Kes on Drunvalo Melchizedek?

Drunvalo Melchizedek on Druiidi nimi, see valiti mulle teiste poolt, mina seda ei valinud. Drunvalo tähendab, druiidi terminoloogia järgi, väikest puud, mis kasvab jõesuudme lähedal. Melchizedek on samuti druiidi keelest. Druiidid arvasid, et Melchizedek oli üks nende kõige tähtsamaid aspekte ja nad arvasid, et ta elas maa keskel. See on seotud üle maailma mitmete põlis filosoofiatega. Aga mis see suuremas pildis on? Kui see Universum loodi…ma kasutan selles punktis sõnu ja sa ei saa tegelikult kasutada sõnu rääkimaks seda, millest ma räägin, see on piiratud. Sa pead mõistma, et pole tegelikult sõnu, mis saaks väljendada seda, millest ma rääkima hakkan, see on umbkaudne hinnang.

Kui see Universum loodi, loodi see sellisel viisil, et Jumal otsustas astuda Loomingu sisse ja kogeda seda otse. Kogeda seda teistsugusel viisil, kui Ta seda enne koges. Kui Jumal siia sisse astus, polnud midagi, polnud planeete, tähti, polnud absoluutselt mitte midagi. See oli tegelikult Tühjus, mida teadus kutsub nüüd Nullpunktiks. See on vaakum, mille sees pole absoluutselt mitte midagi. Kui Jumal selle sisse astus, Jumala nime vibratsiooniline sagedus oli Melchizedek. Siis hetk hiljem ja selle juures oli aja järgnevus, loodi Kristus. Melchizedek ja Kristus on omavahel lähedaselt ühenduses.

See on mille pärast Jeesus, kui ta hakkas tegema oma ministeeriumit, ta ei saanud seda teha, ta ei saanud teha tegelikult midagi enne, kui ta sai Melchizedeki Alfa ja Omega ordu liikmeks. Ta pidi enne ühinema Melchizedeki aspektiga, et lõpetada see, mida ta siia tegema tuli. Aga hetkel kui Kristus loodi, loodi ka kolmas osa. See osa on nii Melchizedek kui Kristus. Meil pole sellele nime siin Maal, aga hindud kutsuvad teda Ülimaks Isiksuseks. Ta on Melchizedeki ja Kristuse kogusumma, mistõttu tekkis Kolmainsus, kolm aspekti, mis tekkisid peaaegu koheselt. Kristus on keha, see on kogu Loomingu füüsiline aspekt, planeedid, tähed, päikesed, inimesed ja kõik, mida me võime näha ja isegi kõik, mida me ei näe. Kõik see on osa Kristusest, see on Kristuse keha.

Olid evolutsioonilised sammud, mis algasid läbi Kristuse ja Melchizedeki. On evolutsiooni tsükkel, kus kõrgem teadvus hakkas langema teadvusetasemetest, mida arendati, allapoole ja iga kord, kui neid arendati, liikusid nad aina rohkem alla. Ja see, kus me oleme praegu, on kõige madalam tase, kuhu sa minna saad. See on põhi. On Kristuse ja Melchizedeki tasemeid, mis liikusid kogu selle tee alla siia, kus me oleme praegu. Mistõttu nemad polnud seotud Ülestõusuga, nemad olid seotud Laskumisega. Nüüd hakkame me minema tagasi. Teadvus hakkab tegema oma rännakut tagasi Allikani. Me hakkame tegema tohutuid hüppeid teadvuses. Selliseid, mida keegi pole varem näinud ja see saab olema võimas rännak, kuna me oleme selle juba loonud ja me hakkame nüüd väga tormakalt tagasi liikuma. See paistab võimatuna, aga see pole võimatu, kuna me lõime selle ja me saame sellega hakkama. Ja tõde on, et kõik on Melchizedek ja kõik on Kristus, igaüks on osa sellest energiast, igaühe sees on Jumal. Idee, et osad inimesed on paremad kui teised, pole lihtsalt tõsi. Me oleme kõik sama, samad väärtused, me oleme igal tasemel võrdsed. Kuigi mõned meist on läinud sügavamale või kaugemale kui teised ja omandanud teatud teadmised, mida teistel pole, see ei tee meid paremaks, me oleme lihtsalt avastajad. Nüüd me läheme tagasi, me hakkame kõik jälle ühinema ja selles punktis ei eksisteeri seda kõike enam, me oleme siis jälle Ühtsuses. Siis teatud aja möödudes, mõistad sa, et seal on veel üks samm, sa ei näinud seda alguses, sa võtad selle sammu ja sa lähed isegi kõrgemale ühtsuse tasemele. On üle 100,000 taseme, mille Melchizedek on leidnud ja ära kaardistanud. Sa jätkad liikumist, aga lõpuks jõuad sa tagasi kohta, kus me oleme Üks ja kogu Looming on meie sees. Me peame siis tegema valiku ja see valik on teha täiesti meie Ühtsusel. Me võime minna tagasi, välja siit kogu loomise tasemest ja tagasi Ühtusesse, sinna, kes me olime enne või me teeme järgmise ringi. Kui me seda teeme, saab meist jälle Melchizedek ja elu hakkab meid koheselt kasutama, kuna me siis teame, kuidas elada kõikides dimensioonilistel tasemetel ja teame, kuidas ennast nendes alal hoida. Iga dimensiooniline maailm on üksteisest uskumatult erinev. Võtab kaua aega, et ennast alal hoida kõikides nendes erinevates maailmates. Aga ajaks, kui sa oled käinud kogu tee alla ja kogu tee tagasi üles, sa tead kuidas. See isik muutub väga sarnaseks valge vereliblega, neid kasutatakse elu poolt. Kui kuskil on dimensiooniline probleem, siis Melchizedek ütleb, mida tegema peab ja see on, mis toimub siin praegu. Me hakkame läbi minema tohutust dimensioonilisest muutusest. Mistõttu, Melcizedeki teadvus on tagasi Maa peal, aidates leida viise, et saada iga viimane isik läbi järgmisele eksisteerimise tasemele. Ja pole iialgi olnud aega, kui me pole seda leidnud.

Elades Sedonas

Siin on inimesi igalt poolt ja kõiki huvitavad spirituaalsed ideed, mõtted ja meditatsioon. Isegi prügivedajad on huvitatud UFOdest (naerab). Siin on energia, mis siit välja tuleb. Siin on väga võimsad spiraalid, keerlev energia, mis maa seest välja kerkib. Põlis Ameeriklased, kaua aega tagasi, pidasid seda kohta puhtaks püha pinnaks. Nad ei elanud siin, kuigi nad ehitasid siia maju, aga need olid mõeldud ränduritele. Nad tulid siia surema ja uuesti sündima. Inimesed tulid ja tundsid seda energiat. Kui siia jäädakse pikemaks, siis see erutab neid ja nad hakkavad huvituma vaimsetest asjadest. Võib-olla paneb see Kundalini liikuma, ma ei tea, aga midagi siin on. Ma tegin siin kunagi aastaid tagasi palju tööseminare. Osa sellest tööseminarist oli puhastada emotisonaalkeha. Ma koheselt avastasin, et töötades siin emotsioonidega on erinev kui kuskil mujal, sest teistes kohtades, et inimest avada, võttis palju energiat. Siin annad sa ainult väikese lükke ja nad emotsionaalselt plahvatavad, nad ei saa tagasi hoida. See on parim koht maailmas, mida ma näinud olen, et töötada emotsioonidega.

Õpetused

Ma olen õpetanud meditatsiooni aastast 1984 ja ma olen samuti rännanud põhimõtteliselt sellest ajast peale. Kui minu raamat välja tuli aastal 1999, Elulille Iidne Saladus, Osa 1, siis laiendas see suurelt inimeste huvi selle vastu, mida tegin. Kui järgmine osa välja tuli, aastal 2000, laiendas see seda isegi kaugemale. Kolmas raamat, Elamine Südames, avas täiesti uue meditatsiooni valdkonna. Ma polnud sellest varem raamatutes rääkinud. Uusim raamat, mis nüüd välja tuli, Serpent of Light, see pole meditatsiooni raamat, see raamat räägib minu sisemisest ühendusest põlis hõimudega ja sellest, et midagi juhtub Maal, mis on väga suur sündmus ja mingil põhjusel pole sellest keegi rääkinud.

Maa on täpne koopia inimesest või kui vaadata seda teistpidi, inimene on täpne koopia Maast. Me ei näe nii välja, me pole ümmargused ja me näeme välja teistsugused, aga meie energiaväli, inimese valguskeha, mis meid ümbritseb, selle elektromagneetilise välja kuju, mille diameeter on 16-18 meetrit, on täiuslik sfäär. Selle sees on väga keeruline elektromagneetiline väli. See energiaväli on identne sellega, mis on ümber Maa. NASA on vaikselt hakanud avastama erinevaid osi sellest ja nad nõustuvad selles punktis, ma usun, et nad nõustuvad. Kuna me oleme Maaga sama…viisil, mis moodi energia meie kehast läbi liigub on samuti seotud Maaga. Peaaegu kõigile on tuttav seksuaalne orgasm, aga mitte kõik pole tuttavad Kundaliniga, mis on teine orgasmi vorm. See on sama energia, mis liigub üles teisest kanalist. Ja kui ta seda teeb, siis tal on erinev eesmärk. Seksuaalne orgasm on peamiselt loomiseks, paljunemiseks, aga sellel on palju suuremad tasemed, millest me teadlikud pole. Kundalini eesmärk on sind äratada Jumalale ja kõrgemate teadvuse tasemetele. Viimaks, kui sa koged Kundalini kogemust, siis sa ei saa lõpetada, sul pole valikut, sa pead otsima jääma ja sa teedki seda kogu oma elu.

