Estonia01 300x213 Aigar Säde: püramiidisüsteemi tipus istuvad ka eestlased

Teie ees on viimane osa Aigar Säde intervjuust Telegramile. Seekord räägib kosmosepsühholoog, mida teab tema parvlaeva Estonia ja Copterline’i katastroofidest. Lisaks selgub, et püramiidisüsteemi tipus istuvad ka eestlased ja saame aimu, mis toimub keemiapilvedega. Puudutamata ei jää ka kloonide ja inimhinge teemad. Artikli lõpuks selgub, miks meest kosmosepsühholoogiks kutsutakse.

 

 

Mida sa tead parvlaev Estonia katastroofist?

See oli õnnetus.

 

 

Kas allveelaev sõitis sisse?

Jah, rootslaste allveelaev.

 

 

See salajane relvaveo-teooria on lihtsalt suitsukate?

Loomulikult, Rootsi ei saanud jätta endale märki külge, et nende sõjaallveelaeva meeskond oli lakku täis. Seega mõeldi kohe välja teine teooria salajasest relvaveost. Rootsi pakkus juba esimestel päevadel peale katastroofi poolteist miljardit Rootsi krooni, et vrakk betooniga üle valada.

 

 

Kas see on juba üle valatud?

Ei ole.

 

 

Miks pole salavalitsus seda siis siiani ära betoneerinud?

Seda on odavam valvata ja lihtsalt inimesi eemale hoida sealt. Satelliit fikseerib kohe ära, kui keegi sinna lähedusse satub.

 

 

Kas Eesti tipp-poliitikud teavad kõik, et see oli kokkumäng Rootsi valitsusega või usuvad ka nemad ametlikku versiooni tormisest ilmast, mille tagajärjel tuli laevavisiir otsast ära?

Kõige pullim on see, et enamik poliitikuid ei tea essugi. Kusjuures see Copetrline’i katastroof oli ka õnnetus. See juhtus ajal, kui Venemaa lennukid ületasid pidevalt Eesti piiri. Nad käisid oma ohtlikke toksilisi aineid uputamas Läänemerre. Copterline sai ühe konteineriga pihta kogemata. Kui uudis Copterline’i õnnetusest raadios välja käidi, siis ma kohe vaatasin, mis seal toimus. Nägin sellist pilti, kus hõbedane konteiner kukkus kopteri kabiini paremasse külge. Siis umbes nädal aega hiljem tuli minusse mingi sisemine tung, mis ütles mulle, et ma vaataks uuesti, mis juhtus ja vaataksin kaugemalt. Ma vaatasin ja nägin, et üleval väga kõrgel lendas lennuk, konteiner puistati alla ja õhuvooludest kantuna lendas see kast vastu kopterit. Tõestuse sain sellele, kui mõned päevad hiljem ilmus ajalehes pisike teadaanne, et õnnetuskohalt leiti kilepakid ülitoksiliste ainetega. Loomulikult vaikitakse kõik sellised asjad maha ja meile söödetakse mingi muu jutt ette.

 

 

Parvlaev Estonia kohta veel… Esialgu teatati, et kapten Piht ja viis inimest veel olid ka päästetud, hiljem need nimed kustutati päästetute nimekirjast. Kas need inimesed on siis elus või mitte?

Piht on USA-s kinnises asutuses. Kui tõele liiga lähedale saadakse, siis nad hävitatakse ära. Kui sõjavägi on mängus, siis sõjaväe imidži puhtuse nimel tehakse mida iganes. Kõik meetodid on lubatud.

 

 

Kui palju on Eestis konkreetseid niiditõmbajaid kes istuvad n-ö loori taga?

Püramiidsüsteemis on olemas tipp. Seal tipus istuvad ka eestlased. Juba Hitler ütles, et kõige puhtam aarja rass planeedil Maa on eestlased. See on üks põhjus, miks välised vallutajad, kes on Eestit püüdnud alistada, ühel hetkel kõik ära lähevad. Nad ei pea vastu. Nad võivad sõjatehnikaga meist üle sõita aga siia elama jääda nad ei saa, sest energia on nende jaoks liiga võimas. See on ka põhjus, miks Eesti kohal tohutult keemiaradasid pritsitakse. Taevaskoda on iidne planeedi põhiinfo kanal ja sealt sõidetakse kõige rohkem lennukitega üle.

