5. jaanuar, 2010

Olen kohal selles aastas, kuupäevas ja hetkes. Avasime lehe öösel. Sümboolne valgusega ülevalamine – kogu öö sadas laia paksu lund. Mul ei tulnud kaua und ja mõtlesin paljudele asjadele. Mõtlesin tänuga neilegi, tänu kellele ma olen seda iti-tööd pidanud tundma õppima. Vaat siis, milleks seda vaja oli 🙂 Lahe, juhuseid ju ei ole. Ma väga loodan, et inimesed on kannatlikud ega ole pahased, kui ei leia lausa iga päev uusi artikleid ja sissekandeid. Ka on veel lõpetamata paljud asjad – ka kalender. Aga me oleme loomises ja anname endast alati parima. Soovin julgustada inimesi, kes teevad vaimset tööd – kui tahad endast ja oma tegemistest märku anda, siis saada info, paneme üles ja oleme koos MEIE.

Kohalolule koostati ka horoskoop. Mõned katked (koos naeratava kommentaariga):

Algab uus tsükkel, mis on seotud Veenuse printsiibiga – seega siis armastuse, seltskondlikkuse ja üldse kõige meeldiva ja rahuldustpakkuvaga. Täna võib olla rohkem meeldivaid suhteid, ilu, armastust ning lõbu teie ümber. Igal juhul oleks mõttekas minna seltskonda või kohtuda oma armsamaga. (Mõlemad variandid katsetatud! Edukalt!)

Söögi-joogi tasandil on Teil täna raske piiri pidada – ettevaatust! (Nojah, kui oled 16 tundi järjest istunud arvutis, tagumik on kandiline ja magu mõtleb, et kõri on läbi lõigatud…siis on õgimine tõeline oht jah, aga ma andestan endale selle ajutise õgardluse 🙂

Taevas liikuva Marsi ühendus teie sünnikaardi Marsiga! Seega algab täna teie elus umbes kaheaastane uus Marsi ring, mis sümboliseerib Jõudu, Energiat ja Tegutsemist. Seega püüdke täna millegi olulisega algust teha, kuna sel juhul saab selles asjas suur vägi ja energia sees olema. (Tehtud!)

Teie elus algab umbes 12-aastane tsükkel, mis sümboliseerib uut tarkust ja uut küpsust. Hakkate suuremat huvi tundma maailma asjade vastu ja püüate ka ise maailmale rohkem vastu anda. Teie ellu tuleb juurde palju uusi võimalusi ja vabadusi. Võib olla kohtute kellegagi, kes hiljem väga kasulikuks osutub. (Kusjuures ühega täna juba kohtusin.)

Väga soodne aeg töö ja elukutse vallas, samuti sobib periood suuremateks investeeringuteks. (Ma juba tunnen, kuidas kohalolu tõmbab küllust ligi! Nii vaimset kui materiaalset. Igalt poolt. 24/7)

See on suure sisemise kasvu ja arengu periood, mil teie teadlikkus maailma olemusest oluliselt suureneb. Ideaalne aeg enesetäiendamiseks ja õpinguteks. (Õpin, õpin, õpin – eriti seda va teadlikku itivärki – aitäh, Ivar)

Elu struktuur muutub stabiilsemaks ja kindlamaks. Elus on saavutatud teatud küpsus, mis aga kohustab ennast tõsiselt kätte võtma. See, mis ei rahulda, tuleb nüüd ära muuta. Paljud ebarahuldavad suhted ja olukorrad võivad kaduda. Elu tuleb puhastada kõigest ebaolulisest ja tarbetust. Vastasel korral tuleb tegemist teha kõikvõimalike piirangute ja takistustega. Kohustustest ja vastutustest ei tohi mitte mingil juhul kõrvale hiilida. (Järjekordne transformatsioon on toimunud!)

See aspekt esineb umbes 84-aastastel inimestel. Uuestisünd vaimsel tasandil. Teie maailmapilt avardub ja tekivad uued arusaamised asjade olemusest ja nähtuste omavahelistest seostest.  (Hallpead austa, kulupead kummarda ja kiilakat silita…oli midagi sellist..?) Sümboolselt võttes on see vaimse ärkamise ja eneseleidmise aeg. Selline väike oleviku-tulevikunägemus anti siis uuele lehele teele kaasa.

Olge õnnistatud, kohalolijad, kes te siia lehele tulete.

See veebileht sündis ainult tänu teile.