Isegi ilmataat tuli vastu ja soostus lõpuks oma kraanid kinni keerama, et härrased August ja Unetus võiks ette astuda. No superlihtne dresskood selgi korral: vihmakile & kummarid. Aga õhtul paistis isegi päike ja see tõi ka rohkem rahvast Supelusse. 

Mind on alati lummanud kõik need vidinad mis läbi aastate on Karusselli poe juurde tänava kohal lehvima tõmmatud. Sel korral olid peade kohal valged, punase tallaga jalanõud. Mida iganes see kellegi jaoks siis sümboliseerib – see oli väga ilus! Teen ettepaneku järgmiseks aastaks üles riputada valged prillid, klaaside asemel peegel. Mida iganes see jällegi kellelegi siis räägib. 

 

DSC03059

 

Toitu oli seinast seina, jooki veel rohkem, noored lavad, vanad lavad, saksofonid autokastis, mustlasmusa, kino, Pitsahunt, kapten Morgan, müügiletid jne. Mulle tundus, et toidu-ja joogipoolist oli küll kohe mitu korda rohkem, kui Toidufestivalil. Ka valik oli laiem. Minge nurka ja halisege, toidufestikad! Hahahaa… 

 

veel3

 

Ja muusika ning Supeluse ja Karusselli risti tantsuplats oli öötantsijatest taas tulvil. Väga äge pidu ja taaskord – suur suur tänu kõigile korraldajatele! Nüüd siis kiva ka kuhugi ikka – sest mis eestlane ma olen, kui ma ei viriseks, eks? 

Ma ei mõista üldse, juba aastaid juurdlen – miks Pärnule üldse raha vaja ei ole ja selliseid vägevaid TERVE-TÄNAVA-TANTSE või toidu ja müügipidusid suvel kõige käidavamal turistitänaval igal laupäeval ei korraldata?! Ei pea ju terve öö läbi tegema, võiks olla kindlad kellaajad – nt 15 – 24. Päevainimesed käivad päeval, öökullid chillivad hilisematel tundidel ja ma olen kindel, et ükskord harjub see supeluse tn elanik ka sellega ära või siis linn võiks kuidagi neile kompenseerida asja, nt kolm kuud tasuta prügivedu vms. Pärnu linnas võib magada nii sügisel, talvel kui kevadel, aga need suve kolm sitta suusakuud võiks linn küll targemalt ära kasutada… Või mis?

 

Kummardus kõigile, kes Augustiunetust korraldavad. Taaskord – väga hästi tehtud!!

 

14022169_10202234537102238_321512378549200411_n