 

 

Mida see infokanal täpselt teeb? Kas see on nagu energiasammas või on seal mingi portaal?

Energiasambaks ei saa seda päris nimetada, portaale on seal hästi palju. Ma ei tea, miks see kanal on Eestis ja kas see on kõik juhuslik. Võimalik, et meie pole siia kanali juurde tulnud juhuslikult. Juhuseid ei ole olemas.

 

 

Kas eestlased tajuvad seda kuidagi alateadlikult? Eestlased on olemuselt korralikud natsid, ollakse põhjendamatult uhked, millest see tuleb?

See on sisemine teadmine, et asjad on hoopis teistmoodi kui arvatakse. Nad ei oska seda väljendada, sest nad ei tea, mis seal taga on. Uhkuse ja uhkuse vahel on vahe. Üks asi on see sisemine sära ja jõud, paljud peavad seda uhkuseks. Pigem on eestlane kogu aeg olnud allutatud ja kiputakse lääne või ida tarkasid vahtima, aga põhiteadmised on meis endis olemas.

 

 

Kuidas see keemiapritsimine taeva kohal ikkagi käib? Mul on mulje jäänud, et need kõik ei ole üldse lennukid, mis pritsimisega tegelevad. Kas on võimalik, et osad on mingid UFO-d, mille külge on kuvatud hologramm, et ta meile lennukit meenutaks?

Kindlasti osad on mehitamata lennukid ehk droonid. Võtsin ühe päeva täiesti vabaks ja jälgisin taevast, arvuti oli ka kaasas, kust sain www.flightradar24.com vahendusel vaadata, mis lennukid üle lendavad. Avastasin, et kõige rohkem pritsisid lennukid, mis sõitsid Moskva-Washington liinil. Olin kõrgel kohal Otepääl, sealt vaadates on näha horisondilt ka Pärnu taevas. Selgelt oli näha, et Moskva suunalt tulnud lennukid lülitasid keemiasaba sisse umbes Taevaskoja kandis ja Pärnu kohal lülitati välja. Washingtoni poolt tulnud lennukid lülitasid sabad sisse Pärnu kohal ja välja Taevaskoda kohal.

 

 

Olen ise ka vaadanud lehelt www.flightradar24.com, kust lennukid tulevad, ja olen märganud, et kõiki lennukeid nad ei kuva…

Jah, kõiki ei näidata meile. Osad on märgistamata lennukid. Reisilennukitel on pritsesüsteemid salaja peale ehitatud. Selle pritsimise sisse- ja väljalülitamine käib satelliitide kaudu. Lenduritel pole sellest õrna aimugi.

 

 

Kuidas nad selle keemilise kompoti lennukisse saavad?

Variante on mitmeid, kõige levinum on sibiautodega. Seda kõike tehakse salaja, osapooltele ilmselt ei räägitagi, millega nad tegelikult tegelevad. Neile räägitakse mingist müstilisest planeedi jahutamisest. See ei vasta tõele. Häkkerid murdsid mõned aastad tagasi sisse Londoni Kliimainstituuti ja suunasid info pea kõigisse maailma serveritesse. Selgus, et kliima soojenemise asemel toimub hoopis kliima jahenemine. Ettekäändeid saab alati välja mõelda, nad ütlevad alati, et see kõik toimub meie kaitseks.

 

 

Kaua meie taevast pritsitud on? Ma mäletan, et paarkümmend aastat tagasi olid ainult üksikud triibud taevas, nüüd on täiesti sigri-migri – kogu taevas triipe täis.

Ikka aastakümneid. Nõukogude Liidu ajal tehti ka eksperimente. Mäletan, et vene ajal hävitati lepavõsa ära mürgiga, mida pritsiti lennukilt. Pritsimise põhjuseid on mitmeid. Üks on kindlasti, et vähendada populatsiooni. Teiseks on, et kindlasti suurendada ravimifirmade kasumeid. Kolmandaks, et teha inimestest zombid, kellel ei oleks jõudu ja energiat süsteemile vastu hakata. Inimesed uimastatakse ära. 1+1 suudavad kokku liita, aga kui suuremaid numbreid sobitama hakata, siis ütlevad, et nad tunnevad väsimust ja jätke mind rahule. Võime erinevaid punkte ja informatsiooni omavahel ühendada nullitakse ära. Ja üks põhjus on ka, et me ei näeks, mis taeva kohal toimub, enamus ajast on taevas keemiaradade tõttu sudune.

