eelkõige suhe Elupuuga, mis eksisteerib kosmose paljudel eri tasandeil ja põhjustab sünkroonseid nihkeid nendel eri tasanditel. See tähendab, et nihked teadvuses, mis annavad uued suunad meie eludele, mõjutavad otseselt maailma ja ühiskonda ning meie suhteid sellega.

Nihe teadvuses ei toimu seega mitte ainult meie peas, vaid see väljendub samaaegselt muudatustes meie suhetes. Meie majandussuhted alluvad samuti muutustele meie teadvuses. Kui kuues öö algab, on oodata isegi suuremat põgenemist abstraktsetest väärtustest ja see nihe võib eriti tugevasti tabada Ameerika Ühendriikide ja Inglismaa majandust, mis jäävad maailma finantskeskusteks ja kontrollivad selle pangandustegevust. Praegusel ajal on need rahvad ja eriti USA nii suurtes võlgades, et pole isegi vaja selgitada, miks uus majanduslangus tuleb. Vaja on ainult ühte tõuget, et see kõik vallanduks. Kuigi paljud erinevad asjad võivad seda põhjustada ja meedia võimendab seda kohe, on selle languse sügavad põhjused kõige paremini mõista Maiade kalendri alusel.

Maiade kalendri järgi peegeldab praegune majanduslangus samm-sammulist kohanemist majandustsüklite lõpuga, mis läheb kokku Maiade lõpp-kuupäevaga (või uue maailma alguskuupäevaga, kuidas soovite).

Kui majanduslangus on osa protsessist, mis loob tingimused uue maailma sünniks, tuleb küsida, kui sügav see saab olema. Isegi kui saab selgeks, et Ameerika paber-dollar saab löögi, on lahtine, kui kaugeleulatuvad on selle tagajärjed. Ma arvan, et seda saab mõista, uurides, milline on selle uue maailma iseloom. Aga selgub, et pole ühtegi iidset Maiade allikat, kust seda uurida. Maiade allikad ütlevad ainult seda, et Üheksa Kosmilist jõudu ilmnevad siis, kui kalender lõppeb, aga pole ühtegi iidset kirjeldust selle kohta, mis siis järgneb. Materjali nappuse tõttu soovitan pöörduda Abrahami religioossete allikate poole, milledeks on Piibel või Koraan, mis selle kohta midagi ütlevad. Kui me kombineerime need teadmistega Maiade kalendrist, võime saada aimu, mis tulema hakkab. Ma usun, et kõik, mis on siiani toimunud, on seotud selle uue maailma sünniga.

Koraan ütleb suuras 82:17-19: „Millest sa tead, mis on kohtumõistmise päev, veelkord – millest sa tead, mis on kohtumõistmise päev? Sel päeval pole ühelgi hingel jõudu abiks olla teisele, kogu vägi on sellel päeval Jumala päralt.” Ma usun, et see jõu kadumine võib viidata Universaalsele Allmaailmale, mis toob teadvuse ühesusest ja läbipaitsvusest meie tervik-olemusse ja meie mineviku tegevustesse. Kui me seda tõsiselt võtame, siis see vihjab, et kõik ahelad, mis allutavad ühed inimesed teistele, tuleb purustada. Ilmutuse Raamatu 21:4-5 kirjeldab samuti uue maailma sündi: „ Ja Tema pühib ära kõik pisarad nende silmist ja surma ei ole enam ega leinamist ega kisendamist ega vaeva ei ole enam, sest endised asjad on möödunud! Ja kes aujärjel istus, ütles: „Vaata, ma teen kõik uueks!”. See vihjab sellele, et kõik möödaniku ahelad tuleb purustada, et uus maailm saaks sündida. Kokkuvõtvalt näib, et uue maailma sünni eeltingimusena peame end vabastama mineviku ahelatest ja samuti teiste inimeste ahelatest.

