Hei, sõbrad!

 
Lubasin ju teile juba eelmisel aastal kribada põnevast masinast, millega kohtumine mulle väga palju toetust andis. Just seoses sellega, et kas oskan kuulata ja tunnetada oma keha või mitte. Mida tehnika, ma ei jaksand ära imestada! Peene nimega masin  – bioresonants. Olin skeptiline. Ausalt. Lihtsalt olin, ei teadnud Piret minust midagi ja masin ammugi mitte ja mina ei teadnud masinast muhvigi. 
Kõige huvitavam oli see, et kõik, mida ma armastan, ongi mu kehale kasulik ja kehaga rakutasandil hästi resoneeruv. Asjad, mida ma näiteks ei söö, ehk siis mis mulle ei maitse ja mida ma poeletilt ei vali, olid ka kehaga väga nigelas vibras. 
Kuulasin sõbralikku Piretit ja vaatasime koos üle ja läbi kõik mu organid, luud, liigesed. Järjest põnevamaks läks! Vähe sellest. et saad teada kõik oma organsüsteemist, aga masin on nii tark, et ütleb ära vitamiinide ja mineraalide külluse või puuduse, aga ka kristallid, mis sobivad ja toetavad keha või organeid. Mida värki, ausalt, ma tean, mis mulle sobivad on ja  et soovin endale saada üht väga kindlat kristalli. Ei salga – mu üllatus oli suur, kui masin just sedasama kristalli soovitas. Ma istusin ja kuulasin ja tegelikult väga kahetsen, et ei pannud kõike kirja. Ja aeg lendas niii ruttu nagu ikka siis, kui on põnev ja huvitav. 
 
Ma kirban nüüd tarka juttu hoopis Pireti flaieri pealt – 
Iga inimene on ainulaadne ja kordumatu. Täna on meie kasutuses kolm erinevat meetodit, millest valime inimesele sobivaima.
 
R.Volli teaduspõhiselt välja aretatud meetod viib kokku tänapäevase tehnoloogia ja traditsioonilise hiina meditsiini. Testides anduriga inimese käel asuvate meridiaanide akupunktuuri punkte, kuvab bioresonants põhimõttel töötav Parkes diagnostikaseade arvutiekraanile näidud, mille alusel on võimalik öelda, millises seisundis on organ või organsüsteem.
NLS ehk mittelineaarne süsteem meetodil on võimalik tuvastada kehaorganite harmooniast väljas olevad võnkesagedused kõrvaklappidesse paigaldatud spetsiaalsete andurite abil. Testi ajal skanneeritakse kõik keha organid, analüüsides nende võnkesagedusi.
Quantum magnetresonants meetodiga on võimalik tubvastada kehaorganite tasakaalutused inimese peopesades ja sõrmeotstes asuvate bioloogiliselt aktiivsete tsoonide võnkesageduse alusel. 
Tasakaalus organite võnkesagedus erineb tasakaalutust võnkesagedusest. Siin tulevad appi spetsiaalselt väljatöötatud taimsed fütosegud, mis aitavad taastada tasakaalutute organite võnkesagedused. 
 
Diagnostika on väga näidustatud, kui inimese uriini ja vereanalüüsid on normi piires, aga inimene tunneb end halvasti ja on väsinud. Testimine kestab 60-90 minutit. Saadud info aitab kindlaks teha vitamiinide ja mineraalide tasakaalu organismis, määrata sobivad toiduained, toidulisandid. Testimise lõppedes saab klient kohese vastuse murettekitavale probleemile ja soovituse, kuidas oma igapäevast elukvaliteeti parandada. 
 
Bioresonantsteraapia ei asenda arstiabi, täna on see veel alternatiivmeetod, mis aitab kaasa haigusnähtude ennetamisele ja haiguste taandumisele ning sellega ei ole soovitatav asendada juba käimasolevat raviprotsessi. 
Objektiivsete vastuste saamiseks enne testi 3 tundi mitte süüa, ravimeid võimalusel mitte tarbida kuni 4 tundi. 
Teraapia sobib ka väikelastele alates 3. eluaastast. 
Teraapia ei sobi: rasedus, skisofreenia, metallproteesid, südamestimulaator.
 
Lätis asuv Tibetian Healing Centre SIA on koostöös Ukraina arstidega välja töötanud 34 erinevat taime mikstuuri “Kogu pere tervis”. Nende segude abil on võimalik parandada seedimist, kesknärvisüsteemi tööd, vähendada vitamiinide defitsiiti, tasakaalustada endogriinsüsteemi, toetada sõltuvusprobleemidest vabanemist jne. Segud on välja töötatud spetsiaalselt taimede resonantse arvestades arvestades meile teada tuntud taimedest ja on 100% looduslikud ning tarvitamisel puuduvad kõrvaltoimed. Testimisel selgitatakse välja igale inimesele personaalselt talle sobivad taimesegud. 
 
Drophen OÜ tegeleb veel refleksoloogilise massaaziga, jalatalla tsoonteraapiaga. 
 
Natuke ka hindadest.
 
Tervisetest NLS, R.Voll või Quantum meetodil 90 min – 40 eurot. 
Sisaldab kõikide organite skaneerimist rakutasandil, mille alusel on võimalik välja selgitada organite energeetilise/füüsilise tasakaalutuse põhjused. Personaalselt sobivad ja mittesobivad toiduained, vitamiinid, mineraalid, ravimtaimed, homöopaatilised preparaadid ja kristallid.
 
Tervisetest NLS, R.Voll või Quantum meetodil ühele elundkonnale 60 min – 35 eurot
Sisaldab ühe elundkonna, mis inimesele kõige rohkem muret teeb ( näiteks südame veresoonkonna, urogenitaalsüsteeni, seedesüsteemi, endogriinsüsteemi, kesknärvisüsteemi, hingamisteede) skaneerimist rakutasandil, tasakaalutuse põhjuse väljaselgitamist ja soovitusi analüüsitava elundkonna tasakaaly taastamsieks. 
 
Refleksoloogiline massaaž 90 min – 50 eurot ja 60min – 34eurot
Refleksoloogiline massaaž jalgadele 30min – 18 eurot
 
Toidulisandid “Kogu pere tervis” – 1 pakk 30gr, 8 eurot
 
Kontakt – Pärnu, Munga 2a
tel: 5622 8705, 55957002