Kundalini

Sellest see raamat räägib, Serpent of Light. Inimesel tuleb see selgroo põhjast ja liigub t¹akrasüsteemis üles. See liigub nagu madu, siinuslaineliselt. Maal tuleb see tuumast, mis on planeedi juurt¹akra ja liigub samamoodi siinuslaineliselt pinnale. Maa tuum ja poolus, kus ta pinnale tuli, nende vahel on Maa t¹akra punktid. Aga see on ajutine, see jääb ühte asukohta kuskil 13,000 aastaks, Geoloogilises ajas on see üpriski ajutine. Iga 13,000 aastaga liigub see maapinnal erinevasse kohta ja kuhu iganes ta otsustab liikuda, pole meil selle üle kontrolli. Inimesed, kes elavad selles piirkonnas, ma ei tea täpselt, ma võiksin selle välja arvutada, aga see on kuskil 1,200 km raadiuses. Kõikidel, kes selles piirkonnas elavad, paneb see nende Kundalini liikuma. Ja juhtub see, et need inimesed hakkavad olema maailmale õpetajad. Kundalini alles liikus ja sellest see raamat räägibki. Liikumisest sealt, kus ta oli enne, sinna, kus ta on nüüd ja ajaloost selle ümber. Sellega oli seotud kuskil 1000 Põlis hõimu ja samuti olid sellega sügavalt seotud tiibetlased ja hindud. Nad kõik teadsid, et see toimub ja kõik olid tasa ja ei öelnud selle koha pealt sõnagi, see on hämmastav. Sellest võib nüüd rääkida, nüüd kui see on liikunud ja pole enam seal, kus ta oli enne. See oli enne Lääne Tiibeti mägedes. Valguse Madu on maailma Valgus, see on energia, mis ei mõjuta ainult neid, kes selle lähedal elavad, vaid kogu planeeti. See energia oli Tiibeti Lääne mägedes, eemal asetsevas piirkonnas, kus pole iialgi olnud tsivilisatsiooni, millest nad teadlikud oleks. See oli väga kõrgel mägedes, aga seal asetsevas orus. Kaua aega tagasi, 13,000 aastat enne seda aega, ehitas keegi sinna suure valge püramiidi, kus asus Kundalini. See on maailma suurim püramiid, suurem kui Suur Püramiid Egiptuses. Mul oli õnne rääkida uurijatega, kes selle püramiidi leidsid. Nad tulid minu juurde, see on samuti raamatus, aga nad tulid minu juurde sellepärast, mille nad sealt leidsid. Nad ütlesid, et neil võttis 6 kuud, et selle püramiidini jõuda ja see püramiid on terve aasta lume all, valge püramiid, mis on lume all. Iga aasta sulab sealt lumi kuskil kaheks nädalaks ja siis sa võid seda näha ja siis on ta jälle lume all. Mistõttu nad pidid ajastama oma reisi täiuslikult, mida nad ka tegid. Tegelikult, esimene kord nad ei leidnud seda, aga teist korda leidsid. Nad ütlesid, et see püramiid nägi välja nagu oleks see eile ehitatud, see oli veatu. Selle peal polnud mingeid kirjutisi, hieroglüüfe, pilte, ei midagi, peale ühe asja. Ja mitte nagu Egiptuse Suur Püramiid, mis on suletud, see on maailmale avatud. Kui sa sinna sisse jalutad, on seal tohutu sisetuba ja kõrgel seinal on Elulill. See on ainuke asi, mis seal on. Kuna ma õpetasin seda, küsisid nad, mida see tähendab ja miks see seal on. Nii algaski Valguse Mao lugu ja see oli kuskil aastal 1985-86.

Elulille võib leida üle maailma. Maiad teavad sellest, seda leidub Chicken Itzas ja veel ühel püramiidil, kuhu nad mind viisid ja seda näitasid. Esimene koht, kus ma selle leidsin oli 6,000 aasta vanuse seina peal Egiptuses. Ma teadsin tegelikult Elulillest juba varem, sest valgusesfäärid või inglid olid mulle kaua aega Püha Geomeetriat õpetanud. Ma mäletan kuskil esimene kuu peale inglitega kohtumist, tahtsid nad, et ma valmistaks väikese täht-tetraeedri. Ma tegin selle kaheksast väikesest trianglikujulisest papitükist, mille ma kokku panin. Kui ma selle valmis sain, küsisin ma “Mis nüüd?” “Mis väike lollakas asi see on?” (naerab), aga nemad ütlesid, et see on väga tähtis. Mul võttis kaua aega, et õppida Püha Geomeetriat ja mõista seda, mida ma nüüd mõistan. Õppides Püha Geomeetriat, pole vahet, kes sa oled või kus planeedil sa elad, jõuad sa alati Elulilleni, sest see on kõige võti, selle sisse kuulub ülejäänud Püha Geomeetria, tema alla kuulub kõik.

Me oleme nüüd järele vaadanud kümneid tuhandeid erinevaid asju ja mida me leidsime, et pole midagi Loomingus, Universumis, mis pole otseselt ehitatud läbi Püha Geomeetria proportsioonide, kujude ja vormide. Isegi asjad, mille peale sa ei tulekski on geomeetrilised. Kui sa vaatad kristalle, siis sa võid näha aatomeid ja kuidas nad kõik on paigutatud, ja ütled “Olgu, ma näen seda” Või kui sa vaatad viiruseid. Iga viirus on ühel või teisel viisil geomeetriline, väikesed polüeederid. Mõned asjad on ilmselged ja mõned pole seda. Kui sa vaatad taimi, siis nad ei paista väga ilmselged ja on vaja minna natuke sügavamale, et näha kuidas Püha Geomeetria nendega seotud on. Fibonacci on lähedaselt seotud sellega, kuidas orgaaniline keemia lahti rullub. Võti, mis on universumis kõikide asjade taga on Kuld Lõige, mille suhe on 1.6180339 ja see kestab igavesti. See suhe on elule oluline. Elu teab seda intuitiivselt, aga kuna see kestab igavesti, pole see terve number, see on irratsionaalne, pole kohta, kus see lõppeb ja elu ei saa selliste asjadega töötada. Mistõttu elu avastas teise viisi ja seda kutsutakse Fibbonacci jadaks, see on 0, 1, 1, 2, 3, 5, 8, 13, 21, 34, 55, 89, 144, 233 ja see jätkub igavesti. Kui sa vaatad kolme numbrit sellest nagu 3, 5, ja 8. Kui sul on viis ja vaatad eelmist numbrit, mis oli kolm, siis ta tead, et järgmine number on kaheksa, mistõttu elu saab ära määrata kasvu. Kus iganes ta on, saab ta vaadata kus ta oli enne ja seetõttu teab kuhu läheb. See on tähtis sellepärast, et kui sa liidad kolme viiega, saad sa numbri, mis on väga lähedal 1.618. Ja kui liidad viie kaheksaga on see veel lähemal. Kaheksa kolmeteistkümnega on see veel lähemal, kolmteist kahekümneühega on veel lähemal. Kasutades seda teatud jada, jätkab elu liikumist lähemale ja lähemale sellele Kuld Lõike suhtele. Iga kord kui ta kasvab, ta tegelikult liigub lähemale selle numbri täiuslikusele, sest liita see number, mis ta oli enne, selle numbriga, mis ta on nüüd, on see alati lähemal kui eelmine hulk. See ei võta väga kaua, 13+21 on väga lähedal Kuld Lõikele. Kui sa liidad 144+233, oled sa VÄGA lähedal sellele ja kui see liigub kaugemale välja, liigub ta nii lähedale, et inimsilm neid ei erista.

Elulill Kui Kood

See on viis kuidas kõik on organiseeritud, viis kuidas elu organiseerida. Kõik metallid ja kogu keemia ja kõik selline põhineb ilma erandita Püha Geomeetrial. Sa ei saa tegelikult aru, mis toimub keemias, füüsikas, arhitektuuris või ükskõik millises ehitises ilma Püha Geomeetriat mõistmata. Kui sa seda ei tea, siis sa ei tea kõige tähtsamat võtit Loomise juures, kuna sa ei mõista, mida ta teha üritab. Ja mitte ainult seda, ta seob ka ühe subjekti teisega. Ükskõik, mis subjektist sa räägid on see geomeetriline. Viimaks, kui sa mõistad teatud subjekti geomeetriat ja vaatad teist täiesti seosetut subjekti, näiteks muusika ja emotsionaalsed probleemid. Kuidas saavad muusika ja emotsionaalsed probleemid seotud olla? Nad on lähedaselt seotud, aga ma võin seda öelda iga subjekti kohta. Kui sa vaatad muusikat on see täiesti geomeetriline, see on matemaatiline. Paljud füüsikud arvavad, et see on kõige tuum, aga matemaatika ei eksisteeri omapead, see tuli Püha Geomeetriast. Esmalt peab olema kuju, vorm ja proportsioon, siis tulevad numbrid. See on lihtsalt väga algeline viis, aga kui sa näed milline muusika on, võid sa ümber vahetuda emotsioonide peale ja sa võid näha, kuidas nad seotud on. Emotsioonid on hea subjekt, sest sa ei oskaks ette kujutadagi, et nad on geomeetrilised. Nagu armastus, armastus on geomeetriline? Või kadedus, see on geomeetriline? Jah, see on teaduslikult tõestatud. Armastusel on kuju, vihal on kuju. Iga emotsioon, mida me teame, olgu see positiivne või negatiivne, omab vormi, mida sa saad oma käes hoida.