Mõnedele võivad need muutused näida nii suured, et on mugavam fantaseerida, et maailm lõppeb, selle asemel, et minna läbi vajalikest muudatustest, mis pööravad meie maailma pahupidi. Samuti on võimu juures suur hulk inimesi, kes ei taha näha sellist transformatsiooni võrdsuse ja harmoonia suunas. Need tsitaadid võivad meile vihjata, kuhu majanduslangus meid viimas on ja kui sügav see saab olema. Näiteks, kas raha kaob täielikult? Ma arvan, et raha kaob sel määrab, et ta ei ahelda maailma enam mineviku külge. Praktiliselt tähendab see, et mõtlemine kasumlikust investeerimisest muutub kohatuks, kuna uus maailm ei saa olema kasvumajandus, mis põhineb abstraktsete väärtuste akumuleerimisel.

Uus maailm hakkab põhinema jagamisel ja kõikide ühiskonnaliikmete eest hoolitsemisel peale seda, kui Universaalse Laine Liikumise ühisteadvus lõpuks luuakse. Kõige esmasem ajaperiood kuuendas öös on siis, kui selle transformatsiooni praktilised väljendused pannakse proovile ja rakendatakse ellu. Praeguse maailma perspektiivist vaadatuna tundub see mõeldamatu. Aga ei ole olemas sellist asja nagu igavene inimloomus ja meie reaalsuse tajumine. Ja see, mida me loome, varieerub erinevate Laine Liikumiste vahel. Regionaalse, rahvusliku, planetaarse ja galaktilise Laine Liikumise inimolendid on väga erinevad oma arusaamises ellu ja universaalne inimolend, mis luuakse Üheksanda ja Universaalse Laine Liikumise poolt, esindab teadvuse evolutsiooni lõpp-astet. Kehastub erinev maailmatajumine ja erinevad väärtused võrreldes eelnevaga. Jagamisel baseeruv majandus on võimalik, kui teadvuse ühtsus, mida kannab Universaalne Laine Liikumine, on edukalt rajatud. Hoolimata sellest, et energia muutused toimuvad nüüd kiiresti, võib võtta aega (mõned aastad alates 2011), kuni see majandus võtab oma lõpliku kuju.

Kuidas muutub inimene, kes põhiliselt hoolitseb iseenda eest, inimeseks, kes näeb kõige ühtsust ja jagab loomingu vilju? Selline transformatsioon elukogemuses võib praegu näida sama võimatu kui Berliini müüri langus kunagi näis. Kuid sarnaselt sellele, kuidas Berliini müüri langemine peegeldas ida-lääne polaarsuse kadumist inimteadvuses, saab uus maailm tekkida sisemiste ja väliste müüride kadumisega lääne inimese teadvuses. Seega ma arvan, et kuuenda öö esimesel poolel aeglustub maailma majandus veelgi, kuna Ameerika rahva tarbimine ei suuda enam käigus hoida maailma tööstusmootorit. USA võim maailmas kahaneb seoses dollari langusega. Selle languse kaudsete mõjude tõttu ei jää ükski maailma osa puutumata. Selles languses saabub punkt, kui inimesed hakkavad aru saama, et endist majanduskasvu ei ole kunagi võimalik ellu äratada ja kunagi ei saa enam ajada endist äri. Siis tuleb hakata ellu rakendama väga radikaalseid sotsiaal-majanduslikke lahendusi, et inimesed ellu jääksid otseses füüsilises tähenduses, kuna saab selgeks, et probleemide põhjused on mineviku majanduslikes suhetes ja majandusahelates.

Näiteks me võime küsida, mis juhtub, kui suur osa rahvast majanduslikult olulistes maades ei suuda maksta oma maja laenu. Kas nad peavad siis oma kodudest massiliselt lahkuma, nii et loendamatud majad, mis on pankade omanduses, jäävad tühjaks, samal ajal, kui inimesed elavad tänavatel? Näiteks on see juba juhtunud Detroidi autotööstuse eeslinnades. Seega ei ole see stsenaarium hüpoteetiline, vaid juba mingil määral ellu rakendunud.

