Kõige magusam on olnud Jumalannade õhtu kogemus. See on tõesti väga huvitav, kuidas tuleb kokku kamp naisi. Lihtsalt naised. Tavalised. Koduperenaised. Töörügajad. Emad. Õed. Tädid. Tütred. Vanaemad. Blondid, brünetid, punapead. Rollikuhjadega. Vaiksed ja lukus. Istuvad, maskid peas ja kogevad. Kõigi meeltega, väljaarvatud nägemine. Kogevad, andamata ühtegi hinnangut. Tänuenergias. Liiguvad. Pehmelt ja graatsiliselt nagu kassid. Hakkavad avanema nagu lilled päikestõusul. Raputavad endalt maha kõik selle, mis neile ei kuulu. On totaalses pimeduses, sest neil on ees pimeprillid ja nad ei näe midagi. Saavad vaid kogeda. Saavad kogeda tuult ja vihma. Tuld ja kommi. Puudutusi, muusikat, iseennast.

Igal üritusel on meil olnud ka üllatuskülaline. Pärnus oli üllatuseks Anneli, kõhutantsija. Kõik istusid maskides põrandal, kui hakkas mängima idamaine muusika ja oli kuulda vaid ehete kõlinat. Väga lahe oli jälgida sel ajal inimeste nägusid. Mida te küll mõtlesite? Mis teis toimus? Siis lubati pimeprillid eemaldada ja avanes võrratu vaatepilt. Nagu oleks hetkeks sattunud kuhugi Araabia liivakõrbesse, uhkesse lossi… Sellega asi ei piirdunud. Sellele järgnes lõbus kõhutantsu treening kogu grupile.

See oli imeväike killuke vaid ühest Jumalannade õhtust. Kõik need õhtud on täiesti erinevad. Üks on alati sama – naised on ürituselt lahkudes teistsugused. Nad on rohkem lahti, nad on graatsilised, vabad ja rõõmsameelsed. Kuidagi vallatud. Nad pritsivad naiselikkust. Nende selg on sirge!

Mida ma ise olen tundnud, millised on muutused minus, minu kehas? Eile Crystali juurest Liivalaialt jalutades bussijaama, tunnetasin oma keha. Teate, mis mul on? Mul on selgroog! Selgroog, mida mööda liigub energia. Äratatud! Tuntav. Täiesti tuntav! Tundsin tahtmist naeratada vastutulijatele ja oh üllatust- nad naeratasid vastu! Tugev tuul keerutas laia seelikut ja mul oli tunne et olen 3meetrine jumalanna. (ära aja segi suurushullustusega!) Kogu keha elas ja liikus. See ei olnud ainult liikumine, see ei olnud minek ega tee. See oli tants. Keha tantsis, mitte ei liikunud niisama! Selgroog ja kogu keha kiirgas armastust, energiat, elu!

Kuna Pärnu bussini oli tund aega, võtsin kohvikus kohvi ja salati. Müüjanna oli tõre. Kena blond noor naine, tööl kellast-kellani, kliendid seinast seina… Tülpinud, väsinud. Ta ei vaadanud mulle silma. Tegin otsuse, et kui ma saan temaga loodud silmside, siis ma olen suutnud jagada talle piisavalt jumalanna energiat. Saage aru, bussini oli aega, täitsin seda nii meeldivalt ja kasulikult nagu oskasin 🙂 Paar inimest oli järjekorras. Ootasin , tellisin. Salat ilmus mu väljaga ühinema spontaanselt ja masinlikult. Kohviga läks tiba teisiti. Müüja vaatas mulle otsa ja ma naeratasin ja tänasin sel hetkel kogu südamest. Mitte sõnadega. Südamega. Ja ta vaatas mulle tõsise näoga otsa, pani siis mõtliku näoga tassi kõrvale lusika ja tõstis uuesti pilgu ja NAERATAS LAIA NAERATUST! Hakkasime selle peale mõlemad naerma. Maitea, mis toimus. Mind ei huvitagi selle seikluse energeetiline tase ja täpne kirjeldus. Istusin oma toiduga näoga leti poole ja vaatasin. Elu nagu teater! Ma olin ise loonud etenduse ja nautisin seda nüüd sajaga! Kogesin, kuidas see äsja väsinud inimene justkui ellu oli ärganud, säras ja naeratas klientidele, keeras end juuste lehvides ja naeratas, naeratas, naeratas…

Tõeline kohviku-jumalanna! On nii lahe kogeda, et Jumalanna energia on tuntav! Hoomatav, kogetav. Ja mis kõige lahedam – nakkav!!!

Jõudsin Tallinnast koju, kui helistas üks ingel, ja tuletas meelde, et on Mai Agate Väljataga loeng. Olin selle unustanud! Aga teemaks Uus energia, uued paradigmad. Läksin kohale ilma igasuguse eelarvamuseta. Kuigi minu jaoks ei kõlanud seal ühtegi suurt uut tõde, oli äärmiselt armas vanu asju meelde tuletada ja saada kinnitust omaenese teele ja tõele. Mõned laused siis ka neile, kes kohal ei olnud, ehk on lihtsalt mõnus meeldetuletus :

Aeg ei liigu. Meie liigume! Aegruumi jõuväljas – olles siin ja praegu – saate te sellest jõuväljast energiat. Kui torgite minevikus või hõljute tulevikku, läheb teie jaoks aegruumi jõuvälja energia kaduma.