Ma ei üritanud kellelegi midagi tõestada, ainult iseendale. Ma tahtsin olla kindel enne, kui lähen sügavamale, et on ainult üks Jumal. On erinevad religioonid, mis väidavad, et on rohkem kui üks Jumal. Iga religioon ütleb, “Ei, minu Jumal on ainuke, sinu oma on vale.” Seda ma teha üritasin, ma tahtsin olla kindel, et on üks siduv mõte nende kõikide juures. Seda õppides, ühes punktis, muutus see minu jaoks väga selgeks. On ainus mõistus, ainus mõte, mis lõi terve universumi. Ja seda on võimalik vähendada lihtsaks sfääriks. Elulill näitab sulle suhet, kuidas sfäärid saavad sisemiselt ühenduses olla. Kui sa jõuad 19 sfäärini, siis selle kujutisemuster muudab asja väga, väga selgeks. Kui sa liigud vaikselt geomeetriaga tagasi, mõistad sa, et iga viimane asi eksistentsis on sfääri sees. On teine hulk teadmisi, mis on sama vana, kui see universum. Kui sa võtad 13 sfääri, mis tuleb Elulillest välja, seal on viis, kuidas sa saad nad välja võtta. Neid 13 sfääri kutsutakse Eluviljaks, see on nimi, mille ma sellele andsin, sest on 13 viisi, kuidas sa saad võtta mees-jooned (nais-jooned on kurvilised ja mees-jooned on sirged), kui sa võtad need 13 ringi ja ühendad need mees-joontega, seal on 13 viisi, kuidas seda teha, loovad nad 13 erinevat teadmiste süsteemi, mis loovad iga viimase detaili, mida võib üle universumi leida. Ma jõudsin punkti, kus ma ütlesin “Olgu, ma saan nüüd aru.” Ükskõik, mida me vaatame, kuhu läheme või kuidas teeme, tuleb see kõik tagasi sama mustrini. Iga viimane kristall, ja on sadu tuhandeid erinevaid kristalle, aga iga viimane põhineb viiel Plaatoni Kehal, mis on üks sellest 13 teadmiste süsteemist, mis Eluviljast välja tuleb. Viimaks, kui ma seda mõistsin, ütlesin ma “Olgu, kes iganes lõi universumi, oli see üks mõte, üks isik, üks mõistus.” Kui see juhtus..mida me nüüd teame, et sinu mõistusel on kaks poolt, vasak ja parem. Seda, mis neid seob kutsutakse Corpus Callosum. Kui sa tead kindlalt, iga viimane rakk sinu kehas teab seda kindlalt, siis sinuga juhtub midagi ja sa muutud, toimub teadvusenihe. Ma olen seda ise kogenud ja olen näinud seda juhtumas paljudel inimestel. Selles punktis, sinu otsimine ühtsust ja kogu elu igal pool, muutub palju rohkem tähtsamaks, sest sa tead kindlalt.

Duaalsus on täielik illusioon ja see illusioon manifesteerub meie eludes igasugustel erinevatel viisidel. Me arvame, et see on tõeline. Me hindame kõike, see on hea ja see halb, see on neutraalne. Meie sees on asi, mis pidevalt hindab kõike, mis meiega juhtub. Kui sa tead kindlalt kogu elu ühtsust, hakkab hindamine hajuma. Sa hakkad mõistma, et see on illusioon. Peaaegu kõik vaimsed religioonid ja süsteemid, mis on arendatud üle maailma on kõik selleks, et murda maha see polaarsus. Leida viis, kus sa näed ühtsust.

Ühtsusteadvus

Ühtsus on alati olemas. Iga kord, kui sisenetakse duaalsusse on see alati illusioon. See on teadvusestaadium. Meil on teadvusetasemed ise Püha Geomeetrias. Sa võid seda tegelikult näha ja see on tegemist ringi ja ruuduga. Kui sa võtad ruudu ümbermõõdu ja teed selle võrdseks ringiga, saad sa 1.6180339, ilmub Kuld Lõige. On geomeetria muster, mida sa võid vaadata. Ringid ja ruudud laienevad viisil, mida kutsutakse Geomeetriline Progressioon. See algab väikse ringi ja ruuduga ja muutub aina suuremaks. Kui need kasvavad on seal teatud punktid, kus ta on väga lähedal Kuld Lõikele ja kui nad edasi laienevad, liiguvad nad aina lähemale, täpselt nagu Fibonacci jada. On koht, kus elu või inimkond jõuab teatud punkti ja see tase on ühtsusteadvus, sest see on väga lähedal Kuld Lõikele. Ja need inimesed on nagu kogid Kolumbiast, aborigeenid Austraaliast või waitahad Uus Meremaalt, mõned väga väga vanad hõimud, mis lähevad kaugemalegi tagasi, kui meie arheoloogid on ettekujutanud. Vähemalt nende sõnul ja ma usun neid. Neil on teistsugune DNA jada kui meil. Nad on erinevad, sa saad seda näha, sa võid selle teaduslikult ära tõestada, kas nad on seda või mitte. Ja siis oleme meie ja see on järgmine tase sellest välja. Kui sa mõõdad meie teadvusetaseme ringi ja ruutu, pole see isegi lähedal Kuld Lõikele. Me oleme disharmoonilisel teadvusetasemel, aga Looja tarkuses, et saada esimesest tasemest teise, mis on samuti harmooniline, peame me läbima selle koha, kus me oleme praegu. Ma näen seda nagu kivi, mis on keset jõge ja sa proovid saada ühest kaldast teise, mõlemad kaldad on harmoonilised, aga see väike kivi pole väga harmooniline, see pole väga turvaline koht, kus olla. Mistõttu sa maandud seal ja hüppad nii kiiresti kui saad teisele poole kallast, sa ei jää sinna. Me oleme olnud sellel juba 13,000 aastat, mis on väga kiire hüpe, aga kui me jääme siia, kus me praegu oleme, tapame me kõik, sest me pole harmoonias ülejäänud universumiga või isegi selle planeediga. Meie loomus, see kes me oleme, on ohtlik, aga me peame selle läbima. Me peame olema need, kes oleme, see pole vale, see pole halb, see on lihtsalt vajalik. Kui me saame teisele poole, siis me oleme isegi kõrgemas ühtsuse tasemes, kui me olime põlis inimestena. Ja see ongi kõige selle eesmärk, mis Maal praegu toimub.

Ühtsus

Iidsetel aegadel, paljud põlis hõimud kasutasid erinevaid psühhedeelseid vorme. Nad ei kasutanud kunagi midagi sellist, mida kaasaegne inimene kasutab. Need narkootikumid on “halvad” sinu teadvusele, sest nad sunnivad sind minema tagasi alla. Aga paljud psühhedeelsed ained, mida nad kasutasid, San Pedro kaktus, kokalehed ja seened, need on looduslikud asjad. See on üks viisidest, millega nad olid võimelised nägema, et on rohkem teadvuses, viimaks kui nad seda kogesid.

Maailmas on palju ilusaid meditatsiooni viise, mis juhatavad sind. Pole lihtsalt üks teerada. Mulle on näidatud teerada, mida ma õpetan, aga see pole ainus. On ka palju teisi, mis sama hästi töötavad. Tiibeti buddismil on oma ideed, hinduismis on palju ideid, sufismil on teisi ideid, taoism on väga kerge viis, mida elada, et leida eluallikas. On palju! Mida on järele proovitud ja mis on vanad, inimesed on õppinud neid teeradu ja see on toiminud. Kui keegi mõtleb selliste asjade üle, siis nad peaksid proovima neid erinevaid teid. Ma proovisin palju teeradu. Ma proovisin peaaegu kõike, mida sa ette kujutada suudad. Ma ei teagi täpselt, kui palju õpetajaid mul olnud on, aga ühes punktis ma lugesin ja see oli üle seitsmekümne. Inglid tavaliselt andsid mulle õpetaja nime, aadressi ja telefoninumbri, keda ma polnud kunagi varem näinud ja ütlesid, et ma helistaks sellele isikule. Ma helistasin ja küsisin, kas saan tema juurde õppima tulla ja ma õppisin seal nii palju kui sain. Inimestel on väga erinevad vaatenurgad, aga tõde on see, et on ainult üks reaalsus. Seda ma õppisin sellest kõigest. On see mis on, aga on palju viise, kuidas seda ühte reaalsust tajuda ja tõlgendada. Duaalsus, millest sa enne rääkisid, see teadvusetase, kus me praegu oleme, see on ainult üks viis. Universum on õppinud natuke rohkem kui 100,000 peamise viisi, et kui sa vaatad läbi selle läätse, universum näeb välja täiesti erinev. Paljudel polegi tähti ja planeete või midagi sellist, kuigi see on sama koht, aga ta näeb välja teistsugune. Selle 100,000 erineva viisi all on triljonid võimalused. Mistõttu, sa võid vaadata seda polaarsusteadvust, mis on üks viis, kuidas reaalsust näha ja vaatad kõiki loomi, baktereid, putukaid ja kõiki teisi eluvorme, kes on tekkinud sama reaalsustaju viisi alla. See ongi teadvus, see on, kuidas me tõlgendame ühte reaalsust. Ümber keha, elektromagneetilistel, geomeetrilistel vormidel, mis keha ümbritseb, kui me liigume üles, siis sinu tähepanu vahetub erinevaks kujuks/vormiks. Merkaba väli, mida ma õpetasin kahes esimeses raamatus, see on teine võimalus. Esimene on väga lihtne. ©amaanid ja meditsiini inimesed üle maailma on kasutanud seda tuhandeid aastaid, aga see pole piisavalt tugev selle jaoks, mida me teeme. Seda, mida ma nüüd õpetan on täiuslik selle jaoks, mida me teeme, isegi kuigi on inimesi, kes ütlevad, et me vajame rohkem keerulisemaid asju. See on sellepärast, et Maa ümber on praegu sama vorm, mistõttu me oleme Maaga ühel lainel ja kui ta liigub kõrgematele tasemetele, liigume me temaga kaasa. Kui me jõuame järgmisele tasemele, alles siis võime me vahetuda erinevale Merkaba väljale.