Tõenäoliselt saab juhtuma see, et laenudele pannakse moratoorium, et inimesed ei peaks maksma selleks, et oma kodudes edasi olla. Sellele võib mõnel maal eelneda rahvusliku laenu tühistamine kui maailma stabiliseerimise meede. Kui selline võlamoratoorium kehtestatakse, on see kui raha võimu ja minevikuahelate tühistamine. See loob tee jätkusuutlikule majandusele, kus rõhk on inimeste vajaduste rahuldamisel käesoleval hetkel (mis viib tagasi ahelate purustamise teema juurde). See ei ole midagi vähemat kui revolutsioon ja kõige tõenäolisemalt ülemaailmne, kuna maailma majandused on omavahel nii läbipõimunud. Tõenäoliselt levib see USAst ülejäänud maailma. Selline suur sotsiaal-majandusliku süsteemi muutus toimub 17. juulist 2010 (Kosmiline Konvergents) kuni Galaktilise Laine Liikumise seitsmenda päeva alguseni 3. novembril 2010. Loomulikult hajutab see ka paljud teised domineerimise süsteemid, mis maailm on saanud pärandiks Rahvusliku ja ka Planetaarse Laine Liikumiselt.

Energeetiliselt luuakse see periood (17. juuli-3. november 2010) Eeluniversaalse Allmaailma ja Galaktilise Laine Liikumise kattumise kaudu. Sellel revolutsioonilisel ajaperioodil väheneb valitsus – ja rahvuslik autoriteet (mitte mõne kindla valitsuse autoriteet, vaid valitsusautoriteet kui selline). Küsitakse, milleks on vaja valitsusi ja riigipiire, kui „ühelgi hingel pole jõudu abiks olla teisele“.

Minu nägemuses on periood Kosmilisest Konvergentsist seitsmenda päeva alguseni inimtsivilisatsiooni kapitaalremont.

See on aeg teha oma individuaalse tee valik.

Miks toob see periood kaasa nii revolutsioonilise muutuse? On olemas kaks ajaperioodi, mida võib tuua paralleeliks:

* Üks neist oli aastatel 1498-1617, Renessanss, mis oli feodaalsüsteemi üleminek moodsasse ajastusse.

* Teine oli aastatel 1986-1992, mis tõi kaasa demokraatialaine, kaasa arvatud Berliini müüri langemise.

Samuti võib märgata, et mõlemad ajaperioodid tõid kaasa uue vaimsuse, esimesel juhul Reformatsiooni, teisel juhul Harmoonilise Konvergentsi, millest sai mingil määral alguse eklektiline New Age liikumine. See näitab, et ka Kosmilise Konvergentsi järgsel ajal algab uus vaimne ärkamine.

Kuna Kosmiline lähenemine on ühtse teadvuse esimene puhang, näitab see, et inimesed saavad jumalikku inspiratsiooni, et jagada ja tunnustada kogu loomingu ühtsust. Ma usun, et see on sõnades seletamatu vaimsus, mis põhineb jumaliku vahetul kogemisel. Seega, kui Reformatsioon oli ärkamine, mis rõhutas kirjasõna ja New Age põhines esoteerilistel ideedel, mida mõnikord kanaldati või välja öeldi, ei saa eesolev vaimne ärkamine olema sõnades formuleeritav, vaid ainult teadmisel põhinev.

