18.veebruar, 2010

Aitäh neile, kes eile Anneli päikselisel ja säraval kristalli-üritusel kaasa lõid. Väga mõnus ja kodune seltkond. Nagu alati.

Aitäh ka neile inimestele, kes Kristiina ja minu üritusel laupäeval käisid. Eriti suur tänu neile, kes Tallinnast kohale sõitsid, et oma kõrgema minaga kohtuda. Jällegi oli see üritus ere näide sellest, kuidas inimesed – teades, et juhuseid pole olemas- “juhuslikult siia sattusid”, ühe väikese kõne peale. Aitäh teile. Ma usun, et hakkame seda üritust kordama veelgi, sest keda selles kreisis elus veel usaldada, kui mitte iseennast? Minu jaoks on kõrgema minaga tegelemine kohtumine iseenda paljude paljude uute avastamata tahkudega. Ülipõnev!

Küll aga tahaksin paluda kõiki, kes on tulevikus huvitatud Kohalolu üritustest- hästi armas ja vajalik on, kui registreerute üritustele. Isegi kui idee üritusel osaleda tuleb nö viimasel minutil,  helistage ikka!  Asi on selles, et paljud esinejad  tahaksid näiteks kaasa võtta osalejatele trükitud materjali vms, tahaksin ka omalt poolt teha kõik, et nii esineja kui kuulajad tunneksid end kohal olles hästi ja mugavalt.   Seekord oli väga tore, et saime kõik sel õhtul läbi töötletud kristallidest  materjali trükitud kujul koju kaasa. Nii kinnistub kõik enamgi ja saab ka kodus edasi töötada. Olgu ette rutates öeldud, et Anneli järgmisel Kristalliõhtul on just oluline teada, palju inimesi tuleb ja kas jagub.  Mida jagub, seda saab teada kohapeal  🙂

Laupäeval, 20 veebruaril, olete oodatud kõik.  Aadress ikka endine- Karusselli 23, hoovipealne maja. Kohalolu Beebiklubi saab kokku kella 14 ajal, seega kes Kohalolu kõige kangemaid kutte tahaks näha, siis tulge samal ajal. Üks kena ingel küsis, kas võib midagi kaasa küpsetada. Loomulikult! Kõik võivad, kes soovivad. Minu poolt on soe süda, kaminatuli ja kuumad joogid.  Olete armastusega oodatud!

___________________________________

Kallid sõbrad,

kutsun teid kinno!

Lugu on huvitav, parasjagu pikk ja eestikeelsete subtiitritega:

http://www.youtube.com/watch?v=X_oEKTFAzTI

___________________________________________