Teadmatus hävitab Maad

Globaalne soojenemine on ühenduses teadvusega. Läheks kaua aega, et seda selgitada, aga kõik, mis Maal toimub, Maa telg, kalle, meie orbiit ümber Maa, kõik need asjad mõjutavad seda, kuidas me tõlgendame seda ühte reaalsust. Globaalne soojenemine pole midagi uut. Loomulikult on seda varemgi juhtunud. Me oleme liikunud tagasi 240 miljonit aastat ja see tsükkel on toimunud väga pikka aega. Dr. John Hamakeri töö oli tähtis ja ma usun, et see oli hilistel 60-nendatel, kui ta oma informatsiooni maailmaga jagas. Ta võttis pinnaseproove, mille diameeter oli 15 cm ja 3 meetrit sügavad. Sellega sai ta näha tagasi umbes 200 miljonit aastat. Mida nad avastasin, et jääajad on väga perioodilised. Põhimõtteliselt, jääajad on kuskil 90,000 aastat pikad ja soojaperioodid on kuskil 10-12,000 aastat. Mida nad avastasid, et umbes 90,000 aastat pole üldse saastatust, sest on ainult jää ja pole mingit kasvu, taimi ega midagi sellist, siis järgneb 10-12,000 aastat, kus on saastatust, millele järgneb jälle järgmine 90,000 aastat, kus seda pole. Ja see oli nagu kell, mis läks tagasi sadu miljoneid aastaid. Mistõttu muidugi, see pole midagi uut, aga öelda, et see pole suur asi? Kui me läheme soojaperioodist jääaega on see suur asi, sest Maa keskmine temperatuur langeb -50 kraadi alla nulli, 72 tunniga! Ja see on teaduslikult tõestatud. See langeb kolme päevaga. Kui see juhtub, siis suurem osa elust Maa peal hukuks. See on alati nii juhtunud, see on osa elust. See on, kuidas Maa-Ema selle teinud on. Mistõttu me ei saa öelda, et see on halb või vale, see lihtsalt on nii. Need inimesed olid võimelised välja selgitama millega jääaeg seotud on ja me nüüd teame. See pole teooria, no mõnes mõttes on kõik teooria, sest me ei tea kunagi kindlalt, mida elu järgmisena teeb. See on nagu päikesetõus, mis on teooria. Isegi kuigi ta on alati tõusnud, aga äkki seekord ta ei tõuse, sa ei tea seda kindlalt, aga tõenäolisus on väga kõrge. Mille John Hamaker leidis, et jääajad on seotud mineraalidega, mis on mullas. Me võime alustada jääaja lõpuga. Kui üle maailma saab mullas mineraalid otsa ja need on piiratud, neid on teatud kogus, siis muutuvad puud nõrgaks ja hakkavad surema. Männid siin Ühendriikides, nad ütlevad, et mardikad tapavad neid. Need pole mardikad, kui sa seda uuriksid, siis sa näeks, et on kuus haigust, mis neid puid kahjustab ja millepärast nende puude immuunsüsteem nõrgaks muutub. Mardikad tulevad siis lihtsalt ja teevad lõpu peale. Kui nad oleksid terved, siis ei oleks mardikad võimelised seda tegema. Kui puud hakkavad surema, hakkavad toimuma metsatulekahjud ja iga tavaline puu aaker hoiab 50,000 tonni süsihappegaasi! Kui need metsatulekahjud hakkavad liikuma läbi miljonitest aakritest, vabastab see õhku tohutus koguses süsihappegaasi, mis tekitab kasvuhoone efekti. Nii et isegi kui Maa peal poleks üldse inimesi, juhtuks see ikkagi. Taimestik hoiab tohutus koguses süsihappegaasi. Kui see sureb, põledes, siis ta läheb tagasi atmosfääri ja tekitab kasvuhoone efekti. Meie aitame sellele kaasa, me kiirendame seda. Me lõikame mitu sada aastat oma eludest maha sellepärast, mida teeme. Me ei tea täpselt kui palju, aga 300-400-500 aastat, oleksime me võimelised kauem elama, aga sellepärast, mida me teeme, lisades atmosfääri süsihappegaasi, toome me jääaja lähemale.

Me oleme praegu soojaperioodi lõpus. Me oleme olnud keskmiselt 10,000 aastat soojas ja kui me jõuame lõppu, mineraalid saavad otsa, puud surevad, hakkab toimuma kasvuhoone efekt ja see omakorda hakkab üles soojendama ookeane. Praegu ookeanid ekvaatori lähedal on 30 kraadi, see pole normaalne, see on väga soe. See toodab laialdaselt vett, mis läheb õhku ja kahele poolusele. See hakkab tootma jääd, aga samal ajal, soe temperatuur sulatab seda. Nüüd on selle juures järgmine tegur, mida Dr. John Hamaker ei mõistnud ja see on ookeanihoovused ja kuidas need hoiavad ilmastikumustreid. Mustreid, mida me teame, nagu Saksamaal, neil on teatud aeg, kui tuleb kevad, teatud kuupäevad, see on üle maailma erinev. Sierra kõrb ei anna vihma, aga 13,000 aastat tagasi oli Sierra kõrb vihmamets, mistõttu asjad muutuvad ja miks nad muutuvad? Üks põhjus on see, et ookeanihoovused muutuvad. Me kipume arvama, et elu on alati siin Maa peal nii olnud. Tegelikult see kliima, milles me praegu elame on ainult 150 aastat vana. Enne seda oli meil täiesti erinev kliima. See oli sellepärast, et Atlanti ookeanihoovus 14 sajandil aeglustus. Põhjustades, mida ajalugu kutsub, väike jääaeg. See oli ajutine aeg, kus ookeanihoovuste pärast, mis kontrollib neid ilmastikumustreid, temperatuur langes. Ühendriikides põhjustab see, et ida rannik muutub meeleltult külmaks ja läände, kus me nüüd oleme, tekib põud. Aastal 1770, kui Georg Washington siin oli ja kui sa vaatad temast pilte, kus ta liigub mööda Delaware, näed sa hiigel jäätükke hulpimas mööda Delaware, sest me olime keset väikest jääaega. See kestis ainult 1300-1850. Siis lõid hoovuseid jälle sisse ja me oleme tagasi soojas kliimas. Anasazi, kes oli teine iidne inimeste grupp, kes elasid siin Ühendriikides. Ei mõisteta miks nad kadusid. Nad küsivad “Miks paistab, et nad lihtsalt ainsa päevaga lahkusid ja kadusid?” Nad ei seostanud selle aja ilmastikumustrit. Nad olid selles piirkonnas 46 aastat ilma ühegi vihmapiisata. Nendel polnud mingit valikut, nad pidid lahkuma.