Jääb vaid küsimus, kas see revolutsioon saab olema rahumeelne, kuid 1986-1992 aasta perioodi valguses võib see nii olla. Selge on aga see, et inimesed jagunevad selle alusel, kas nad tahavad kaasa minna sissevoolavate energiatega, mis viivad uude maailma või seisavad sellele vastu ja hoiavad vanast kinni. Pole siis ime, et Maiade kalendris tahetakse näha sündmust, mis toimub 21. detsembril 2012. (Tüüpiline näide sellest on varsti välja tulev Hollywoodi film ´´2012´´, katastrooffilm, kuid enamus New Age gurusid on valmistanud pinnast nendele mõttetutele hirmudele, rõhutades seda ühte kuupäeva ja ignoreerides fakti, et Maiade kalender rajaneb üheksal arengutasandil). See, kuidas inimesed selle muutuse omaks võtavad, sõltub ka Maiade kalendri ja kosmilise plaani mõistmisest ja praegu on vaid väga väike vähemus teadlik sellest kui üheksa kosmilise jõu manifestatsioonist. Enamus inimesi ei tunnista neid teadlikke hoiatussignaale selle kohta, mis on tulemas. Aga kui nad mõistavad, et muudatused on pärit jumalikust plaanist, tähistab see vaimse ärkamise algust. Siis nad ei vaata muudatustele kui tähenduseta kaootilistele sündmustele, nagu meedia neid kindlasti kajastab.

Kui arvestada, et kogu asi seisneb osalemises teadvuse arenguprotsessis, on suur oht uskuda, et Maiade kalender räägib ühest kuupäevast, kui toimub mingi sündmus, olgu see siis pooluste nihe, galaktiline reastumine, planeet x, maailma lõpp või nihe teadvuses. See on oma põhiolemuselt ebauskliku loomuse väga naiivne vaade, et uus maailm kukub inimestele taevast alla ilma nende aktiivse ja teadliku osalemiseta ja viib teadvuse ühtsuseni.

Tegelikult on olemas ülekaalukad tõestusmaterjalid selle kohta, et Maiade kalender kirjeldab järjestikuseid nihkeid teadvuses, mida hakatakse kogema üha suurema sagedusega peale 17. juulit 2010 ja üha rohkem peale Universaalse Laine Liikumise algust 8. märtsil 2011. 28. oktoobril 2011 nihked lõppevad ja teadvuse ühtsus stabiliseerub ja see saab tuhandeaastase rahuriigi aluseks. See sageduse tõus seletab ka fakti, kuidas jõusüsteemide kapitaalremont nii lühikese ajaga toimuda saab. Lisaks eetiliselt elamisele ja tõe rääkimisele tahaksin soovitada õppida voolama koos üheksanda lainega (http://bit.ly/WWjiG).”

Püsi voolu keskel ja hoia fookust uue maailma avaldumisel!

_________________________________________


MEIE VAIMENERGIA EHK KÕRGEMA MINA LÕIMUMINE MEIE FÜÜSILISE KEHAGA, SELLE KASUTAMINE IGAPÄEVAELUS

Universumis on alati eksisteerinud erinevad teadvustasandid, nii-öelda paralleelmaailmad ehk dimensioonid. Viimasel aastakümnel on kogu planeeti mõjutanud väga tugev kõrge vibratsioon, mis on muutnud kogu Maa peal olevat energeetilist plaani. Inimteadvuse dimensioon ei ole enam nii eraldi eksisteeriv eluvorm. Energeetilises plaanis on inimestele avanenud kõrgem teadvusetasand, kus on ka inimese kõrgem mina ehk vaimenergia olemus. Kuna Maa peal on nüüd võimalik tegutseda ka inimese kõrgemal minal (üliteadvuse tasandil) ehk vaimenergial füüsilises plaanis, siis on praegu inimeste jaoks õige aeg endaga tegelemiseks nii, et kuni siiamaani eraldi eksisteerinud ja tegutsenud vaimenergia saaks lõimuda ja avalduda inimese igapäevaelus. See tähendab, et tegelikult muutub inimese olemus terviklikuks. Kui varem oli inimese maapealne olemus eraldunud tema kõrgemast minast – vaimenergiast, pidi mediteerima ja rohkem vaeva nägema selleks, et kõrgemalt tasandilt vastuseid ja juhatust saada oma kõrgemalt minalt, siis praegu on inimesel võimalik elada ja realiseerida ennast kõrgemas plaanis läbi vaimenergia.

