Väga imelik olemine, keeruline ja kõikuv üles-alla energeetika. Justnagu sooja duši all seistes saab äkki soe vesi otsa ja siis… prr… Kuis karastud, teras?

Kuidas toime tulla? Kiirabina aitan füüsilist. Lähen jooksma, jooksen end korralikult higiseks, jälgin hingamist, tegelen veega –  ujun, puhastun voolava vee all, joon rohkem puhast vett. Puhastan kodu nelja elemendiga ja korrastan oma välja. Kontrollin, kas mu energiad on ikka minuga või seiklevad mujal. Tõmban end tagasi. Veelgi olulisem – saadan tagasi teiste energiad. Sinna kust nad tulid.

Kas pöörad tähelepanu, mida unenäod sulle räägivad. Minu eilses unenäos ilmus mu hoovi dressides ja tossudes Helgi Sallo, andis laksu vastu tagumikku ja tänitas eht-almalikult: “No lähme, lähme…! Jooksma, jooksma!” Ise hüppas üle lumehangede nagu kits. Almakene võib muidugi igal ajal unne tulla ja utsitada, aga mulle oli see selge vihje kehalt – lähme jookseme ennast rõõmsaks ja kergeks!

Tark oleks aegajalt pilk peale heita oma eluteele. Kas kõnnin ikka oma eluteel või astun kõrvalteedel või tiirlen sootuks kuskil ringteel nii energiat kui ennast raisates? Oma vaimu toetusel astun tagasi oma eluteele, ta viib mu sinna, puhastan oma elutee ja loo see just selliseks, mida hetkel vajan.

Ja kui sa ei saa või ei oska seda kõike teha, siis kuula korra see Kristiina praktika läbi. Osalt oligi see, mida enda aitamiseks ette võtsin ja siia kirja sai. Mina sain endas sellega praegu paljud asjad paika. Mitte et oleks paigast ära olnud, aga peale praktikat sain aru, mis nihkes oli ja häiris. Ma polnud seda videot kaua kuulanud, ja seekord kogesin täiesti uut, erinevat rännakut. Puhastus ja kõik toimus kordi võimsamalt ja kiiremini. Areneme. Vahel me saame hakkama kõige keerulisemaga, aga vahel ei suuda lihtsamagi asjaga enda juures hakkama saada, ja see on täiesti ok. Me oleme ju vaimuna kehas kogemusi kogemas. Aga õnneks on meil alati õlekõrred, mida kasutada. Vihjed, valikud 50/50, kõne sõbrale jne…

 

Kristiina video RESTART ISEENDALE siin – https://www.youtube.com/watch?v=Hv_2zmY7oTI

 

Inglid ümbritsevad mind väga tihedalt, aga küllap ma pole pikka aega seda kas märganud või osanud märgata. Ühel päeval olin koeraga jalutamas ja tajusin, kuidas vasakul pool läks äkki kõik hästi soojaks ja valgeks. Ma ei keeranud pead, see valgus lihtsalt oli näha silmanurgast ja tunda kehaga. Keegi saatis mind oma paarkümmend meetrit. Ta oli tajutav hästi kerge energiana, aga reaalses pildis tänaval lendas mu silmade kõrgusel kohe õla juures ilus valge suur õrn sulg, lendas kümneid meetreid minuga kaasas, keereldes, tõustes-langedes, udupeen, imeilus ja valge. Ja kogu aeg kõrval! Ma pole ammu nii laia naeratusega ja kerge sammuga astunud. Tagasiteel ootasin samas kohas kohtumist ja märkasin, et teeäär oli täis tikitud väikseid valgeid udusulgi… Tänu pritsis üle ääre 🙂

Aitäh, toetajad!

Kõike kallist teile, sõbrad! Olge hoitud ja püsige positiivsed.

Päikest, tervist, armastust, rõõmu, elu kergust…

 

1920032_4144039616680_868310580_n