Aeg on pangaarve! Pank on andnud teile tänaseks 1000 krooni. Kui te päev läbi jahute mineviku kallal, irisete ja süüdistate, ei keskendu hetkele, siis te kaotate selle päeva arve. Homme seda enam pole, homme on uus pangaarve. Olge siin ja praegu!

Me tajume aega läbi tunnete.

Me liigume ajastu lõppu. Mitte maailma lõppu. Seda ei tule, sest tuleb ajastu lõpp. Me oleme kahe tsükli lõpus. Kaks ajastut saavad otsa. Nüüd tekivad tingimused, kus teil tuleb teha valik. Uus või vana? Vanaga edasi ei saa. Kas teha teadlik valik – elada uutmoodi või alateadlikult satute sundseisu, kus olete sunnitud valima. Tehke parem teadlik valik!

Vaadake oma tundeid! Tunded mõjutavad Maa magnetvälja. Halvad ja negatiivsed tunded hävitavad magnetvälja. Miks te istutasite end siia kahe ajastu vahetuseks? Saage endaga tuttavaks. Te tulete maa peale, et kogeda iseennast läbi tunnete.

Keegi käivitab teis alaväärsustunde. Hm..Tunnete käivitajad on tihtipeale igavased mölakad! Kui vihased me oleme nende peale! Aga tegelikult on nad valinud selle rolli ja teenivad teid!

Kui sinu alateadvuses ei ole seda energiavälja (nt alaväärsustunne), siis sa ka ei haaku sellega.

Kuidas end armastada? Teie keha teenib seda elu väljakutset, milleks te siia tulite. Sellepärast ongi vaja end armastada varbaotsast juuksejuureni! On vaja armastada end sellisena nagu te tegelikult olete!

Enesearmastus on selle ajastuvahetuse nõue! See ei ole enam Universumi palve. See on nõue!

Kui te ei kuula südame häält, siis te tunnete end halvasti. Teie ajuvõnkesagedus ei lähe koherentsi südame lainetega. Aju ja südame vahel on koherents. Tee õige otsus – ja kaks lainet kattuvad. Aga kui kuulate kellegi hinnangut- miks sa niimoodi tegid, see pole õige jne – mis siis saab? Te viite südame ja aju koherentsist välja ja tunnete end kohe halvasti. Usaldage oma südant. Südame võnkesagedus on mõnede Maa magnetväljadega ühel sagedusel. Meie südamel on omadus muuta oma võnkesagedust. Maal on seesama omadus. Kas te olete Maaga koherentsis? Samal sagedusel? Kui te olete tasakaalus ja rahulik, mõjutate te selle koha Maa magnetvälja.

Kas te võtate vastutuse? Miks te nüüd siis nii tasa olete? 🙂 Aga miks te tulite siis siia kahe ajastu vahetuse vahele? Te tegite selle otsuse ju teadlikult, aga nüüd ei mäleta. Ma siis tuletan meelde. Te tulite, et tasakaalustada Maa magnetvälja.

Pidage meeles – kõik, mis teiega juhtub, algab teie seest! Isegi masu algab teie seest.

Üksindus. Miks sa oled üksi? Et endasse vaadata. See on etteplaneeritud periood. Mida rohkem te pingutate sel perioodil kedagi oma ellu leida, seda pikem saab olema üksindusperiood. Te valisite ise selle iseseisvuse, et ise endasse uskuda, seista kindlalt omil jalgel, toetuda iseendale. Teis on nii suur vägi! Tehke üksindus läbi, ärge rabelege, nii leiate selle inimese palju rutem, see inimene saab tulla teie ellu palju rutem, kui te ise arvate. On vaja õppida leppima olukorraga!

Ka paaridele kehtib üksindus. Te võite teineteise kõrval rahulikult endasse vaadata. Selleks pole vaja lahutama hakata! See eelnev jutt oli lohutuseks neile, kes on hetkel üksi. Paljud ravitsejad elavad üksi, sest nad on aru saanud – neis on kõik. Nii mees- kui naispool. Tasakaalus.

See, mida te usute, seda te ka kogete. Kui usute, et siiailma pole teid oodatud- siis seda te ka kogete. Andke Universumile teada, mida te tahate kogeda! Öelge- Ma saan kõigega hakkama! Ma olen täisväärtuslik…ja seda te ka kogete.

Hinnangute andmine loob energiavälja! Andke ainult häid hinnanguid! Enegriavälja loob teadvus. ja see hinnang (energiaväli) jääb minu juurde. Ta ei lähe selle juurde, kelle kohta ma selle hinnangu andsin. Ja järgmises elus on see energiaväli taas mu juures! Ma saan seda muuta ainult läbi enda kogemuse. Ma pean seda saama ise kogeda.

Jah, keegi teine võib su energiavälja muuta, aga tööd pead endaga ikka ise tegema. Tegemist on ju sinu keha, sinu tunnete ja sinu energiaväljaga.