Inimene on vaimolend, kes on pidevas arenemises ja loomises, kuid kes areneb ja loob väliste mõjutuste abil. Iga kogemus mõjutab ja kujundab meie olemust. Universumis ei ole negatiivset ega positiivset äärmust, on ainult erinevad kogemused ja meie vaba valik neid tõlgendada. Ka meie praeguseid hinnanguid on kujundanud meie ühisteadvus pika evolutsiooni vältel. Inimese tavateadvust juhivad väga tugevalt erinevad ellujäämisinstinktid. Instinktid on välja kujunenud sarnaste korduvate kogemuste kogemisel. Kõikide elatud elude kogemused talletuvad meie füüsilises kehas rakumälus.

Inimese vaimolemus on jumalik ja kõrgelt arenenud, ta on mõeldud looma ja kogema. Teatud põhjustel kaua aega tagasi hakkasid inimesed kehastuma oma vaimenergiast eraldi ehk inimese osa ajust jäi tema eluajal nii öelda uneseisundisse. Inimese potentsiaal taandarenes. Juhtimise võttis üle tavateadvus, mis toetus instinktidele ehk läbi elude saadud kogemustele. Kujutage ette, kui tavateadvus juhib kogu inimese eksistentsi. Ja tavateadvust mõjutab pidevalt alateadvus, kus on suurel hulgal negatiivseid ja positiivseid elukogemusi, mida tõlgendab jällegi tavateadvus oma arengutasandilt. On ju täiesti loogiline, et kui inimest on tuhandeid kordi erineval viisil tapetud, ahistatud, piiratud või ükskõik mis viisil hävitatud, siis see kogemuste hulk hakkab ühes elus juba tõsiselt inimese elukvaliteeti mõjutama. Inimesel ilmnevad elus erinevad hirmud, kinnisideed jne. Ja kuna neid kogemusi tõlgendab tavateadvus, siis on raske nendest mõjutustest vabaneda.

Kuidas kogemused talletuvad meie rakumälusse? Iga kogemusega inimese elus kaasneb tunne. Mida võimsam tunne, seda võimsam kogemus. Kahjuks on viimase viiesaja aasta jooksul kuni tänapäevani inimeste negatiivsete kogemuste tunne tihti võimsam kui positiivsete kogemuste tunne. Saate aru?

Ehk järjest kergem on meil hinnata kogemust negatiivseks, kuna meie mälupangas on palju negatiivset. Nagu veereva lumepalli efekt, mis meid lõpuks enda alla matab.

Mida tuleb teha selleks, et vabaneda negatiivsest koormast, mis tekitab hirmu ja piirab meie loominguvõimet? Võib kasutada erinevaid arendavaid ja puhastavaid meetodeid ja praktikaid. Aga kõige efektiivsema ja võimsama abi saame siis, kui õpime kogemuste tõlgendamiseks kasutama meie üliteadvust ehk vaimenergiat. Kuna vaimenergia on meile praegusel ajal nii kättesaadav ja lähedal, siis peame õppima seda endasse laskma nii, et see meie ajuga püsivalt lõimuks. Nii saame me elada ja tegutseda oma vaimust ehk kõrgemast minast juhituna. Ja meie keha reageerib alati ülevalt saadud signaalidele. Ehk kui üliteadvus juhib meie olemust, siis võime me ennast kiiresti tervendada, tasakaalustada ja luua endale oma unistuste elu. Kusjuures tegelikult muudab meie vaimenergia kogu meie olemust – me näeme kõike kõrgemas plaanis, meid ei juhi enam ellujäämisinstinktid. Ja kui me oleme üliteadvuses, siis saame me kergelt ja kiiresti muuta oma negatiivset rakumälu – muutes suhtumist sellesse kogemusse kogu oma olemusega. Ja ongi kõik! Kogu nii öelda negatiivne mälu saab uue käsu muutuda positiivseks.

Selge on see, et praegune inimühiskond ei suuda muuta maailma paremaks tavateadvuse tasandilt. On hädavajalik õppida elama üliteadvuses ehk vaimenergias, kus on vaba ligipääs kogu universumi infole. Kus meie olemus on hävinematu, kõikvõimas ja armastav. Me oleme loodud jumala näo järgi ja seda me saame olema!