Me võime näha satellitidelt, et ookeanihoovused, eriti Atlanti ookeanihoovus, võtab tormakalt hoogu maha ja ta on jõudnud staadiumi, kus ta on võrdne sellega, mis oli 14 sajandil. See tähendab, et sellele järgneb väga varsti vähemalt väike jääaeg. See oleks Euroopale hävitav, sest ainuke põhjus miks neil on soe kliima on sellepärast, et hoovus voolab põhja ekvaatori kuumusega, mis soendab selle piirkonna üles. Kui Golfi hoovus võtaks hoogu maha või jääks seisma, oleks see Euroopale hävitav, uskumatult hävitav. Aastaks 2005 polnud enam kahtlustki, et see toimub. Tegelikult isegi aastal 2004, kui meil oli juba piisavalt andmeid, polnud enam kahtluski. Ta isegi vahetas kuju, kuna ta nii palju aeglustus. Ma läksin Saksamaa televisiooni ja rääkisin, et teil on suur probleem. Te peate hakkama plaanima. Nad olid mu peale väga vihased. Ma sain igasuguseid vihakirju, mis ütlesid, et ma olen hull ja ei tea, mida räägin. Aga ma sain kirju Sir David Kingilt, kes töötab Tony Blairi all. Ta ütles, et iga sõna, mida me ütlesime oli tõsi. Ta nõustus meiega. Andrew Marshall, Pentagonist, Bush ei tahtnud, et ta räägiks sellistest asjadest, aga ta tegi seda ikkagi. Ta andis välja 7, veebruar, 2004, Fortune ajakirjas kõik Pentagoni saladokumendid ilmastiku kohta. Ta näitas satelliidipilti milline oli põhjapoolus kuskil 30 aastat tagasi ja siis näitas ta 2004 aasta oma. See oli 42% sulanud! Ja järgmine aasta, kõige suurem jääpank põhjapoolusel murdus lahti. See oli otseselt ookean vett, mis sulas ja murdus lahti. Kui need mineraalid otsa saavad, hakkab põhjustama see kasvuhoone efekti ja see hakkab ookeane üles soendama, mis omakorda hakkab sulatama pooluseid. Kui poolused hakkavad sulama, põhja ja lõunapooluse jää on mage, mitte soolane. Nende hoovuste mootoriks pole kuumus, see on sool. Kui sa vaatad Atlanti hoovust, tuleb see pinnale ekvaatori juurest ja see on nagu kuum jõgi, mis ujub pinnale ja suundub põhja. Ta jätkab põhja liikumist ja jõuab Gröönimaale ja nii kaugele, kui ta minna saab ja siis ta langeb ookeani põhja. Mis teda langetab on sool ja see on, mis tõmbab vett üles, see on mootor. Kui ta läheb ookeani põhja, siis ta liigub seal, kuni ta jõuab tagasi ja siis kuumus tõuseb jälle üles ja liigub pinnale. See on suur kolmedimensiooniline ring, mis nii liigub. Aga see on sool, ilma soolata ei saaks seda olla. Kui poolused sulavad ja põhjahoovustest ujub välja miljardeid ja miljardeid galloneid magevett, siis ookeani soolsus langeb, nii see töötab. Mai 2005, ma hoiatasin Euroopat nii tugevalt, et nad tahtsid seda tõestada. Inglismaa saatis oma allveelaevad sinna, kus need hoovused langevad ja nad tegelikult mõõtsid neid. Nad tulid tagasi olles shokeeritud! Hoovused on langenud 80%. Mai 2005 voolasid need ainult 20% sellest, kuidas nad peaksid voolama. Sellepärast pidi terve Euroopaliit kokku tulema ja ütlema “Meil on probleem”. See tähendab, et väga varsti, see ilm, mis neil on, kaob. Ja see kaob, kui vaadata teaduslike tõendeid, kolme päevaga! Ja järsku leiavad nad ennast aastaringses talves, nad ei näe enam päikest 90,000 aastat. See on stsenaarium, mis me arvame juhtub. Kuna see on minevikus sadu tuhandeid kordi juhtunud.’

Time ajakiri andis välja terve väljaande, mis oli veerand tolli paks. Nad ütlesid, et ma polnud aru saanud sellest, et see pole ainult Atlanti ookean, mis aeglustub, kõik ookeanid aeglustuvad. Kõik hoovused hakkavad aeglustuma. See tähendab, et juhtub midagi palju enamat sellest, mis juhtus 14 sajandil. Kui see juhtub, siis tuleb tõeline jääaeg, ülemaailmne. Al Gore teab seda, aga ma arvan, et ta kardab tõde rääkida, sest tõde on hirmus.

Lõunapoolus on minu jaoks huvitav, sest seal on nii palju jääd, et tõsta maailma ookeanid kuskil 61 meetrit. Ma mäletan, kuskil neli aastat tagasi, kui Larsoni jääpank lahti murdus ja tõstis terve maailma ookeani umbes 16 tolli. Nad ütlesid, “Ah, see on väike asi,.” Ja need samad teadlased ütlesid, et Larsoni jääpank ei murdu kunagi lahti, sest see on olnud seal miljoneid aastaid. Järgnev aasta, Larsoni jääpank murdus lahti. Siis nad väitsid, et see sulab pool aastat, kuna see oli osariigi suurune, see oli tohutu. Aga ta sulas 30-45 päevaga ja see tõstis terve maailma ookeani peaaegu toll. Aga mis mulle muret tekitab ja teadlased, keda ma tean, on väga mures sellepärast, midagi, mida kutsutakse Rossi jääpangaks. See on paar kilomeetrit kõrge ja praegusel hetkel ta murdub. Ma rääkisin ühe teadlasega, kes sellega töötab ja nad kardavad, kuna seal arenevad augud, kus voolab basseini täis vett välja ja see sööb kogu tee alla panga põhja, kus nad avastasid, et vesi seal tormiliselt voolab. See vesi surutakse tagasi üles, mis omakorda teeb auke suuremaks, mis sulavad kogu tee jälle põhja, surudes veel rohkem vett üles, tehes auke veel suuremaks. Nad usuvad, et see murdub. Kui Rossi jääpank lahti murdub, esiteks, tekitab see tsunami või loode lainetuse, millist see maailm ei oska ettegi kujutada. Kui sa suudad ette kujutada kuidas kolm kilomeetrit lai jääpank vette kukub, siis kui kõrge see laine olla võib?

Kui see täiesti sulab, tõstab see teve maailma ookeani peaaegu 5 meetrit, see on juba teaduslikult ära arvutatud, aga 90% jääst läheb vee alla ja sel juhul tõstab see, ma arvan, koheselt kuskil 4 meetrit. Tsunami tuleb, et tasakaalustada ja see saab olema massihäving, mida pole keegi siin Maal kunagi ette kujutanud. Peaaegu kõik rannikulinnad oleksid vee all. See võib juhtuda homme, tõsiselt, see tõesti võib. Nad ei saa isegi enam pragu mõõta, sest varem panid nad kaablid ühest otsast teise ja kui see murdus, teadsid nad, et see liigub. Jääpank ise sulab 27,5 meetrit aastas ja et näha, kas see liigub, pidid nad lõikama ära 27,5 meetrit ja panema kaablid, et saada vaadata ühe aasta kasvu. See sulab sinna tasemele järgmise aastaga. Kui see jääpank läheb, saame me äratuse. Uuri, mida maailma teadlased räägivad, see pole ainult üks mees, kes seda väidab. Aga kes seda ei taha? Kõik korporatsioonid, naftafirmad, nemad ei taha lõpetada nafta kasutamist, nad ei taha minna alternatiiv viisidele, mis meil juba on. Me võime vahetada iga viimase ja ma mõtlen iga viimase tehnoloogia, tehnoloogiatega, mis on puhtad ja palju paremad, mis ei teeks Maale üldse kahju. Aga me peame mõistma, et isegi kui inimkonda siin poleks, toimuks see ikkagi.

Kuidas me saame inimkonna päästa?

Mida ma olen õppinud inimteadvuse kohta ja põlis inimestelt üle maailma, on vibratsioon ja viis, kuidas olla. Nad kõik räägivad minuga sellest. Nemad teavad, et need asjad on tulemas. Maiad hakkavad andma kõigest sellest oma ennustused ja nemad teavad, et see tuleb. Seal on viis, et kui sa oled ühenduses Maa-Ema ja Taeva-Isaga läbi oma südame teatud viisil, võid sa seista ja sa ei pea isegi mitte muretsema. Juhtub see, et Maa-Ema tegelikult muudab sinu ümber reaalsust. Ta valib need inimesed välja kellel on see vibratsioon, need inimesed, kes on oma südames ja ta hoiab nad elus. Mistõttu see on suur saladus, mida teati juba varem. Inimesed on võimelised muutma maailma enda ümber, põhinedes oma võimetel jääda südamesse. Kui sa elad oma mõistuses, siis põlisinimeste sõnul, pole sul võimalustki.

Me oleme töötanud asja kallal, mida me kutsume “Teadvuse Ümber Keeramine”. Me alustasime inimese valguskehast ja kaardistasime selle ära. Peale seda läksime sisemisse ajustruktuuri, käbinääre, ajuripatsid, talamus, jne, ja vaatasime, kui hästi see töötab. Suuremal osal inimestest, Merkaba või valguskeha ei tööta. See on nagu seeme, see on olemas, aga see ei tööta. Isegi kui sa selle aktiveerid, on selle juures rohkemat. Sellest pole räägitud üheski raamatus. Tuleb välja veel üks raamat, mis võttis mul kaua aega, et seda mõista ja need olid põlis inimesed, kes mul seda kõike õpetasid. Nemad teavad aju paremini kui suurem osa ajukirurge, see on hämmastav, mida nad teavad selliste asjade kohta.

