11.märts, 2010

Panin nüüd üles kogu plejaadlaste teksti.

Kui te vaid teaks, kuidas mind katkestati, takistati ja segati selle tegevuse juures. Kogu tehnika korraldas vanale ringkaitse, aga uuele energiale ei ole mõtet vastu punnida. See tähendaks ainult kannatusi. Nagu Luule Viilmagi ütles- Kes ei õpi läbi õpetuse, õpib läbi kannatuse. Vaba valiku planeet ju.

Minu arvates peaks see plejaadide tekst olema kohustuslik kõigile. Aga õnneks on see ainult minu arvamus 🙂 Printisin selle välja, nii tundus lihtsam lugeda ja sai ka omi märkmeid juurde lisada. Kohati olin shokeeritud nii mõnestki lõigust, sest lugesin omi mõtteid. Ka selliseid mõtteid, mida polnud veel kunagi kellegagi jaganud.

Mind ajas naerma kosmiline visiitkaart. Täpselt see ma ju olengi. Kuidas tundub? 🙂

Auratransformaatorina lahustan ja transformeeringi inimese teadvust. Kusjuures mitte ainult ei lahka ega lõhka, aga ka tõstan teadvuse ja valguse taset. Selle planeedi halli massi jaoks olen ma totaalne diversant, kes piltlikult öeldes suurendab inimeses valguse osakaalu.

Viimaste päevadega on pärnakad ärganud transformatsioonidele. Oli ka aeg. Mida te küll ootate, kallid inimesed? Miks te tahate sellles vanas energias mütata? Miks te tahate olla väsinud, negatiivsed ja kontrollivad? Miks väldite teadlikku olemist? Mul oli eile armas klient, kes oli mõelnud transformatsiooni peale juba aasta tagasi. Meil läks temaga vaid poolteist tundi. Keha ja vaim olid kohtumiseks ülivalmis. See oli imeilus! Aga inimene ootas terve aasta… Terve aasta, mõistate? Ei, teie ei saa seda mõista! Vaid see inimene ise mõistis peale AuraTransformatsiooni, mis tähendasid need kaotatud 365 päeva tema elus. Jah, me võime öelda, et aeg ei oma tähtsust, aga ikkagi kordan ja usun ma seda, mis meile öeldakse – Kiire on!!!

Leidsin ilusa D.Kareva luuletuse ja ma tahaksin selle siia kirja panna kõigile neile, kes juba Uues Energias maa peal säravad, ka neile hoovõtuks, kel mõte teha At, eriti aga oma eilsele vahvale kliendile –

Tundub, et tuleb tund,

millal tuleb

midagi ära tunda,

midagi muuta – eelkõige eneses,

midagi teha,

et maa peal heledam hakkaks.

Homme saavad huvilised lugeda ka ema Maria käsiraamatu lõpuni. Olen südamest väga tänulik kõigile, kes saadavad jagamiseks huvitavaid tekste.

Kõike armast teile ja ärge kurvastage, kui päike silma sisse ei paista! Teiselpool pilvi on ta säramas ikka. Vaja vaid südamega vaadata! Ja tunda! 🙂