PRAKTILINE JUHEND, KUIDAS HARJUTADA OMA ÜLITEADVUSE (VAIMENERGIA) LÕIMUMIST MEIE FÜÜSILISE KEHAGA LÄBI AJU

Istu rahulikult sellises asendis, kus sinu füüsiline keha on maksimaalselt lõdvestunud. Praegu on sinu ajus aktiivne see osa, kus asub sinu tavateadvus. Soovitan olla täielikus vaikuses esialgu, et maksimaalselt tunnetada muutusi iseendas.

Meie tavateadvus kuulab meie taotlusi ehk käske. Anname oma teadvusele käsu uinuda ehk vabastame kõik oma mõtted ja arusaamad iseendast ja ümbritsevast elust – me suhestume ühisteadvusega –, väljume ühisteadvusest. Oleme olemises, vaikuses, pea on pingsatest mõtetest vaba.

Taotlus: “Ma olen avatud ja võtan vastu oma üliteadvust. Ma lasen oma üliteadvuse endasse.” Tunnetage oma tunnet peas, aju erinevates osades. Pidage meeles, et te ei lasku dialoogi oma kõrgema minaga, see tähendab, et teie tavateadvus on jälle aktiivne. Te lihtsalt lülitate ennast ümber üliteadvuslikku seisundisse. Aju teine pool täitub vaimenergiaga, teie üliteadvus lõimub teie ajuga. Andke maksimaalselt aega, olge lõdvestunud ja paluge üliteadvusel maksimaalselt lõimuda teie kehaga.

Kui te tunnete, et teil on mingid piirangud, blokeeringud ajus, mis ei lase lõimuda, siis öelge taotlusega, et te vabastate kõik blokeeringud oma peas ja valgustage vajalikku piirkonda valgusega.

Vaadake rahulikult ringi. Kas teil on tunne, et te näete mõnda asja hoopis teistmoodi? Kui teil on mingi probleem elus, siis kirjutage see eelnevalt paberile ja siis – üliteadvuses olles – lugege uuesti seda teksti ja vaadake, kas tunnetate seda teistmoodi. Üliteadvuses olles on teil vaba ligipääs tohutule infole.

Alguses on kõige olulisem õppida tunnetama selgelt oma vaimenergiat, oma üliteadvuse olemust. Kui meie üliteadvus on juba meie ajuga piisavalt hästi lõimunud, siis hakkab ta tasapisi juhtimist üle võtma. Ehk tegelikult hakkab meie vaimenergia kokku sulanduma meie tavateadvusega. Meie arusaam iseendast avardub, me hakkame maailma teistmoodi nägema. Tegelikult muutub kogu meie elustiil.

Kuigi uus energiatase maa peal soodustab meie kontakti oma üliteadvusega, siis on teinekord mõnel inimesel väga raske oma kõrgema minaga kontakti saavutada ja sellega lõimuda. Probleem võib olla selles, et inimene pole endaga vaimses plaanis üldse tegelenud, teda on juhtinud läbi elu tavateadvus oma piiratuses. Võib olla on inimene oma olemust tugevalt alla surunud, pole käinud oma eluteed. Kui meie üliteadvusel pole võimalik siin maailmas ennast üldse realiseerida, siis ei püsi ta meie läheduses, vaid teguteb teistes kõrgemates dimensioonides. Teie oma kõrgeltarenenud vaimenergia võib teid näha siin füüsilises elus kui piiratud vähearenenud igavat elu elavat vaimolendit.

Kui inimesel on raske saada kontakti oma vaimenergiaga, soovitan kasutada erinevaid meetodeid, et tõsta oma vibratsioonitaset, koondada oma energiat. Üks efektiivne meetod on AuraTransformatsioon, kus vastava koolituse saanud AuraTransformaator aitab inimesel üle minna püsivalt uuemasse energiasse, vastavalt inimese arengutasemele kas siis Indigo- või Kristallenergiasse.

Kristiina Raie