14.juuni, 2012

Lille Lindmäe loeng.

Vabandan ette, et ei olnud sel loengul just kõige usinam kirjutaja ja ei anna ehk infot äärmise täpsusega teile edasi. Tunnetasin ja oli väga võimas saada tunnistust ja vastuseid läbi Lille selle kohta, et olen õigel teel. Nuuh, väike isiklik omakasu ka ikka mängus:)

Annan edasi mõned lausekatked, mis minusse ja paberile jäid. Minusse jäi rohkem, palju rohkem. Ja ma olen väga tänulik iseendale, et võin tõdeda- olin õigel ajal õiges kohas, saamas vastuseid. Siit pisuke moraal- minge välja! Toas istudes võib küll palju juhtuda, aga paljustki võite ka ilma jääda. Jällegi on see ainult valiku küsimus.

www.zetatalk.com -is zetade teadaanded räägivad World Synergy Institute leheküljel, et Gregoriuse kalender on segi ajanud ajaarvamise ja Nibiru planeedi põhjustatavad muutused toimuvad Maal hoopis juulikuus 2010. Kuna Gregoriuse kalender on nihkes, siis tegelikkuses on praegu aasta 2012.

Muutused maal toimuvad sel aastal, ajavahemikul 9.juulist kuni 9.augustini.

Inimkonna osas suurim ja tähtsaim muutus on see, et on toimunud inimeste teadvuse avanemine uutele, varem tundmatutele asjadele. Neist tähtsaim on teie teadvuse osaline selginemine, mille tulemusel toimub ka see laienemine.

Kodus võiks olla olemas rohkelt puhast vett, väike söögivaru. Kanaldustes on öeldud, et nihe kestab 3 päeva kuni nädal. Sel ajal on väga külm ja pime. Elektrit ei ole. Inimesed uinuvad. Need, kellel on Maa tulevikus eriline roll täita, juhitakse möllavatest kohtadest eemale. ( Selle kohta, kuidas nihe maa peal füüsiliselt kujuneb, pakutakse igasuguseid  versioone, soovitan lugeda Drunvalo Melkizedeki “elulille” II raamatut. Tiina)

Maa tuumast alates toimuvad muutused ja Maa tekitab neid ise. Magma liikumine USA all on muutunud ja magma seal on tavatult õhuke- maa võib kokku vajuda. Magma liikumist aga kahjuks ei kontrollita! Magma liigub lainetena.

Maa on maavaradest tühjaks pumbatud. Nafta on Maa määrdeõli, mida ei tohiks inimene maa seest välja võtta.

Tohtud suurlinnad on planeedile väga rasked kanda.

Planeet on inimeste poolt viidud nii suurde tasakaalutusse, et tasakaalustus on juba vältimatu.

Räägi oma kvant DNA-ga ja soovi temalt keha või psüühika tervenemist.

Kui teil tekib ajutiselt suurem unevajadus, siis teadke, et teie energia on peenenemas.

Hoidke  energiat, oma energiatega peaks väga väga hoolega tegelema. Hoidke oma energiaväli puhtana ja kõrgena. Viibige meeldivates kohtades, looduses. Kuulake meeldivat muusikat.

Ärge vinguge, ärge halage. Lihtsalt muutke oma suhtumist!

Üks lõbus vahelugu Lillelt- aastaid jalutas ta bussipeatuseni naabrinaisega, kes halas. Kujutate ette hommikut, mis algab alati ohkimisega- issand, kui kole, ma ei saanud üldse magada, siit valutab ja sealt pigistab ja mees on nii ja naasugune. Lille kannatas seda jura aastaid, kuni ükskord ütles :”Tead mis sind aitab? Sure maha!” Peale seda ei kurtnud see naine enam kunagi. Mõni lihtsalt ei saagi muud moodi aru, kui läbi sellise shokeerimise.

Uues ajas saavad olema erilised nägemine, kuulmine ja puudutused. Me toitume footonenergiast ja liigume selle energia abil kuhu tahame. Aga meil kõigil on valikuvabadus ja oma tee.

Väga vahva positiivses võtmes loeng oli. Olen palju mänginud loengutel teemaga- andke märku! 🙂 Korjasin kunagi netist kokku materjali madame Blavatskaja kohta. Enne Strandi sisenemist käis välisuksel peast läbi uitmõte, et kui ta korrakski mainib Balavatskajat, siis on aeg see info üles panna. Ta mainis. Ja tõesti vaid korra.  Info on üleval materjalide all. Nautige! 🙂

Ja kellel on võimalus, minge kindlasti kuulama, kui kuskil veel loeng toimub. Teema on väga huvitav ja siin on kirjas vaid näpuotsaga infot.