On kaheksa kiirt, mis tuleb peast välja või peaks tulema. Kui pea on terve ja korras nagu valguskeha ise, kui see töötab, hakkab see keerlema ja tegema sääraseid asju. Need kaheksa valguskiirt on inimesel taandarenenud väikesteks värvideks, mis pead ümbritseb. See paistab peaaegu nagu udu. Aga läbi teatud arusaamise, hingamise ja tajuvuse, need kiired hüppavad välja, tekib su pea ümber sfäär ja sa hakkad helendama. Sa võid seda teaduslikult näha. See on osaliselt, kuidas see väline maailm loodud on. Selle kõige juures on ühendus. On kolm erinevat nääret ja kolm t¹akrat, mis peavad olema ühtlustatud ja kui nad seda on, ja töötavad koos, siis avaneb su kolmas silm. Kolmas silm on siis valmis vastu võtma midagi kuskilt sinu kehast, mida me nüüd teame on süda ise. Peidetud sügavale südames on väike ruum, mida Stanford läbi Südame Matemaatika proovib ära kaardistada ja teaduslikult kirjeldada, kus loomine aset leiab. See on, kus kõik need tähed ja planeedid tulevad. Kui sa lähed tagasi 6000 aastat, siis seal oli raamat, mis räägib 108 inimesest, kes läksid oma mõistusest tagasi südamesse ja kirjutasid hiljem oma kogemusest. Seal nad kõik räägivad, et kui sa lähed oma südamesse, sa pole enam oma ajus, sa oled südames, vaatad ringi ja seal on kõik tähed, täpselt nagu nad siin on. Seal on Orioni vöö, sama ruumi kaugusetunnetus, kõik on sama. See on peaaegu nagu inimkeha tegi koopia sellest reaalsusest, aga mida me nüüd teame ja mida iidsed õpetused kõik ütlevad, et see on koht, kus see algselt loodi. Ja sealt kõik need kujutised tähtedest ja planeetidest tulevad, kaasaarvatud Maa, need kujutised olid edastatud läbi toroidse energiavälja, mille Stanfordi ülikool on leidnud. Toroidne väli on unikaalne, pole ühtegi teist sellist vormi eksistentsis, see on esimene vorm, mis tuleb välja loomingust. See vorm on inimese keha ümber ja tuleb välja südamest. See on suur, selle diameeter on 2-3 meetrit ja selle sees on ka väiksem väli. Nad teavad, et see tuleb välja südamest, koos selle väiksema väljaga. Kujutis, mis tuleb südamest, tuleb välja mööda neid jooni valgustorudeni, mis tuleb välja sinu peast ja nad võtavad need vastu, mis tekitab kolmandas silmas mustri. On ka geomeetriline väli, mis on ümber sinu keha, mille Leonardo Da Vinci avastas ja see on põhimõtteliselt ekraan kuhu kujutised projekteeritakse. Südame sisemaailm projekteeritakse välja läbi mõistuse ja meie arvame, et see on tõeline. Me tegelikult kõnnime ringi oma mõistuses, see pole tegelikult tõeline, see on illusioon. Ja nad on öelnud seda 6,000 aastat! Hindud kutsuvad seda maajaks, mis tähendab illusiooni, mis tegelikult tähendab pole tõsi. Iidsed õpetajad ja valgustunud kaua aega tagasi teadsid seda. See on, kuidas loomine aset leiab.

See on sobilik koht rääkida DVDst, mille nimi on “Saladus”. Saladus räägib, kuidas luua läbi mõistuse. Sa võid luua kõike, mida sa endale tahad. Sa võid luua endale raha ja kõike selliseid asju, mida nad rääkisid või sa võid luua iseendale tervendust ja teha oma keha tervislikumaks, või tuua enda juurde inimesi keda tahad. Selle taga räägivad nad külgetõmbe seadusest, kus sa lood endale kõike, mida sa mõtled ja tunned. Sa lood vibratsiooni ja siis see energia hakkab sinu poole liikuma. Muidugi, see kõik on tõsi, aga see on oletades, et mis on meie ümber on loomingu allikas ja tõeline. Ja see on samuti oletamine, millest nad aru ei saanud, kui selle kirjutasid, aga millest Tiibeti budism ja mõned teised aru said. Saladuse kirjutamine pole uus. Gregg Braden kirjutas raamatu “Isaiah Efekt”. See põhineb kirjutisel, mis leiti savipotist ja on 2500 aastat vana. See leiti selle lähedaltn, kus leiti Surnumere Käsikirjad ja see räägib täpselt samast informatsioonist, mida räägitakse Saladuses. Et su mõtted põhinevad loogikal ja sa võid minna sinna kuhu sa suunad oma tähelepanu ja oma taotluse, ja su taotlusel on kolm põhilist mustrit, mis juhtub sinu mõistuses, südames ja kehas. Kui sa paned need kõik asjad üheaegselt tegevusse, siis sa saad täpselt selle, mida taotled. Aga mida Saladuse loojad ei mõistnud, see vahend mille läbi loomine toimub on mõistus, aju. Aju on polaliseeritud vahend. Sul on vasak ajupoolkera ja parem ajupoolkera, ja samuti ka esikülg ja tagumine külg. Ta liigub läbi, mida ma usun, 64 jaotusest. Sama 64 jaotust, mis on koodonitel inimese DNAs.

Mistõttu on võimalik luua endale, mida tahad või mida taotled. Aga sa saad samuti täpselt sama võrdse jõu, mis tuleb sinu aju tagaküljelt, mida sa ei näe. Meie silmad näevad ette, aga me ei näe taha. Mistõttu sa saad seda, mida tahad eest poolt ja saad samuti täpselt selle, mida sa ei taha tagant poolt. Dr. James Hart, Kaliforniast, on üks kahest suurimaist ajuspetsialistist, kes kunagi elanud on. Ta nõustub minuga ja nad on teaduslikult leidnud, et sa võid luua ajuga kõike, aga sa saad alati ka selle vastandi. Maailmas on 6,5 miljardit inimest ja suurem osa tahab rahu. On suured ringid inimesi, kes palvetavad maailma rahu, aga nad ei saa seda kunagi, nii kaua, kui nad palvetavad läbi aju. Nad saavad maailma, kus pooled on rahus ja pooled sõdivad. Nad jäävadki looma pool rahu ja pool sõda, kuniks nad õpivad looma teisel viisil. On teine viis, mida põlis inimesed üle maailma ja iidsed Tiibeti budismi inimesed meile räägivad, et sa võid luua sealt, kus algsed tähed ja planeedid loodi, mis on südames. Kui sa lahkud ajust, viska see minema, saa sellest lahti ja mine alla südamesse. Seal võid sa teha sama asja, sa võid seal luua, sa võid luua kõike, mida tahad, sa võid muuta maailma ja sa ei saa vastandiefekti. Teine viis, kuidas seda selgitada oleks, et meil on kaks südametsakrat. Üks on rinnakorvi üleval ja teine on sellest tsakrast kesmiselt 7,3 cm kõrgemal. Alumine on otseselt ühenduses südamega ja ülemine südametsakra on ühenduses parema ajupoolkeraga. Meil on emotsionaalkeha millega me kõik tuttavad oleme. Me tunneme armastust, viha, rõõmu, kurbust, me võime tunda kõike neid asju, aga kõik see tuleb meie parema ajupoolkera emotsionaalkehast, mis on ühenduses ülemise südametsakraga. Suurem osa inimesi ei tea, et meil on teine emotsionaalkeha, mis on ühenduses südamega. Sellel emotsionaalkehal pole polaarsust ja see on ainuke koht, kus sa saad kogeda seda, millest kõik räägivad, tingimusteta armastust. Selles kohas võid sa tegelikult seda kogeda. Aga ajus, kus suurem osa inimesi abiellub, nad armuvad läbi aju, nad näevad üksteist, ta on ilus, nad tahavad üksteist, nad abielluvad. Aga sellises suhtes nad räägivad, kui palju nad üksteist armastavad “Ma armastan, armastan, armastan sind” Siis üks ütleb midagi, mis teeb haiget teise inimese egole ja järsult ta vihkab teda, nad hakkavad üksteise peale karjuma ja ütlevad valesi asju. See on ajuarmastus (naerab), aga on armastus südamest ja ükskõik, mida sa ütled või teed, sa võid kellegi tappa, aga kui nad sind armastavad, see ei muudaks seda armastust. Seda kogetakse harva. Naised saavad selle kogemuse tavaliselt lühikeseks ajaks. Nad saavad lapse, laps sünnib ja ta on rinnal, ta vaatab last esimest korda ja nüüd nad armastavad seda isikut südamest, mitte ajust. Nad sureksid selle lapse eest, nad annaksid hetkega oma elu. See on tingimusteta armastus.

