Sel sügisel stardib juba 8 lend! Iga uus kursus on informatiivsem eelmisest, suurem ja võimsam eelmisest. Kursus kasvab ja Õpetaja arvestab igal moodulil sellega, mis toimub maailmas ja meis PRAEGU. Kui mooduli teema on tervis, siis see puudutab ajaliselt PRAEGUT. Mõistate? Me ei räägi seal haavade sidumisest esimese maailmasõja ajal. Me räägime, mida haavadega lõplikult peale hakata, kuidas haavu üldse mitte saada ega haavata.
 
Kursus on elus, kõik, mis toimub maailmas, igas osalejas, peegeldub kursusel, meie elu ju koosnebki õppekavas olevatest teemadest – mõistus, keha, tervis, suhted, tunnetus, suguvõsa, võimed, küllus ja palju muud. Kõik Kursuse teemad on moodulite kaupa välja toodud siin:  https://www.methodraie.net/kursused/
 
Seekord lisandub Kursuse teemadele eluliselt oluline uus teema –
 
PRAEGUSED KOSMILISED ENERGIAD MEIE ÜMBER,
 
nende tunnetamine, oskus olla uutele energiatele avatud, oskus resoneeruda nende energiatega, olla püsivalt terve, jääda kergusesse. Me uurime, tunnetame, saame teadlikuks, kuidas selle energia potentsiaali endas vastu võtta ja kuidas seda kasutada elus, oma loomises. Kogu uus kursus saab seotud olema selle põneva teemaga.
 
Ja veel üks aktiivne teema, mida olen kordi juba kuulnud praktikaid läbi viies. Kursuse lõpus ei ole piletitega EKSAM pika laua taga, vaid meili teel saadetud KIRJALIK DIPLOMITÖÖ, mis koosneb vähem kui kümnele küsimusele vastamisest ja mille esitamisel on võimalus saada diplom. Kuigi ka diplomitöö on vabatahtlik, siis soovitan väga väga see siiski teha, läbi diplomitöö näed ise enda kasvamist teadlikuks Loojaks. 
Ja muidugi …. KURSUS EI LÕPE IIALGI. Nagu elu, nagu valgus, nagu sina  – on ka kursus igavikuline…
Janu teadlikkuse järgi tuleb leevendada siinses elus, praeguses eksistentsis, teispoolsuses ei ole erilist teadlikkuse arengut mõtet loota. 
 
Kursus on elu muutev. Või on õigem kirjutada elumuutev? Tühja neist sõnareeglitest, sa peaksid siiski teadma, et peale kursust ei ole sa endine, sinu kui teadliku Loojaga ei manipuleeri enam miski ega keegi – ei süsteem, suhted, vanemad, tööandja jne. 🙂 
 
Kui elad PÄRNUS või TARTUS ja oled Kursusest rohkem huvitatud ning sul tekib küsimusi,siis juba
10 augustil kohtume sinuga Pärnus, Karusselli 23, kell 18.00 – 19.30... kuni meil tahtmist ja aega on :)))
TARTUS Lai 6, 17 august, kl 18.00 – 19,30
Pange tähele, kallid sõbrad, meie Tartu pesa on liikunud uuele aadressile – LAI 6
Õhtu osalus on 15 €
registreeruda saad: methodraie@gmail.com
Tule tervena!
 
Võta kaasa avatud meel, kõik küsimused, mis seoses Kursusega tekivad. Ja loomulikult teeme me koos sinuga  läbi Methodraie üliteadvuse prakitka! Kuidas muidu, sõbrad, ma ei jäta meid ju ometi ilma magustoidust! 
 
 
Foto: Kristiina Raie
 
 
Tiina Liimandi
Methodraie üliteadvuse praktikate läbiviija
tel: 5137207 / tiina.liimandi@gmail.com