Aitäh kõigile, kes rikastasid oma elu meie “Sõnumitega”! Nüüd siis on alles veel vaid paar pakki ja loodan et nemadki leiavad endale mõnusad omanikud. 
Tahan südamest tänada neid inimesi, kes on andnud mulle tagasisidet kaartidest ja  jutustanud vahvaid lugusid ja äratundmisi! Mul on teie üle hea meel.
Kui meil oli siin kohtumine Karussellis ja Maili “rääkis” valgusekeeles, siis mulle väga meeldis Külli seisukoht. Ta ütles – paljud inimesed kanaldavad ja on leidnud endas selle kanali ning avanud selle, aga need, kes veel ei ole seda teinud, neid aitavad näiteks “Sõnumid”. Nii ongi. Hästi palju on olnud juhuseid, kus kaart annab esmapilgul täiesti absurdse sõnumi, aga mingil hetkel päeva peale tuleb täiesti selge arusaamine kaardi tõlgendusest.
 
Viimasest blogitamisest on hulk vett merre voolanud. Kõlab nagu hulk mett verre voolanud, aga on ka seda. Kui võimalik, valin suhkru asemel mee, aga ei löö risti ette kui kohvi sisse suhkur satub.
Olen õppinud tundma iseennast erinevates olukordades ja eriti põnev on tajuda oma tunnetusmaailma ja avardumist, kui toimub midagi, mis minu reaalsuses ei peaks üldse toimuma. Ei peaks, aga toimub – järelikult olen ta ikka ise oma ellu sikutanud. Ja olen selliste sikutuste eest tänulik. Muidugi ka sakutuste eest. Sest need näitavad mulle, kuhu ma jõudnud olen, kes ma olen ja kes ma ei ole mitte. Need näitavad, kuidas on muutunud mu reageering asjadele. Kuidas tõesti ongi elus sekundi jooksul võimalik valida, kuidas reageerida. Ja mitte väliselt seda demonstreerides, et vaata kui “mega zen” ma ikka suudan olla, aga enda sisemuses keeb kuri katel podinal ja sülitab tuld. Ei, ei, ma mõtlesin seda ehedat puhast tunnet, et ongi võimalik avaldada armastust ja õnnistust ründavale inimesele. Täitsa päriselt… Maagiline! Imeline maailm!
Armastan ja õnnistan oma elu ja oma reaalsust, oma maailmavaadet ja oma lähedasi.
 
Ja kui kellegi arvates sa teed midagi valesti, siis las ta arvab nii. See on tema maailm, tema reaalsus, tema korrus. AGA SINU ELU!!! Ja sina oled ikka see, kes sina oled – niiet tema arvamus jääb tema korrusele.
Sa oled Ainus ja eriline kogu planeedil.
 
Lõdvesta õlad, hinga sügavalt ja ütle “Mina olen see kes mina olen…”
Kui sa midagi ei tunne, siis on väga hästi. Korda lihtsalt. Kordamisele järgneb tunne. Seni kui su allikas selle lause ära tunneb… ja sulle vastu kajama hakkab.
 
Ja algav nädal saab olema täpselt selline nagu on sinu mõtted – täpselt nii ka lood. Mõte on ainus loov energia, mida sa saad vabalt hallata, sõltumata oma mis-iganes muudest eluseisudest. Niisiis – oleks ju tark oma mõtteid valida või mis?  Jõudu!
… ja virtuaalne kallistus ka.
 
P