Tere kallid Sõbrad – Loojad Vaimud.

Praegu on selline aeg meie – praeguste inimeste maailmas, kus on VÄGA OLULINE – olla täielikus JAATAMISE seisundis. Meenutan, mida tähendab jaatamise mõiste. Täielikus jaatamise seisundis puudub inimese energias vastandumine millegi või kellegi suhtes. Ehk siis – keskendun enda seisundile ja loomisele enda energias. 
See on väga oluline praegusel ajal!
Kui mulle midagi ei sobi, siis ma ei suhtu sellesse eitavalt vaid – VALIN SELLE MIS SOBIB! Ma ei keskendu eitamisele enda sees vaid jaatamisele ehk sellele, mida ma praegu valin. 
Praegusel hetkel tuleb uuesti sündida siia maailma Püha Vaimuna – oma Vaimu kõrgemad tasandid tuleb tuua kehasse esimesel võimalusel. See tähendab, et me oleme siin kehas edasi, aga kogu meie olemus – energia, saab uue restardi läbi oma Kõrgema Mina energiate. Me võtame endasse vastu oma enda kõrgeimad tasandid – muutume tugevaks ja puutumatuks madalamate energiate suhtes ja oleme Teadlikud Loovad Pühad Vaimud oma praeguses kehastuses.
Selline seisund aitab välja meid ka enda egoteadvusest.
Eristage selgelt duaalset energiat ühisteadvuses, mis paneb inimesed omavahel – konkureerima, vòitlema – vastanduma, võrdlema, hindama, hirmu tundma – ärge minge selle energiaga kaasa enda sees – see on vana aegunud eksitav energia praeguse inimese jaoks. 
Duaalne energia, mis kuulub ellujäämistasandi platvormile – on inimkonda hukutav. Kõik, kes jäävad sellele tasandile, seovad ennast madalate energiatega, mis pole Teadlikule Vabale Loojale Vaimule kohased. 
Praegusel ajal tuleb olla –
JULGE
TÄIELIKULT JAATAV EHK ÕNNISTAV OMA ENERGIAGA
LOOV ENDA TEADVUSES
VABA
Loome koos uue platvormi ühisteadvuses, kus domineerivad sellised energiad nagu – 
tingimusteta armastus (Jaatamine)
austus kõigi ja kõige suhtes
vaba tahe – vabadus 
puhas loomine (austades teiste vabat tahet)
puhas loov jõud
suur õnne- ja rahulolutunne jne

 

Teid kõiki austades ja Jaatades,
EDU TEILE!
KR