 

 

Oled öelnud, et 5/6 inimkonnast on hingetud kloonid, kust nad tulnud on?

Jah, julgelt 5/6 on hingetud. Enamus on kollane rass. Nad on kloonid, kes on paljunenud läbi sünniahelate. Selle mõte on tõmmata hingeliste inimeste potentsiaal maha. Mõned inimesed lihtsalt võetakse üle ja neist saavad parasiidid, kes elavad teiste energiast, aga nad ise pole sellest teadlikud. Need on äärmiselt vastikud manipulatsioonid. Ainuke ravi vampiirile on ta energiast ilma jätta. Siis on võimalik, et ta võtab otsuse tagasi ja hakkab jälle ise energiat tootma.

 

 

Aga need kloonid, kes meie seas ringi lasevad, kas neil on ka võimalik üles ärgata?

Seal polegi midagi ärgata. Seal pole inimest kunagi olnudki. Eestis on ka neid palju, nad blokeerivad igasuguse info ja ei anna isegi võimalust uutele teadmistele. Paljud inimesed on ka üle võetud, see käib läbi veapunktide. Näiteks üks veapunkt on, kui inimene tahab saada võimu. Siis on väga lihtne luua talle illusioon, et ta on mingi kõva tegija, talle kombineeritakse mingi seltskond ümber. Reeglina on nad väga üleolevad, aga neid kasutatakse nende endi teadmata ära suurematel eesmärkidel. Nad müüvad end maha.

 

 

Mida täpselt tähendab maha müümine?

Teed lepingu tulnukatega. Sulle lubatakse selline ja selline asi ning vastutasuks pead panema teisi inimesi tanki. Hinge mahamüümine tagajärjel kaob empaatiavõime. Ja sul on teistest täiesti savi, peaasi, et saad oma eesmärgi nimel edasi liikuda. Mida sügavamale sa hinge eitamisega lähed, seda rohkem kaob sul enda energia ja pead hakkama energiat saama muudest allikatest – kas narkotsist, teistest üle trampides, kedagi pekstes, jahil käies loomi piinates jne.

 

 

Kas hinge müümine käib enda teadmata?

Kohe kindlasti käib see teadlikult. Loodetakse, et keegi ei näe vms, aga looduses ja universumis nähakse kõike.

 

 

Kas võib olla, et hinge müümine käib ka nii, et mingi tulnukas reaalselt tuleb su ette ja pakub kokkulepet?

Võib ka nii, täitsa vabalt.

 

 

Aga kui kloone on ikkagi nii palju meie seas, 5/6 elanikkonnast, et mis siis ikkagi saama hakkab lähiaastatel, Uus Maailmakord surutakse peale jne…

No oleneb, kuidas asjad lähevad. Mina tegelen otseselt sellega, et elu siin planeedil oleks hingelistele olenditele vääriline. Need zombid, kes täna juhivad maailma, tuleb kõrvaldada ühel või teisel moel. See käib vahendite äravõtmisega. Nende energiavarguskanalid tuleb kinni panna.

 

 

Aga võtame nüüd positiivse stsenaariumi ja eeldame, et Uus Maailmakord ei õnnestu, illuminaadid võetakse maha jne. Mis siis saab nendest kloonidest, kas nad vaatavad ka, et, ohh lahe, et nii läks, või nad surevad välja?

Kui energiat ei ole, siis surevad välja. Sest neil on ikkagi juhtmed küljes, mille abil nad toituvad varastatud energiast.

 

 

Kas on võimalik, et kloon ja hingega inimene kohtuvad, armuvad, elavad koos ja saavad järglasi?

Niipidi ei ole võimalik. Kui erinevus on liiga suur, siis see ei toimi. Sa ju ei abielluks seaga, kalkuniga, lehmaga. Ja klooniga ammugi mitte. Hingeliidus peab olema tase enamvähem sama.

 

 

Aga kui oletame, et teha katse, et hingega ja hingetu paarituvad, mis sealt välja tuleks?

Mitte midagi.

 

 

Kas hingetud paarid on need, kes elavad koos ja selgelt on näha, et nende vahel puudub armastus ja side ning mõtled omaette, et miks need inimesed küll koos elavad?

