Kuidas 70 aastane rinnavähiga Agafia üksi metsikus taigas hakkama saab? Miks ta seal elab? Kellega suhtleb? Kuidas ta leiti? Miks ta elab aastas 7522? Soovitan võtta aega ja vaadata. Et hiljem oma elus vähem nuriseda. Teine film on talvel filmitud ja tingimused on … nagu taigas.

Mis teie arvate – palju Agafiasid elab niimoodi, pillatuna mööda planeeti, elades oma igapäevast ellujäämist? Agafia on teadlik ka muust maailmas, aga kui palju on neid, kes ei teagi, et peale nende elab sellel planeedil veel üksjagu miljardeid inimesi… ?

 

Head vaatamist ja mustrite murdmist!

 

 

 

Siin Agafia kiri kaugest taigast maailma õdedele ja vendadele –

Our Lord Jesus Christ, son of God, have mercy on us. Amen. This is the letter of Agafia Lykova to brothers and sisters. I wish that God grants you all good health but, first and foremost, salvation of your souls and all kinds of well-being. Another thing I must tell you, my fathers and brothers and sisters in God, is that I live alone, I’m an orphan, my health is waning. My age is advanced. I need a person to help me. Please, don’t leave me, for Christ’s sake, I’m a humble orphan in need. There are still kind Christian people and old believers out there.

June 21st, 7522 since Adam