Kokkuvõte

Lõpetuseks tahaksin ma rääkida sellest ajast, kus me praegu elame. See muutuse kulg hakkas siis, kui inimkond algas. Kuskil 100 aastat tagasi, ratsutasime me ringi hobustega. Kuule mineku ideed või lennates kosmoses, arvutid, mobiiltelefonid ja kõik selline polnud isegi meie kujutlusvõimes. Me ei arvanud, et need on üldse võimalikud. Me oleme teinud transformatsiooni viimase 100 aastaga sellise, mida pole inimkond kunagi varem näinud ja ainuke asi, mida ma öelda saan on, et see on alles algus. Me jätkame liikumist sellel teerajal, mis juhatab meid kohta, mida meil on praegugi raske ette kujutada. Isegi kõik star trek ja kõik selline, mida me oleme ettekujutanud. On muutus toimumas, mis on hämmastav ja ainuke asi, mida ma teilt palun, et sa mäletaksid, sa oled lähedaselt ühenduses Jumalaga, sind ei vigastata läbi selle, sind ei jäeta maha, sa oled universumis tähtis. Tegelikult universum ei saakski eksisteerida, kui sina ei eksisteeriks. Sa oled hädavajalik kõiges selles, mis toimub ja ainuke asi, mida sa tegema pead on lõdvestuma, mitte kartma ja uskuma sellesse, kes sa oled. Uskuma oma lähedasele ühendusele Jumalaga. Siis juhtub kõik kergelt, ilma mingi valuta või probleemita. Ainuke asi, mida sa tegema pead on mäletama, et sa oled Jumalaga üks. Tulevad tohutud muutused. Muutused, mis seda maailma tuumani raputavad. Vana viis hävineb, Shiva kõnnib uuesti. Finantssüsteemid murduvad ja kõik, mida me teame kukub kokku, sest see on kuidas see olema peab. Vana tsükkel, vana meestsükkel hävineb ja me siseneme uude naistsüklisse, Valguse naistsüklisse. Tema juhatab meid alati tagasi tasakaalu ja harmooniasse. See on juhtunud nii mitu korda varem, see pole midagi uut. Ära hoia kinni vanast viisist, sest vana viis kaob. See kaob otse su silme ees. Aga su silme ette ilmub samuti midagi uut, ilusat, hiilgavat. Tea, et see juhtub sinu ja sinu perekonnale, ja kogu elule igal pool. See pole sõda, see pole tähesõjad, see on evolutsioon. See on osa kosmilisest DNAst, mis on algusest peale plaanitud. See on põnev aeg olla elus, see on tõelise õnne aeg. Sa hakkad mäletama kõike, mida sul on vaja mäletada . Sa oled täiuslik nii nagu oled, isegi kuigi sa ei pruugi nii arvata. Sa võid mõelda “Ma ei saa isegi oma arveid maksta, ma ei oska suhet hoida, minu lastel on probleemid.” Jah, ma tean. Me kõik kogeme seda. Aga sinu sees on hiilgav valgus ja see valgus ilmub sinu seest õigel momendil välja ja ainuke asi, mida sa tegema pead on uskuma ja ootama. See kõik juhtub. Pole põhjust hirmuks, ainult põhjust rõõmustada. Ma armastan teid kõiki, ma tõeliselt armastan. Ja ei lähe kaua, kui me oleme teisel ekisteerimise tasemel, mis punktis sa mõistad seda kõike, millest ma räägin.

Drunvalo Melchizedek

___________________________________________

Drunvalo on pidanud paar aastat tagasi Mehhikos loengu. Keegi on selle videosse jäädvustanud ja YouToube´i pannud hispaaniakeelsete subtiitritega. Keegi teine hea inimene on eestkeelsed kokkuvõtvad tekstid ka juurde pannud. Aitäh sulle, kes sa viitsisid seda teiste heaks teha!

1

http://www.youtube.com/watch?v=6mLiW-suUSo

Kõik maailmareaalsuses põhineb “pühal geomeetrial”. Ka emotsioonidel on oma muster, mis samuti põhineb pühal geomeetrial. See oli vahepeal täielikult unustuses. Rudolph Steiner ja mõned teised hakkasid seda pikkamööda mõistma meie tsivilisatsioonis. 6000 aastat tagasi elulill ja püha geomeetria oli tuntud kogu planeedil. Masadas on templis elulille kujutis seinal jne. Elulille tsentris on moodustub üks kujund, eluseeme, mida on leitud vana kreeka varemetes. 18 kohas ümber Vahemere on elulille leitud. Eluseemne kujutis on leitud Tiibetis, kus see oli karbil, milles hoiti viljaseemet.

2

http://www.youtube.com/watch?v=hQ5jUYmt1tI&NR=1

Elulille kujutisi leidub kõikjal meie planeedil. Egiptuses on elulille kujutis 6000 vanusal müüril. Leonardo Da Vinci, kes oli masoon, uuris elulille väga põhjalikult. Hiinas oli ja on elulille kujutis väga populaarne. Keelatud Linnas, Hiina kuningapalees, on väga palju elulille kujutisi. Ka templites. On ka eluseemne kujutisi templites. Kui Druvalo pidas Jaapanis loengut, selgus, et Shito preestrid austavad metatroni kuupi, kuid olid unustanud, mis see on. Ka vabamüürlased on unustanud palju pühast geomeetriast, nende teadmised ei ole täiuslikud. Elulille mustrit saab jätkata, miks piirduti vaid 19 ringiga? Selgub, et kui järkata seda mustrit, tekib 13 ringist moodustunud struktuur (see oli vanades kultuurides nii püha, et selle avalikult näitamise eest kehtis surmanuhtlus) “eluvili”.

3

http://www.youtube.com/watch?v=e6_Wa7N_264&feature=related

Sirged on meheliku energia kandjad ja kõik kõverjooned kannavad naiselikku energiat. Kokku sirged ja kõverjooned moodustavad äärmiselt keeruka süsteemi. See on Metatroni kuup. Selle alusel saab moodustada Platoni kehad (viis keha). Tegelikkuses on vaid üks reaalsus. On veel 12 Platoni kehadel mitte põhinevat süsteemi, mis ulatuvad eksisteerimise teistele tasanditele (kokku 13). On isegi süsteem, mis määratleb teadvuse kui sellise eksisteerimise vormi.

4

http://www.youtube.com/watch?v=5vvUNXvVHwE&NR=1

Kõik kosmoses põhineb pühal geomeetrial ja viiel (tegelikult kuuel) Platoni kujundil. Selle teadmise alusel rajaneb alkeemia kui teadus. Alkeemias nimetatakse platoni kehasid. Tuli (tetrahedron), maa (kuup), õhk (oktahedron), vesi (ikosahedron), eeter ehk prana (dodekahedron). DNA molekul põhineb samadel püha geomeetria printsiipidel.

5

http://www.youtube.com/watch?v=LB0B_rCsVNw&NR=1

Inimkeha hakkab arenema munarakust täpses vastavuses püha geomeetria printsiipidele. Esimesed kaheksa rakku inimorganismi moodustumisel on täpselt sama proportsiooniga kui täiskasvanud inimene püha geomeetria aspektist. Kepler oletas, et samad proportsioonid laienevad ka meie päikesesüsteemile. Kepler ei saanud seda tõestada, sest tal ei olnud keskajal täpseid andmeid, kuid tänapäevaks on NASA kindlaks tinud, et täpselt nii see ongi. Meie planeedi inimeste keskmised proportsioonid vastavad täpselt püha geomeetria printsiipidele ja meie planeedi proportsioonidele.. Igal organismil on erinevad pühele geomeetriale rajanevad struktuurid.

6

http://www.youtube.com/watch?v=x2Va8c72vYI&feature=related

Inimkeha kõik proportsioonid inimkehas on rajatud pühale geomeetrilale. Samal ajal meie planeet Maa vastab täpselt inimkeha proportsioonidele ja püha geomeertria proportsioonidele. Meie päikesesüsteemi proportsioonid ja planeetide asukohad selles vastavad täpselt pühale geomeetriale. Meie Päikesesüsteem liigub läbi kosmose koos Siriuse süsteemiga (need moodustavad ühtse süsteemi) samuti täpses vastavuses püha geomeetria printsiipidega (99,8-99,9 % täpsusega.) Kevadpunktiga kooskõlas ja vastavuses püha geomeetria printsiipidlel on ehitatud suur osa meie planeedi templitest.

7

http://www.youtube.com/watch?v=Rs4ZNxqw-eQ&feature=related

Richard Hogland analüüsis seda viljaringi (pildil). See mees leidis ka näo Marsilt ja hulga püramiide, neid on ca 25, üks neist on 10 miili kõrge. Richard Hogland võttis ühendust Drunvaloga, kes rääkis temale täht-tetaheedrist ja selle universaalsusest. Selle viljaringi seest leiti samad proportsioonid- see on komlememõõtmeline täht-tetahedron sfääri sees. Inimkeha sees ja ümber on täht-tetrahedron sfääri sees. Sellega on ühendatud 12 tshakrat inimese sees ja 13-nes väljaspool keha. Õige hingamise juures ja õige ajutegevuse juures on võimalik ligi pääseda täht tetrahedroni energiale, see ongi merkaba aktiviseerimine. See on tuntud sama nime all Israelis, Egiptuses jne. Egiptuses teati, et merkaba viib inimkeha ja peenkehad (ja hinge) kõrgematesse dimensioonidesse.

8

http://www.youtube.com/watch?v=J5aXV46O9hc&NR=1

Richard Hogland avastas, et viljaringides sisaldub matemaatilist informatsiooni, mida teavad vaid mõned inimesed. Kõik rajaneb pühal geomeetrial. UN hakkas asja uurima ja selgus, et Maa tõmbab energiat hüperdimensionaalselt tasandilt. Põhjapooluse ümber puhuvad seetõttu heksakonaalsed tuuled ja põhjapooluse ümber on heksagonaalne jääst moodustis. Ühes kuupsentimeetris vaakumis on selline kohus energiat, et sellest saaks materialiseerida kogu meile nähtava universumi (tähed, galaktikad) nii kaugele kui Huble teleskoop ulatub vaatama. Olen näinud 43 vaakumenergiat kasutavat masinat, 2 neist töötavad hästi. Valitsused ei taha neid kasutusele võtta. Merkaba pumpab energiat vaakumist inimese jaoks. Samamoodi planeedi jaoks ja tähtede jaoks pumbatakse Merkaba jaoks energiat vaakumist. Iga inimene saab ammutada merkaba kaudu lõputult energiat vaakumist. See ei ole religioon, see on tegelikkuse omaduste kasutamine.