Jah. Nad ei saa isegi seda aru, et nad koos on. Hingega inimese potentsiaal on niivõrd kõrge, et nad näevad meeletult vaeva, et seda potentsiaali alla suruda. Kui sa vaatad kogu süsteemi, siis kogu süsteem on rajatud ainult sellele, et kõike alla suruda. Sõjaväed, riikide korraldused, rahasüsteemid, meditsiin, õigusloome, haridus, teadus,  iga eluetapp juba maast-madalast lapseeas – kõik on disainitud potentsiaali allasurumiseks. Tuleb küsida, miks on see nii. Kellegi hirm, et nad kaotavad oma varastatud/röövitud potentsisaali. Olen tulnukatele öelnud, et te olete ikka täitsa lollid. Kui te keeraks kõri natukene kinni, siis oleks asjad teisiti, aga nad tahavad kõik kinni keerata ja seda on näha. On ainult aja küsimus, kui hingelised olevused neile kätte maksavad. See aeg on sisuliselt käes.

 

 

Kuidas selles segases maailmas elada täisväärtuslikku elu?

Täisväärtuslik elu tähendab kõikide eluaspektide tundmist. Informatsiooni ei tohi karta, sest tihti kõik muutub. See, mis oli 10 aastat tagasi tõsi, võib olla tänaseks muutunud 180 kraadi.

See tõde on nii karm, et seda pole võimalik kirjeldada, selleks puuduvad sõnad, see ei mahu inimeste eetikapiiridesse. Inimese hinge on lõputult vägistatud, kuid see on vorminud inimese hinge ääretult sitkeks ja tugevaks. Kui tahate teada saada tõde, siis pöörake kogu oma teave vastupidiseks. Tõe varjamiseks kasutatakse püramiidsüsteeme. Ükski püramiidi kihi alumine kiht ei tea, mida teeb ülemine, see tähendab absoluutset informatsiooni varjamist. Ja illuminaadid (kujumuutjate tööriistad) on need isikud, kes loovad meile illusioone reaalsusest.

Planeet Maa on emalaev, mille ehitamist alustati 7,8 miljardit aastat tagasi ja mille ehitamiseks kulus 1,6 miljardit aastat. Enamik meie planeedi strateegilisi kohti on meie eest varjatud, me ei pääse sinna ligi. Kuid me ei saagi sinna enne ligi, kui me ei võta vastu otsust saada teada tõde.

 

 

Kust pärineb sinu tiitel kosmosepsühholoog?

Sellega ristisid mind sõbrad, kelle probleeme arutasime kosmose tasandilt lähtuvalt. Meedias muidugi kirjutatakse, et olen ise endale selle nimetuse välja mõelnud (nagu ikka, pööratakse meedias info vastupidiseks). Olen punane rätik skeptikutele. Kui internetti sattus pilt, kus olen arvuti taga ja arvuti kaanele oli riputatud paberilipik kirjaga “olen normaalne”, siis osad skeptikud reageerisid nii tormiliselt, et süttisid ereda leegiga põlema. Nende arvates on ainult nemad normaalsed. Samas on kosmosepsühholoogi tiitel ju lahe ja annab fantaasialennuks tiivad maistele aunimetustele/tiitlitele ja õige varsti võib tekkida olukord, kus presidenditiitel on madalama kasti ehk zombide kihi tunnusmärk.

 

 

Mida sa soovitad inimestele, kes on ärkamas?

Tuleb teada seda, et jõud, informatsioon, armastus, viha ja kõik sellised asjad ei asu meist mitte väljas, vaid meie sees. Ehk toetuda saab ainult iseendale. Kui sa tahad tõeliselt tegusid teha, siis seda tuleb üksi teha. Ainult üksi olles pole võimalik sind reeta. Tõeline vabanemine käib läbi iseenese, mitte see, et sa lähed kuhugile Toompeale plakatit lehvitama. Olles üksi oled sa tegelikult tervik, kõik mis siin ümberringi on, on peegeldus sinu arusaamadest. Sul kaob ära vajadus kellelegi teisele toetuda.

 

 

Intervjueerisid Hando Tõnumaa ja Mariann Joonas

originaal: http://www.telegram.ee/maavaline/aigar-sade-puramiidisusteemi-tipus-istuvad-ka-eestlased#.VF-ZpelxnmQ

 

Vaata ka Aigar Säde kodulehte: http://www.aigarsade.com/