Aitäh taaskord, Mai Agate Väljataga!

Lihtsalt suurepärase huumorimeelega ELUS JA EHE inimene, kes nimetab asju eestikeelsete nimedega ja nii nagu nad on. Ei mingit keerutamist ega asjade ilustamist.  Ja ta on 81 aastane! Minu jaoks on ta tõeline Eesti Nokia, tehes oma elamise ehedusega silmad ette ka noortele…noh nii 60 – stele…Tegin loengu ajal natuke märkmeid ja siin need on:

***

Ära naudi elu, naudi elamist! Tunne kehast rõõmu, naudi elamist oma kehas. Ka negatiivsete tunnetega – õpi ja lase neil minna.

 

***

 

Immuunsüsteem. Jaanuaris läheneb meile komeet ISON, otsige infot internetist.(net pakub 28nov) Teadlased ei tea veel, mida ta kaasa toob, kas mürgiseid ühendeid või baktereid. See võib kaasa tuua haigusi. Hoidke oma immuunsüsteem korras!

 

***

 

Mida vähem keemiat, seda tervem on teie süsteem.

 

***

 

Ärge kasutage suuloputusvedelikku. Inimese sülg on nii tervendav, et ravib lahtisi haavu. Aga reklaamis õpetatakse – teie suus on bakterid…

 

***

 

Ärge peske oma lauanõusid nõudepesumasinas. Te ei pese seda keemiat maha, te sööte selle sisse.

 

***

 

Keha on riik.

Valged verelibled on kaitseministeerium.

Sina oled minister.

Kuidas minister kaitseministeeriumit jamast teavitab?

Ärge andke käsku end rünnata…

sest kui Minister on enda suhtes kriitiline ja lugupidamatu, siis ongi käsk rünnata ja likvideerida, sest see ministeerium on halb. Pole oluline keda või mida te kritiseerite –  ennast, majandust või poliitikat –

Kriitika on kriiitika … ja teie kaitseministeerium ründab teid ennast.

 

***

 

Viha. (Ka hirm) Rakule tuleb info – ohtlik olukord! Rakk ei tooda enam energiat keha tarbeks, vaid on kaitseseisundis ja kulutab energiat. Sellepärast oletegi peale vihastamist kui läbitõmmatud.

 

***

 

Et immuunsüsteem oleks korras, minge peegli ette ja avaldage endale armastust! Tehke seda tunnete ja südametasandil, mitte intelligentsi tasandil.

 

***

 

Et immuunsüsteem teid kaitseks, olge endaga rahulolus.

 

***

 

Rahulolematus iseendaga, hirm et teid ei armastata, tahtmine meeldida teevad teid haigeks…ja kui tuleb ISON, olete te esimene, kes sussid püsti viskab!

 

***

 

Te ei saa üldse aru, kui manipuleeritavad te olete!

 

***

 

Te väsitate oma immuunsüsteemi, kui

1. te pole rahul iseendaga

2. te kardate asju, mis pole kartmist väärt

3. te ei usu, et elu on igavene ja pole midagi karta

 

***

 

Iseendast lugupidamine ja iseenda tingimusteta armastamine, iseendaga rahulou hoiavad immuunsüsteemi terve.

 

***

 

Parim looduslik antiseptik on IISOP, sest see on meie kehale ja immuunsüsteemile tuttav. Keha võtab selle omaks, ta ei hakka võitlema, ta võtab iisopi omaks. Kui te võtate tablette, siis peab ju keha ka nendega veel võitlema.

Iisopi teed ei tohi korraga palju juua. 3 klaasi päeva peale jaotatuna väikeste lonksudena on hea. Ja järgmine päev ei joo.

 

***

 

Antibiootikum tapab mikrofloora. Peale antibiootikumi võtmist 3 tundi hiljem võta LINEXit või Biolattet.

 

***

 

Palaviku puhul ja keha tasakaalustamiseks on hea jõhvikamahl. Jooge nii palju, kui aga kere kannatab.

 

***

 

Praegu räägitakse – hoiduge rasvast, hoiduge sealihast! Sööge seda, mille järgi teil isu on! Keha teab, ta on ju enne siin elanud. Keha ei ole nii loll, et sööb asju, mis teda kahjustavad. Loll on ainult kuplialune. Sööge sealiha, kui isu on, ja süda saab vitamiine. Usaldage oma keha! Ainuke õige dieet on see, mida keha tahab!

 

***

 

Meie toit on nii E-aineid täis, et laibadki ei lagune enam!

 

***

 

Viha ajab immuunsüsteemi üle võlli ja teie immuunsüsteem ründab teid ennast.

 

***

 

Viiruslikku immuunpuudulikkust põeb inimene, kui ta tunneb end mahajäetuna, üksi, abituna…. ja keha reageeribki nii nagu sa mõtled – sind tulebki üksi jätta, maha jätta…

 

***

 

Kes põevad kõige rohkem immuunpuudulikkust? Lesbid ja homod.

Mis ülesanne on meie maailmas lesbidel ja homodel?

Nad on uue ajastu saadikud, nad on tingimusteta armastuse sõnumitoojad. Selles armastuses ei ole tähtsust sool ega vanusel….Aga kõik me teame, mida tehakse sõnumitoojatega… Nad lastakse maha.

Need sõnumitoojad mõistetakse hukka, nad tunnevad end kõrvalelükatuna, neid ei sallita, nad jäetakse abist ilma…ja kui nad end niimoodi tunnevad, siis ka keha reageerib nii…milleks sulle abistavaid rakke, kes viirustega võitlevad?

Aga uues ajastus on väga vaja õppida tingimusteta armastama.

 

***

 

Mees, kui sul ei ole emaga asjad klaarid, jätkub õppetund naise peal.

 

***

 

Kallid inimesed, ärge kartke teha totrusi, nautige elamist, olge endaga rahul, armastage ennast ja ärge kartke midagi, te ei tee mitte midagi valesti – elu on igavene! Seega – Pole ju midagi karta!

 

 

Kallis Malle,  südamest aitäh sulle, et sa korraldad ja lood nii vahvaid õhtuid.  Jõudu sulle ja järgmise korrani!

 

***

Mai-Agate Väljataga järgmine loeng juba novembris, teemaks inglid, teejuhid ja kõik meie nähtamatud abilised.  Ma olen kindel, et ega ta ISONist ka kõrvale ei saa hiilida…

🙂