9

http://www.youtube.com/watch?v=qozehIuz42c&NR=1

19,48 kraadi põhja (lõuna) laiust on maa peamised vulkaanid Popo vulkaan Mehhikos jne. , päikesel päikeseplekid, Jupiteril “punane plekk (keeristormi kese)”. Täht-tetahedron on ka päikese sees aktiveeritud, selle kohaselt paiknevad päikeseplekid. Kogu loodus ja inimkeha on rajatud Pühale Geomeetriale.

10

http://www.youtube.com/watch?v=lQrMXsfiZik&feature=related

Viljaringides on antud sedme süsteem, mis Püha Geomeetria kosmliste ühendprintsiipide alusel annab seadme skeemi, mis ühendab meie poolt nähtavat reaalsust kõrgema taseme reaalsusega. (2009.a. ilmus taas taolisi viljaringe. H.O. märkus) Metallist MerkaBa taolised laevad on madlalt arenenenud tsivilisatsioonide sõiduvahendid. Metallist UFOdega lendavad luuserid. Tegijal on plasmalaev (ehk valguslaev). Kui piloot laevast välja tuleb, siis plasmalaev muutub väiksemaks. Mehhiklased on näinud neid valguslaevu (plasmalaevu) väljumas vulkaani kraatrist Mexic City läheduses.

11

http://www.youtube.com/watch?v=m88hkCM8S9A&NR=1

Plasmalaevad väljuvad Mehhikos vulkaanikraatritest. See on kunagi meie taoliselt planeedi pinnal elanud tsivilisatsioon. Nad hävitasid oma tolleaegse tehnoloogiaga elukeskkonna. Siis tulid neile appi kõrgemate tsivisatsioonide esindajad, kes kirjeldasid lihtsalt seda, kes nad on ja millise arengutaseme nad on saavutanud. Saadud informatsioonist arusaamiseks kulus ca. 100 aastat. Selle info omandamise tulemusens saavutas meie planeedil elanud algeline tsivilisatsioon hoopis uue arengutaseme; nad tegid otsuse minna elama meie planeedi sisemusse. Nüüd nad väljuvad oma palsmalaevadega vulkaanide kraatritest, et ka praegusele tsisvilisatsioonile õht-teist õpetada. Ilmselt on tulnud aeg. Carlos Diaz on nende laevade pardal olnud ja selelst raamatu kirjutanud. Selle tsivilisatsiooni imimesed oskavad meile õpetada, kuidas tervendada oma planeet (ületada keskkonnaprobleemid jne). 500 USA mõjukat isikut tulid ajakirjanduse ette ja teatasid, et teiste tsivilisatsioonide inimesed eksisteerivad ja on siin kohal. Ajakirjandus ei pööranud sellele mingit tähelepanu. Edward Bullworth, USA õhujõudue kapten kirjutas detailse raamatu UFOdest. Selles ei olnud midagi varjatud, ohvitseride nimed jne. olid kõik sees. Ta oli “sinise raamatu” projekti juht. 1947 UFOd hakkasid ilmuma USA sõjaväebaaside kohale, siis Euroopas, siis Jaapanis. Tal oli kogu USA sõjaväe info. Siis ta läks erru ja kirjutas raamatu UFOdest. UFO on tema leiutatud termin.

12

http://www.youtube.com/watch?v=ZuNFJHAHkJM&feature=related

1952 USA spetsialistid tulid järeldusele, et meie planeedil ei ole tehnoloogiat, mis võimaldaks ehitada “lendavaid taldrikuid”. UFOdest avaldati 1952 raamat. Selles on detailid kuni ohvitseride nimedeni, kes olid asjast teadlikud. Autor suri 35 aastaselt. Plasmalaevade piloodid on suurepärased ja positiivsed inimesed. Tulnukad õpetasid neid, 100 aastat kulus selleks. Seejärel said neist valgusinimesed ja nad läksid elama Maa sisemusse.

13

http://www.youtube.com/watch?v=-QozENOdFVE&feature=related

1996 mediteerisin Markeba meditatsioonis. Korraga osutusin olevaks mingis koopas, kogemus oli väga reaalne. See kordus palju kordi, ma ei saanud aru, kus ma olin või mida see tähendas. Siis tutvusin naisega, kelle nimi on Mary Ann Shenfield. Ta on täiesti pime, kuid tal on alternatiivne tunnetussüsteem, millega ta võib näha asju kosmoses. NASA kasutas teda kosmoses. Mary Ann Shenfield rääkis, et ta saab oma sisemise nägemise abil reisida kogu meie päikesesüsteemis. 12 komeedi tükki kukkus Jupiterile ca. 1994 ja Mary Ann Shenfield vaatles ning kirjeldas neid tükke NASA jaoks. Mary Ann Shenfield õpetas Druvalo nägema samamoodi kui ta ise näeb. Drunvalo hakkas nägema ekraani, mis oli kui aken. Selle kaudu paistsid tähed. Suure ekraani ümber olid väikesed ekraanid, kus olid väga kiiresti vahelduvad kujutised. Ühe akaudu nendest võis ta vaadata, mis toimub Mary Ann Shenfield maise keha ümbruses. Teisel väiksel ekraanil olid teiste planeetide elanikud ja selle akudu sai nendega suhelda.

14

http://www.youtube.com/watch?v=-QozENOdFVE&feature=related

Drunvalol oli Mary Ann Shenfield´iga pikk kohtumine. Vaatasid komeete jne. Seejärel vaatasid püha geomeetria kujundeid. Kontakt kestis 4 kuud. Pärast seda nad ei kohtunud. Ca viis aastat möödus ja andsin seminari Mehhikos. Rääkisin siis Hiina kogemusest. Hiinas oli üks 5 aastane poiss, kes nägi oma kõrvadega. Siis avastati veel palju lapsi, kes näevad erinevate kehaosadega. See on absoluutselt dokumenteeritud eri maade teadlaste poolt. 100 000 last on 1984.a Hiinas avastatud, kes on selliste erivõimetega. Algul Hiina valitsus varjas seda. Hiljem organiseeriti spetsiaalsed koolid selliste laste kokkukogumiseks ja õpetamiseks. Need lapsed teevad oma mõttega erinevaid võimatuna näivaid asju. 6.a. laps võtab oma mõtte jõul klaasist vitamiinipurgist vitamiinid välja. Üle 1000 inimesele 6.a. tõdruk andis roosipungaga roosid. Selle tüdruku tahtel need roosipungad korraga avanesid.Sellised Hiina lapsed kutsuti Roomasse, et asja kontrollida. Nende ette pandi hunnik Hiinakeelseid raamatuid, lapsed lugesid neid raamatuid pannes käed raamatu peale. Sellel Mehhiko seminaril üks väike mehhiko tüdruk ütles, et ka tema suudab seda.

15

http://www.youtube.com/watch?v=YsXca_4qv3c&NR=1

See Mehhiko tüdruk nimega Inga tuli lavale ja palus kõige skeptilisemal inimesel saalist tulla lavale ning tal silmad kinni siduda ning veenduda, et ta tõesti midagi ei näe. Siis ta laskis skeptikutel oma silmad kinni siduda. Siis see tüdruk palus ükskõik kellel anda endale mõne foto. Üks naine andis tüdrukule ühe foto. Tüdruk katsus fotot sõrmega ja kirjeldas täpselt fotot. Tüdruk ütles, et saab rääkida kõike fotol olevatest inimestest ja fotol olevast ruumist. Siis tüdruk kirjeldas maja, milles foto oli võetud (toad, vannituba). Kõik oli õige. Tüdruk palus veel fotosid. Üks skeptik andis tõdrukule oma juhiload. Tüdruk luges kogu teksti juhilubadelt. Skeptik ei uskunud ja palus öelda seda, mida ainult see skeptik teab. Tüdruk naeraras ja ütles: “Sul on kaks tüdruksõpra” Ta ütles ka nende mõlema nimed. Üks tüdruksõber oli skeptikul kaasas, see sai veidi pahaseks. Skeptik lahkus saalist. Tüdruk kirjeldas veel mitmete fotodega seonduvat. Selle tüdruku jaoks ei eksisteerinud saladusi. Ta ütles isegi detaile fotodel kujutatud inimeste tulevikust. Publik oli üllatunud ja shokeeritud. Druvalo viis tüdruku endale külla koos tüdruku emaga ja neist said head sõbarad. Nad tegid palju eksperimente. Analüüsisid vett ühesugustes pudelites. Tüdruk oli võimeline määrama vees leiduvate lisandite keemilise koosseisu. Osa pudelite vee erisusi Drunvalo ise ei teadnud. Tüdruk oli eksimatu. Lõpuks küsis Drunvalo, kuidas ta seda kõike näeb. Inga selgitas: “Ma näen üht suurt ekraani ja plaju väikesi ekraane selle ümber”. Paul Dong kirjutas raamatu Hiina supervõimetega lastest. Nad kohtusid Drunvalo majas. Selgus, et suur osa Hiina erivõimetega lastest näevad mingit ekraani, samasugust kui Inga.

Kõigis neis inimestes avaneb uus teadvustasand.